Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max v2


giorgoskgs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, giorgoskgs είπε

Τρίτη 

 

Έχεις πληρώσει ;

OXI , μου ειπαν δεν χρειαζεται. 

και εχω και το μαυρο,  που λενε οτι τζουλαει πιο καλα μαυρο/  μπλε ...

Επεξ/σία από stefanosnik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 881
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, stefanosnik είπε

OXI , μου ειπαν δεν χρειαζεται. 

και εχω και το μαυρο,  που λενε οτι τζουλαει πιο καλα μαυρο/  μπλε ...

Σε ρωτάω γιατί απ ότι έχουμε καταλάβει και από το προηγούμενο νήμα  ότι όσοι προπληρώσαν παραλαμβάνουν νωρίτερα .Μήπως να το κανεις καμία κίνηση να σ έρθει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, giorgoskgs είπε

Ήρθε κ το email !

 Κινητό ,προστασία οθόνης κ φορτιστής έρχονται αυριο 😎

IMG_6853.png

Να το χαρεις φιλε μου,καλοριζικο χαχα

Εγω που παραγγειλα 23/9 απο public το ιδιο κινητο λες μεχρι 10 Νοεμβρη να παραλαβω?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nikitas4 είπε

Να το χαρεις φιλε μου,καλοριζικο χαχα

Εγω που παραγγειλα 23/9 απο public το ιδιο κινητο λες μεχρι 10 Νοεμβρη να παραλαβω?

Ευχαριστω !

Μακάρι να έρθει σε όλους !Απ ότι εχω καταλάβει όλα τα καταστήματα κινούνται στον ίδιο ρυθμό .Πολύ πιθανό.Αλλα όπως είπα κ στον φίλο απ πάνω προωθούν παραγγελίες που έχουν πληρωθεί . Σίγουρα δεν είναι δίκαιο εννοείται .Αλλα φαίνεται πως τα Ελληνικά καταστήματα δεν πάνε βάση σειράς παραγγελιών μόνο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, giorgoskgs είπε

Σε ρωτάω γιατί απ ότι έχουμε καταλάβει και από το προηγούμενο νήμα  ότι όσοι προπληρώσαν παραλαμβάνουν νωρίτερα .Μήπως να το κανεις καμία κίνηση να σ έρθει ;

Ξέρεις πιο νομίζω είναι το λάθος ,  ότι έκανα την παραγγελία σε κατάστημα ( Θεσσαλονίκη )  και μάλλον μπαίνω στην λίστα Του μαγαζιού απλά ! Γιατί είχα κάνει καμία βδομάδα μετά παραγγελία online  το pro Nat. Για την γυναίκα ( που τελικά το βρηκα άλλου ) και με πήραν την Πέμπτη τηλ να μου πουν ότι ήρθε , λέω έχω και μια παραγγελία από 15/9 τα πρώτα λεπτά , ψάχνει , τπτ ,  μου λεει στο ίδιο όνομα λέω ναι , της κανω απλά είναι  από το κατάστημα καλαμαριάς  και μετά την βρήκε και λεει ναι δεν έχω κάποια ενήμερωση για αυτήν θα σας πάρουν τηλ όταν θα έρθει !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, giorgoskgs είπε

Ευχαριστω !

Μακάρι να έρθει σε όλους !Απ ότι εχω καταλάβει όλα τα καταστήματα κινούνται στον ίδιο ρυθμό .Πολύ πιθανό.Αλλα όπως είπα κ στον φίλο απ πάνω προωθούν παραγγελίες που έχουν πληρωθεί . Σίγουρα δεν είναι δίκαιο εννοείται .Αλλα φαίνεται πως τα Ελληνικά καταστήματα δεν πάνε βάση σειράς παραγγελιών μόνο 

να εισαι καλα για το μηνυμα σου!

Δοξα το θεο εχω πληρωσει απο τη πρωτη μερα,δεν χρωσταω κατι και ενημερωτικα μεχρι 11/Νοεμβρη max ελεγε στη σελιδα οτι θα παραλαβω

Για να λεει η επισημη σελιδα της Apple οτι σου φερνει τελη Νοεμβρη στην Αμερικη

Πρεπει μαλλον να παραλαβουμε οσοι περιμενουμε πανω απο εναν Μηνα πληρωμενα ολα τα εξοδα

αντε ελπιζω το καλο προαισθημα να βγει σε καλο εστω αν οχι σε εμενα σε αλλα παιδια εδω χαχα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stefanosnik είπε

Ξέρεις πιο νομίζω είναι το λάθος ,  ότι έκανα την παραγγελία σε κατάστημα ( Θεσσαλονίκη )  και μάλλον μπαίνω στην λίστα Του μαγαζιού απλά ! Γιατί είχα κάνει καμία βδομάδα μετά παραγγελία online  το pro Nat. Για την γυναίκα ( που τελικά το βρηκα άλλου ) και με πήραν την Πέμπτη τηλ να μου πουν ότι ήρθε , λέω έχω και μια παραγγελία από 15/9 τα πρώτα λεπτά , ψάχνει , τπτ ,  μου λεει στο ίδιο όνομα λέω ναι , της κανω απλά είναι  από το κατάστημα καλαμαριάς  και μετά την βρήκε και λεει ναι δεν έχω κάποια ενήμερωση για αυτήν θα σας πάρουν τηλ όταν θα έρθει !! 

Τι να σου πω ,αν διαχωρίζουν και τις παραγγελίες βάση τρόπου online,κατάστημα κτλπ . Ζάλισε τους.Αλλα σίγουρα προωθούν τος πληρωμένες ,φάνηκε από παραγγελίες μεταγενέστερες 15/9 που παρέλαβαν ενώ άτομα που είχαν 15/9 χωρίς πληρωμή περιμεναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, TasosGoudas είπε

ΕΒΓΑΛΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ.DE

Γύρω στα 100 ευρώ κάτω.

Παρήγγειλα 512 Μαύρο, με τιμολόγιο, 1330 ευρώ.

μήπως πήρες το pro ή used? δεν βλέπω την τιμή που λες 

Επεξ/σία από Rubble
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, YiannisMns said:

Μόλις παρέλαβα από κωτσο Πειραιά nati 512

Refresh 28/10.Έχω αλλά 3 κρατημένα ετοιμοπαραδοτα 512 σε άλλα χρώματα όποιος θέλει μου στέλνει μήνυμα 

20231030_140351.jpg

Μετά μην απορούμε γιατί γίνεται χαμός....

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, Maxpower71 said:

Παιδια ερωτηση. Εχετε φορτιστη 20 watt η παιρνετε καινουριο στα 35 watt που υποστηριζει το 15αρι ; ( iphone )

27w υποστηρίζει το pro/pro max

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Rubble είπε

μήπως πήρες το pro ή used? δεν βλέπω την τιμή που λες 

Φίλε με έσωσες. Δεν το είχα παρατηρήσει. Έχει όμως το Natural σε έκπτωση.

 

Edit:

Πλέον όχι.

Επεξ/σία από TasosGoudas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Maxpower71 είπε

Παιδια ερωτηση. Εχετε φορτιστη 20 watt η παιρνετε καινουριο στα 35 watt που υποστηριζει το 15αρι ; ( iphone )

τον 20 της apple έχω αλλά ψάχνω 5watt usb-c σε -c

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...