Προς το περιεχόμενο

NordVPN με 100% cashback ως νέος πελάτης | Πακέτο 2 ετών (shoop.de) ΜΕΧΡΙ 29/10 [ΤΕΛΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

On 31/10/2023 at 10:34, triple_sec said:

καλημέρα σε όλους. ξέρει κάποιος αν δέχεται πληρωμή με revolut χρεωστική μίας χρήσης; συμβαίνει συχνά να μη γίνεται δεκτή για επαναλαμβανόμενες συνδρομές.

 

Δέχεται!

https://www.insomnia.gr/forums/topic/820421-nordvpn-με-100-cashback-ως-νέος-πελάτης-πακέτο-2-ετών-shoopde-μεχρι-2311/?do=findComment&comment=60060339

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μου ήρθε το email ότι τα χρήματα είναι διαθεσιμα. Μου ζητάει διεύθυνση. Τι έχετε βάλει; Γερμανική, ελληνική ή άλλη; Παίζει ρόλο τι θα βάλω αν θα μου κρατήσουν ΦΠΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έβαλα Ελληνική. Μήπως να την αλλάξω;

Έδωσα το iban της Revolut και πρέπει να περιμένω 2 μέρες για να μπορώ να κάνω withdraw.

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ άγχος έχετε ρε παιδιά. Την ελληνική σας διεύθυνση βάλτε κανονικα, να ταυτίζεται και με τη διεύθυνση του IBAN που θα δώσετε. Δεν είναι κάτι. 

IBAN revolut λειτουργεί κανονικά, σε περίπτωση που αγχώνεται κάποιος και για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έλαβα το mail σήμερα. Πρώτη φορά κάνω την διαδικασία οπότε έβαλα στοιχεία της payzy και απο οτι κατάλαβα μου έβγαλε μήνυμα, αφού εκανα verify τα στοιχεία, οτι πρέπει να περιμένω 2 μέρες για να βγάλει επιλογή withdraw.

Αν έχω καταλάβει κάτι λάθος, παρακαλώ κάποιος να με διορθώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα το withdraw. Λογικά θα φανούν από βδομάδα. Μια χαρά τη βρίσκω τη διαδικασία. Εννοείται ότι θα το ξανακάνω με την πρώτη ευκαιρία.

Επεξ/σία από kirileman
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τα στοχεία του λογαριασμού ( ιβαν κτλ ) να σταλθεί η πληρωμή μετά 2 μέρες με άφησε να κάνω την αποστολή στον λογαριασμό μου.

Περίμενα μερικές μέρες να δω τα λεφτά στον λογαριασμό μου δεν βλέπω τίποτα και σήμερα που πήγα να μπω στο shoop όταν πάω να κάνω είσοδο γράφει ... Verboten. Bitte melden Sie sich erneut an.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...