Προς το περιεχόμενο

ISTORM: MacBook Pro 16’’ M1 Max 32GB/1TB 1899€ [ΤΕΛΟΣ]


enlightened

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά ΔΕΝ δινω οτιδηποτε γιατί ξέρω πως θα χρησιμοποιηθεί. Και το λέω γιατί έχω λάβει αρκετά pms. Η προσφορά ήταν για το Σάββατο. Η "εξαίρεση" εκθέτει κάποιον που έκανε λάθος...  Σιγά μην ζητήσω από το φίλο μου να στείλει φωτο με τιμολόγιο 

 

 

Επεξ/σία από fockos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, fockos είπε

Θεωρώ σωστό να κλείσει το θέμα. Κύριως από τη στιγμή που φτάσαμε στο σημείο να ζητάνε αποδείξεις με σημερινή ημερομηνία αγοράς και τιμολόγιο. Δηλαδή να εκθέσει κάποιος αυτόν που τον εξυπηρέτησε (προφανώς παράτυπα). Ας πιστέψει κάποιος ό,τι θέλει. Δεν είχα κανένα λόγο να πω ψέμματα (εξάλλου κοιτάξτε τις αξιολογήσεις μου). Ήμουν παρόν στο συμβάν. 

 

Άρα μας δουλεύουν εκεί στην istorm. Ελλαδαρα 

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fockos είπε

Νομίζω το λάθος ήταν η επιχειρηματολογία., δώστε μου το επειδή το δώσατε και σε άλλον.

Απλά δεν θες να βοηθήσεις αλλά απο το φόρουμ βοηθιέσαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε ISTORM: MacBook Pro 16’’ M1 Max 32GB/1TB 1899€ [ΤΕΛΟΣ]
  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα

Δεν θες να "βοηθηθείς". Θέλεις να πατήσεις πάνω στο λάθος του υπαλλήλου που βοήθησε το φίλο μου. Βοήθησα με το να πω τι έγινε, ώστε κάποιος να επιχειρήσει κάτι αντίστοιχο. Εσύ ζητάς κάτι άλλο. Εσύ εχεις κακή εικόνα για το istorm. Προσωπικα αντιθέτως έχω πολύ καλή. Δεν θα το συνεχίσω.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fockos είπε

Δεν θες να "βοηθηθείς". Θέλεις να πατήσεις πάνω στο λάθος του υπαλλήλου που βοήθησε το φίλο μου. Βοήθησα με το να πω τι έγινε, ώστε κάποιος να επιχειρήσει κάτι αντίστοιχο. Εσύ ζητάς κάτι άλλο. Εσύ εχεις κακή εικόνα για το istorm. Προσωπικα αντιθέτως έχω πολύ καλή. Δεν θα το συνεχίσω.

Κακώς το έκανες. Δημιούργησες προσδοκίες με το αρχικό ποστ. Με λίγα λόγια είπες ότι με λίγη γκρίνια θα εξυπηρετηθούν.

Εξέθεσες τον υπάλληλο, που ενδεχομένως να αντιμετωπίσει και συνέπειες, έβαλες μια ομάδα σε μικρό ή μεγάλο μπελά θέλοντας να βοηθήσεις φυσικά, αλλά όπως βλέπεις δεν, γιατί έχεις να κάνεις με ανθρώπους που δε γνωρίζουν πως λειτουργεί το λιανεμπόριο. Απλά θέλουν, ζητάνε, απαιτούν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο πρώτος που πήγε σήμερα και πίεσε το πήρε. Έγινε εξαίρεση για έναν, παράτυπα μεν, ωστόσο αντί να χαρείτε που το πήρε ένας ακόμα με καλύτερη τιμή πέσατε σαν τα κοράκια επειδή δεν το πήρατε και εσείς και ζητάτε αποδείξεις και ονόματα και το κορμάκι του να ψάξετε πόντο, πόντο που έλεγε κάποτε και ο Δάντης.

Καταλαβαίνω την αίσθηση αδικίας ορισμένων, ωστόσο αφού το θέλατε τόσο πολύ ας πηγαίνατε Σάββατο ρε παιδιά να στηθείτε στην ουρά. Μην την πέφτετε στον έναν που σας έδωσε μία πληροφορία η οποία θα μπορούσε να σας βοηθήσει. Δηλαδή αν σας το έδιναν σήμερα το απόγευμα θα του φιλούσατε τα πόδια και τώρα που δεν σας το έδωσαν τον κράζετε και τον αποκαλείτε troll του internet ;

Επεξ/σία από Zus
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Zus είπε

Ο πρώτος που πήγε σήμερα και πίεσε το πήρε. Έγινε εξαίρεση για έναν, παράτυπα μεν, ωστόσο αντί να χαρείτε που το πήρε ένας ακόμα με καλύτερη τιμή πέσατε σαν τα κοράκια επειδή δεν το πήρατε και εσείς και ζητάτε αποδείξεις και ονόματα και το κορμάκι του να ψάξετε πόντο, πόντο που έλεγε κάποτε και ο Δάντης.

Καταλαβαίνω την αίσθηση αδικίας ορισμένων, ωστόσο αφού το θέλατε τόσο πολύ ας πηγαίνατε Σάββατο ρε παιδιά να στηθείτε στην ουρά. Μην την πέφτετε στον έναν που σας έδωσε μία πληροφορία η οποία θα μπορούσε να σας βοηθήσει. Δηλαδή αν σας το έδιναν σήμερα το απόγευμα θα του φιλούσατε τα πόδια και τώρα που δεν σας το έδωσαν τον κράζετε και τον αποκαλείτε troll του internet ;

Η υπάλληλος στο istorm τον αποκάλεσε "τρολ του ίντερνετ", όχι εγώ. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...