Προς το περιεχόμενο

ISTORM: MacBook Pro 16’’ M1 Max 32GB/1TB 1899€ [ΤΕΛΟΣ]


enlightened

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, polaki said:

Έφυγα πριν μισή ώρα, στην αρχή τα 16αρια είχαν φύγει και υπήρχε λίγο ένταση αλλά μετά φέρανε και άλλα από αποθήκη και εξυπηρετηθήκαμε. Πρέπει να είχαν αρκετά κομμάτια πάντως τελικά, δεν το περίμενα.

Ήμουν με δυο παιδιά και κάναμε καλή παρέα τις 2.5 ώρες που συνολικά περιμέναμε. 

Αν κάποιος απτους 2 είναι από insomnia, δε σκέφτηκα να ρωτησω, είμαι αυτός με τη μαύρη air max μπλούζα, χάρηκα για την παρέα παίδες, μεγεια τα μηχανήματα σας! 

Μαζί ήμασταν, εγώ με τα γυαλιά… με γεια την καινούργια λαπτοπαρα!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά πριν από λίγο επισκέφθηκα κι εγώ το κατάστημα. Απόθεμα μηχανημάτων είχαν άφθονο οι άνθρωποι. Κάτι μου λέει ότι θα επαναληφθεί η προσφορά ειδικά αν τους έχουν ξεμείνει πολλά κομμάτια. 

Αγόρασα το Μ1 Max σε Space Grey και την 3ετη επέκταση εγγύησης. Έψαχνα καιρό για ένα μηχάνημα,  ακόμα και στις αγγελίες του Insomnia. Οι οποίες -  ειδικά στο MacBook τμήμα - είναι συνήθως σε τιμές καινούργιου...

Αγορά με τιμολόγιο, σε ιστορικό χαμηλό του μηχανήματος. Με γειά σε όλους. 

 

 

 

Επεξ/σία από apan@samos
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, HiPhonius said:

Με απαλλαγή ΦΠΑ πήρε κανένας; 

Ναι εγώ, έδωσα ΑΦΜ και με φτιάξανε απευθείας. 

26 minutes ago, Mr V said:

Μαζί ήμασταν, εγώ με τα γυαλιά… με γεια την καινούργια λαπτοπαρα!!!

Έλα ρε φίλε, δε σκέφτηκε κανένας μας να ρωτήσει τον άλλο αν είμαστε από insomnia! Να δούμε αν θα εμφανιστεί και ο τρίτος της παρέας! Με γεια το μηχάνημα πάντως! Ποιό χρώμα τελικά σου έκατσε εσένα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, polaki said:

Ναι εγώ, έδωσα ΑΦΜ και με φτιάξανε απευθείας. 

Έλα ρε φίλε, δε σκέφτηκε κανένας μας να ρωτήσει τον άλλο αν είμαστε από insomnia! Να δούμε αν θα εμφανιστεί και ο τρίτος της παρέας! Με γεια το μηχάνημα πάντως! Ποιό χρώμα τελικά σου έκατσε εσένα? 

space grey...από οτι βλέπω φέρανε πολλά, οπότε τσάμπα αγχωνόμασταν αν θα προλάβουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφος πήγε πριν από μισή ώρα. Δεν είχε καθόλου ουρά και μου πε πιο πολλοί ήταν οι πωλητές μέσα. Πήγε κατευθείαν ταμείο ζήτησε ένα silver του είπαν και σε αυτόν ότι είναι το τελευταίο κι ότι είχαν απόθεμα σε space grey. Ρώτησε και για ρολόι και είχαν μόνο 40αρια.τελος λυπήθηκε ένα καημένο dj έξω από το μαγαζί που ήταν μόνος του και προσπαθούσε να παίξει μουσική.. Να πούμε ένα μπράβο στην εταιρεία που είχε απόθεμα και δεν ήταν προσφορά κράχτης. Μπορεί στο service να χω παράπονα αλλά σήμερα τήρησε τη προσφορά. Με γεια σε όσους πήραν και να τα φχαριστηθειτε! 
 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

7:15 πηρα ενα silver και 2 apple watch για τ'ανηψια ... γενικα ηρεμη φαση, δεν ηταν ο χαμος απο τις φωτο, μπηκα ψωνισα, εφυγα.

Επεξ/σία από fredd0
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα 1 έφυγα 4 παρα . Ειχαν τελειωσει τα κομματια και εφεραν απο αλλου. Πως ειχαν αποθεμα μεχρι το βραδυ ενας θεος ξερει . Μπραβο οντως, πληρωσα με google pay επρεπε να δειτε τη φατσα της υπαλλήλου και τον γυρω γυρω αξια ανεκτιμητη :P btw google pay σε apple store δουλευει αψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Finn said:

Όσοι πήρατε με τιμολόγιο, δώσατε απλά αφμ και πέρασε η απαλλαγή ΦΠΑ ή ήθελε χαρτούρα;

tbh, κατευθειαν, ούτε ψωμί στον φουρνο να αγόραζα..! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, marklar said:

Πηγα 1 έφυγα 4 παρα . Ειχαν τελειωσει τα κομματια και εφεραν απο αλλου. Πως ειχαν αποθεμα μεχρι το βραδυ ενας θεος ξερει . Μπραβο οντως, πληρωσα με google pay επρεπε να δειτε τη φατσα της υπαλλήλου και τον γυρω γυρω αξια ανεκτιμητη :P btw google pay σε apple store δουλευει αψογα.

Φίλε μήπως ήσουν ο τρίτος της παρέας μας που τη φωτό που λες την τράβηξα εγώ απ'το iphone μου? :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Finn said:

Όσοι πήρατε με τιμολόγιο, δώσατε απλά αφμ και πέρασε η απαλλαγή ΦΠΑ ή ήθελε χαρτούρα;

το ρούφηξε αμάσητο, μόνο με ΑΦΜ. Σε 3 λεπτά είχαμε φύγει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...