Προς το περιεχόμενο

NordVPN με 100% cashback ως νέος πελάτης | Πακέτο 2 ετών (shoop.de) ΜΕΧΡΙ 29/10 [ΤΕΛΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, wasd είπε

Μπήκα απο edge με clear cache-cookies. Επιλέγω το απλό πρόγραμμα και οταν πάω να πατήσω το κουμπί greece για να αλλάξω χώρα, πετάει 

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.4913cf096b350f1a5480a28929216420.png

Είναι γνωστό bug; Γνωρίζει κάποιος πως να το παρακάμψω; Μην "φάω" αδικα 24% καπέλο. Να πω πως την διαδικασία την κάνω κανονικά χωρίς vpn/proxy, πιθανώς για αυτό να μην με αφήνει..

Και εμενα ετσι εκανε και εβαλα vpn και μπηκα απο Αλβανια για 0%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα  επειδει ειμαι ασχετος,, ειναι vpn  πληρες με ολλες της χωρες μεσα .?

σου δεσμεύουν τα χρηματα σου για 3  μηνες και μετα στα επιστρεφουν και εχεις εσυ το vpn σχεδον δωρεαν  .?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, serafeim71 είπε

Καλημέρα  επειδει ειμαι ασχετος,, ειναι vpn  πληρες με ολλες της χωρες μεσα .?

σου δεσμεύουν τα χρηματα σου για 3  μηνες και μετα στα επιστρεφουν και εχεις εσυ το vpn σχεδον δωρεαν  .?

Ναι. Είναι βέβαια 80€ για 3 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζουμε καποιο φρι που να εχει την αλβανια ως επιλογη;

 

Edit: Το έκανα μεσω windscribe, αλλαγή σε Αμερική και εχει 0% vat. Πληρωσα 80.73€

 

 

Αν θέλει κάποιος να μου επιβεβαιώσει οτι το έχω καταλάβει σωστά καθώς είναι η πρώτη φορά που κάνω τέτοια ενέργεια.

Στο shoop φαινεται στο my activities - clicks. Περιμενω εως 72 ώρες για να φανεί στο orders, αφού φανεί περιμένω εως 3 μήνες και μετά θα πρέπει να εμφανίσει κάποια επιλογή οτι είναι οκ η επιστροφή και μετά να διαλέξω εγώ τρόπο επιστροφής χρημάτων ή θα τα κάνει αυτόματα επιστροφή στο paypal με το οποίο πλήρωσα αρχικά;

Επεξ/σία από wasd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Antonisb22 είπε

Εμένα που από χθες το απόγευμα δεν την έχει εμφανίσει ακόμα να αρχίσω να ανησυχώ? Έκανα την συναλλαγή από το κινητό.

Και εγω μια απο τα ιδια, περιμενουμε 72 ωρες και κανουμε refund απο Nord αν δεν εμφανιστει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε TS. Σε εμένα εμφανίστηκε το ποσό των 78.46€ στο Shoop με αγορά 80.73€ μέσω PayPAL με χώρα την Αλβανία. 

Ερώτηση σε όποιον το έχει κάνει ως τώρα. Αν βάλουμε (όταν έρθει η ώρα) κατάθεση σε IBAN υπάρχει κάποια κράτηση από τη τράπεζα ή παίρνουμε όλα τα χρήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mc01319 είπε

κατάθεση σε IBAN υπάρχει κάποια κράτηση από τη τράπεζα ή παίρνουμε όλα τα χρήματα;

Οι ελληνικές τράπεζες κρατάνε προμήθεια εισερχόμενου εμβάσματος.

Η Ρεβολουτ πχ δεν χρεώνει κάτι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετη ερωτηση ξέρουμε κανένα σερβερ για να παρουμε σχεδον το μεγιστο της ταχυτητας ?

Δοκιμασα καποια δεκαρια Server στην ευρωπη και εχουν ολα κοφτη στα  περίπου 30Μbps.

Εχω vodafone fiber 100/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα την συνδρομή δημιουργώντας νέο λογαριασμό στο shoop.de αλλά όταν ενεργοποιήθηκε η υπηρεσία είδα ότι στο προφίλ του myacount του nordvpn  ότι το email είχε χρησιμοποιηθεί πριν 6 μήνες, μάλλον δοκιμαστικά, άρα δεν άνοιξα νέο λογαριασμό στο nordvpn.

Περίπου 1 ώρα μετά την πληρωμή ήρθε η ειδοποίηση στο  shoop.de ότι η συναλλαγή έχει καταγραφή με την σημείωση ''Ούρα, η παραγγελία σας καταγράφηκε!
Ο συνεργάτης θα ελέγξει τώρα την παραγγελία σας.
Ο έλεγχος ξεκινά μετά το τέλος της περιόδου επιστροφής και διαρκεί περίπου 3 μήνες.''

Η ερώτηση μου είναι μήπως τελικά από τον έλεγχο που θα γίνει μετά το τέλος της περιόδου επιστροφής δουν ότι δεν δημιούργησα νέο λογαριασμό και δεν πάρω ποτέ επιστροφή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ έβαλα Αλβανία σαν χώρα! Ελπίζω να μήν έχουμε θέμα με τήν επιστροφή τών χρημάτων!.. Λογαριασμό στο Nordvpn να υποθέσω ανοίγουμε στήν διαδικασία τού checkout απλώς βάζοντας το e-mail μας...

Επεξ/σία από astrolavosg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...