Προς το περιεχόμενο

NordVPN με 100% cashback ως νέος πελάτης | Πακέτο 2 ετών (shoop.de) ΜΕΧΡΙ 29/10 [ΤΕΛΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, astrolavosg είπε

Λογαριασμό στο Nordvpn να υποθέσω ανοίγουμε στήν διαδικασία τού checkout απλώς βάζοντας το e-mail μας...

Μάλλον… και εγώ έτσι εκανα. Είναι λίγο επικίνδυνο αυτό το βήμα γιατί μπορεί να βάλεις mail που είχες χρησιμοποιήσει και παλιότερα στο nordvpn

Επεξ/σία από bower
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι σίγουρος, πάμε Shoop, βρίσκουμε την προσφορά, εκεί πατάμε το κουμπί Activate Cashback, μας πάει στη σελίδα του Nord, εκεί κάνουμε sign in (για πρώτη φορά), αγοράζουμε το 2ετές πακέτο με τα 80+ ευρώ και περιμένουμε να εμφανιστεί κάποια ειδοποίηση στο shoop;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kirileman είπε

Για να είμαι σίγουρος, πάμε Shoop, βρίσκουμε την προσφορά, εκεί πατάμε το κουμπί Activate Cashback, μας πάει στη σελίδα του Nord, εκεί κάνουμε sign in (για πρώτη φορά), αγοράζουμε το 2ετές πακέτο με τα 80+ ευρώ και περιμένουμε να εμφανιστεί κάποια ειδοποίηση στο shoop;

Αφού κάνεις κλίκ στό "Activate Cashback" τής σχετικής προσφοράς σε οδηγεί στο site τού Nord κι απο εκεί αγοράζεις το πακέτο. Στήν σελίδα τού checkout εμένα χθές μού ζήτησε να γράψω το e-mail για account στο Nord. Δεν είχα ανοίξει οποιαδήποτε σχετικό account πριν. Είναι μόνο για νέους πελάτες κι άρα από όσο έχω καταλάβει δέν πρέπει να έχεις ήδη account εκεί (ενν. Nord). Δεν προχώρησα τελικά με τήν Paypal πληρωμή. Ακόμα είμαι υπό σκέψη. Δεν έχω κάνει παρόμοια διαδιακασία και τα Γερμανικά στο site δεν βοηθάνε... 

Επεξ/σία από astrolavosg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, astrolavosg said:

Αφού κάνεις κλίκ στό "Activate Cashback" τής σχετικής προσφοράς σε οδηγεί στο site τού Nord κι απο εκεί αγοράζεις το πακέτο. Στήν σελίδα τού checkout εμένα χθές μού ζήτησε να γράψω το e-mail για account στο Nord. Δεν είχα ανοίξει οποιαδήποτε σχετικό account πριν. Είναι μόνο για νέους πελάτες κι άρα από όσο έχω καταλάβει δέν πρέπει να έχεις ήδη account εκεί (ενν. Nord). Δεν προχώρησα τελικά με τήν Paypal πληρωμή. Ακόμα είμαι υπό σκέψη. Δεν έχω κάνει παρόμοια διαδιακασία και τα Γερμανικά στο site δεν βοηθάνε... 

Την πήρα την προσφορά και σε 40 λεπτά περίπου μου ήρθε email από Shoop. Στο 95% μέχρι και αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλήρωσες με Paypal το Standar? Πόσο σού βγήκε τελική? Παρέλειψα να υπενθυμίσω τήν επιλογή έτερης χώρας για απαλλαγή τού 24%. Καλορίζικο το πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, astrolavosg said:

Πλήρωσες με Paypal το Standar? Πόσο σού βγήκε τελική? Παρέλειψα να υπενθυμίσω τήν επιλογή έτερης χώρας για απαλλαγή τού 24%. Καλορίζικο το πακέτο.

Έβαλα Αλβανία. 80 πλήρωσα, 75 θα πάρω πίσω. Και ξέχασα να πληρώσω με Revolut για να γλιτώσω την προμήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, είδα ότι είχε προσφορά χθες απόγευμα 95% επιστροφή και έκανα και εγώ αίτημα. Μου χρέωσαν 98€ μάλλον επειδή έκανα μακακία και έβαλα την ελληνική μου κάρτα παρά ότι ήμουν μέσω vpn Ελβετία αλλά δεν θυμάμαι πουθενά να μου ζήτησε χώρα. Ακόμη δεν έχω ενεργοποιήσει το νέο πακέτο μου στο NordVPN, και ούτε έχω κάποιο e-mail επιβεβαίωσης ότι θα έχω cashback. Θα πρέπει να το ενεργοποιήσω και μετά να ζητήσω refund, μέσω του NordVPN? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους. ξέρει κάποιος αν δέχεται πληρωμή με revolut χρεωστική μίας χρήσης; συμβαίνει συχνά να μη γίνεται δεκτή για επαναλαμβανόμενες συνδρομές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...