Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max v2


giorgoskgs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ξανα στη παρεα!

στο best price στη σελιδα electroleti https://electrolleti.gr/shop/5348812 λεει οτι εχει διαθεσιμο σε 1-3 εργασιμες μερες το iPhone 15 PM Natural titanium 256gb,πηρε κανενας τηλεφωνο το καταστημα να ρωτησει αν αγορασει τωρα το κινητο θα το παραλαβει σε αυτες τις μερες?

Το εχει ακομη και 15ευρω λιγοτερο (1499,00 αρχικη)

Θα τους παρω τηλεφωνο την Δευτερα να δω τι θα μου πουν

Μεχρι στιγμης ακομη αναμονη 23/9 iphone 15 PM natural titanium 256gb απο Public

Ενας υπαλληλος παντως ειπε Χριστουγεννα θα εχουν αποθεμα.(μαλλον) αλλα ταμειο,μηνυματα απο Messenger και τηλεφωνικα λενε δεν εχουν παρει ημερομηνιες απο τους <<500 προμηθευτες τους>>

 

Σοβαρο καταστημα με ολοκληρη αλυσιδα σε ολη την Ελλαδα να ((Μην Εχουν Επικοινωνια Ανθρωπινη με τους Προμηθευτες τους.))

 

Οταν παραγγελνεις μια ποσοτητα ενος προιοντος εχεις εστω μια εκτιμηση Ημερομηνιας και ποσο αποθεμα θα λαβεις

Σε αυτα δεν λες ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ,μαλλον ΘΕΛΟΥΝ να ακυρωσουμε την παραγγελια.

Παντως εμενα ειχε παλια ενημερωση στη σελιδα τους το αργοτερο 11 Νοεμβρη απο 13 Οκτωμβρη οτι θα παραλαβω.

Και ναι εχω πληρωσει Ολο το ποσο,δεν με ενοχλει να περιμενω με ενοχλει η αγνοια τους.

Ας περιμενω?Υποθετω?  '=P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikitas4 είπε

καλησπερα ξανα στη παρεα!

στο best price στη σελιδα electroleti https://electrolleti.gr/shop/5348812 λεει οτι εχει διαθεσιμο σε 1-3 εργασιμες μερες το iPhone 15 PM Natural titanium 256gb,πηρε κανενας τηλεφωνο το καταστημα να ρωτησει αν αγορασει τωρα το κινητο θα το παραλαβει σε αυτες τις μερες?

Το εχει ακομη και 15ευρω λιγοτερο (1499,00 αρχικη)

Θα τους παρω τηλεφωνο την Δευτερα να δω τι θα μου πουν

Μεχρι στιγμης ακομη αναμονη 23/9 iphone 15 PM natural titanium 256gb απο Public

Ενας υπαλληλος παντως ειπε Χριστουγεννα θα εχουν αποθεμα.(μαλλον) αλλα ταμειο,μηνυματα απο Messenger και τηλεφωνικα λενε δεν εχουν παρει ημερομηνιες απο τους <<500 προμηθευτες τους>>

Σοβαρο καταστημα με ολοκληρη αλυσιδα σε ολη την Ελλαδα να ((Μην Εχουν Επικοινωνια Ανθρωπινη με τους Προμηθευτες τους.))

Οταν παραγγελνεις μια ποσοτητα ενος προιοντος εχεις εστω μια εκτιμηση Ημερομηνιας και ποσο αποθεμα θα λαβεις

Σε αυτα δεν λες ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ,μαλλον ΘΕΛΟΥΝ να ακυρωσουμε την παραγγελια.

Παντως εμενα ειχε παλια ενημερωση στη σελιδα τους το αργοτερο 11 Νοεμβρη απο 13 Οκτωμβρη οτι θα παραλαβω.

Και ναι εχω πληρωσει Ολο το ποσο,δεν με ενοχλει να περιμενω με ενοχλει η αγνοια τους.

Ας περιμενω?Υποθετω?  '=P

 

Μόνο στην Ελλάδα γίνεται να μην δίνουν πιθανή ημερομηνία παράδοσης ή γενικά να ενημερώνουν .Σε όλο τον κόσμο σου το λένε από την αρχή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από μένα!

Παρακολουθώ κι εγώ το thread μερικές μέρες τώρα. Αυτή τη στιγμή μου βγάζει άμεσα διαθέσιμα στο site του κωτσόβολου αρκετά μοντέλα σε σχεδόν όλα τα χρώματα ( εκτός της έκδοσης 256GB) Ακόμα και σε λευκό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, jkvet είπε

Καλησπέρα κι από μένα!

Παρακολουθώ κι εγώ το thread μερικές μέρες τώρα. Αυτή τη στιγμή μου βγάζει άμεσα διαθέσιμα στο site του κωτσόβολου αρκετά μοντέλα σε σχεδόν όλα τα χρώματα ( εκτός της έκδοσης 256GB) Ακόμα και σε λευκό

ισως ειναι καλο νεο αμα τωρα προσφατα εγιναν διαθεσιμα =d

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, jkvet είπε

Καλησπέρα κι από μένα!

Παρακολουθώ κι εγώ το thread μερικές μέρες τώρα. Αυτή τη στιγμή μου βγάζει άμεσα διαθέσιμα στο site του κωτσόβολου αρκετά μοντέλα σε σχεδόν όλα τα χρώματα ( εκτός της έκδοσης 256GB) Ακόμα και σε λευκό

Από όσο είδα νωρίτερα Pm black 512 πρέπει να υπάρχει .Το έβγαζε σε 4 καταστήματα .Αλλα καλώς κακού πάρε ένα τηλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pm black εχει στην ερυθραια στον κωτσοβολο.Εγω εκλεισα απο ριφρες στο μενιδι,επισης στην προπαραγγελια μου αλλαξε και εγινε ετσι.Σιγα μην προπληρωσω εγω το ποσο για να μμου πουν οτι θα παραλαβω το πασχα

Μόλις τώρα, YiannisMns είπε

pm black εχει στην ερυθραια στον κωτσοβολο.Εγω εκλεισα απο ριφρες στο μενιδι,επισης στην προπαραγγελια μου αλλαξε και εγινε ετσι.Σιγα μην προπληρωσω εγω το ποσο για να μμου πουν οτι θα παραλαβω το πασχα

image.png.351345fb7c2df643c1f26c70b1cf1c72.png

ο κωτσος παντως εχει διαθεσιμο πμ 512 σε μαυρο και νατι για οσους ενδιαφερονται

image.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgoskgs είπε

Μόνο στην Ελλάδα γίνεται να μην δίνουν πιθανή ημερομηνία παράδοσης ή γενικά να ενημερώνουν .Σε όλο τον κόσμο σου το λένε από την αρχή

κάτι μου λέει ότι επίτηδες δεν στέλνει η apple ελλάδα. κάτι ξέρει…

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15PM256 blue από Amazon. Τρίτη παραγγελία, σήμερα εδώ. Τρομερό. Βέβαια μου έκανε τρομερή εντύπωση που ενώ είχα βάλει θήκη και τζαμάκια στην ίδια παραγγελία και ήταν όλα διαθέσιμο, ήρθε το τηλ και τα άλλα είναι με διαφορετική αποστολή και δεν ήρθαν ακόμα. 
η μεταφορα είναι από 13pro

IMG_6053.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, leandrosml είπε

15PM256 blue από Amazon. Τρίτη παραγγελία, σήμερα εδώ. Τρομερό. Βέβαια μου έκανε τρομερή εντύπωση που ενώ είχα βάλει θήκη και τζαμάκια στην ίδια παραγγελία και ήταν όλα διαθέσιμο, ήρθε το τηλ και τα άλλα είναι με διαφορετική αποστολή και δεν ήρθαν ακόμα. 
η μεταφορα είναι από 13pro

IMG_6053.jpeg

Καλορίζικο. Περιμένουμε εντυπώσεις από 17.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, YiannisMns είπε

pm black εχει στην ερυθραια στον κωτσοβολο.Εγω εκλεισα απο ριφρες στο μενιδι,επισης στην προπαραγγελια μου αλλαξε και εγινε ετσι.Σιγα μην προπληρωσω εγω το ποσο για να μμου πουν οτι θα παραλαβω το πασχα

image.png.351345fb7c2df643c1f26c70b1cf1c72.png

ο κωτσος παντως εχει διαθεσιμο πμ 512 σε μαυρο και νατι για οσους ενδιαφερονται

image.png

να σε ρωτησω,πως κανεις παραγγελια χωρις να πληρωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 minutes ago, YiannisMns said:

pm black εχει στην ερυθραια στον κωτσοβολο.Εγω εκλεισα απο ριφρες στο μενιδι,επισης στην προπαραγγελια μου αλλαξε και εγινε ετσι.Σιγα μην προπληρωσω εγω το ποσο για να μμου πουν οτι θα παραλαβω το πασχα

image.png.351345fb7c2df643c1f26c70b1cf1c72.png

ο κωτσος παντως εχει διαθεσιμο πμ 512 σε μαυρο και νατι για οσους ενδιαφερονται

image.png

Μην νομίζετε διαφορα παιδιά. Μετά από αυτήν την ειδοποίηση παίρνεις voucher από κουριερ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλέφωνο χθες σε istorm για κινητό με παραγγελία 15/9 15:15 pro max 256nati. Παραλαβή και πληρωμή από κατάστημα τσιμισκη. Την επόμενη εβδομάδα μου είπε θα το πάρω σίγουρα γιατί περιμένουν 2 παραλαβές μεγάλες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα έχουν ρίξει πιστόλι ,τώρα από εβδομάδα τι θα παιχτεί .Εγω περιμενω Τρίτη να παραλάβω από Πλαίσιο,χθες με ειδοποίησαν .

Επεξ/σία από giorgoskgs
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρήκα στο Perishop.gr διαθέσιμο PM 256, μέσω best buy, το οποίο παρέθεσε ένα παιδί σε αυτό το νήμα.

Πρώτον, πώς γίνεται να είναι φθηνότερο κατά 30 ευρώ από το μέσο όρο της αγοράς;

Δεύτερον, είναι φερεγγυο το μαγαζί αυτό;

 

Edit:

Το ίδιο ισχύει και για το Mr Mobile

Επεξ/σία από TasosGoudas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...