Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ok ok, θα σας δώσω κάποιο hint και την επόμενη φορά θα κοιτάξω να βάλω κάτι πιο εύκολο :) (αν και αυτό εδώ ένας φίλος μου το ανακάλυψε αμέσως παρόλο που έχει καιρό να δει την ταινία - μου φαίνεται πρέπει να τον πείσω να γραφτεί κι αυτός εδώ).

 

hint: είναι γνωστή παραγωγή του 2001 αλλά όχι αμερικάνικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά :D Είναι από τη σκηνή στο τρενάκι του τρόμου όταν η Ameli συναντά για πρώτη φορά τον Nino.

 

andrid, σειρά σου τώρα να βάλεις μια φωτό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα ψαρι που το ελεγαν γουαντα?

 

ρε παιδια ειναι τραγικα ευκολο να βαζουμε απιστευτα δυσκολες Pics ας περιοριστουμε καπως σε πιο γνωστα πραγματα:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτό (κι εγώ είμαι σίγουρος πως είναι από "το ψάρι που το έλεγαν wanda") είναι δύσκολη μόνο και μόνο επειδή είναι σκοτεινή. Κατά τα άλλα είναι σχετικά απλή: δείχνει και τον πρωταγωνιστή και το ψάρι :)

 

Εε, εντάξει, η δική μου ήταν κάπως πιο δύσκολη, αλλά το ίδιο ήταν και η πρώτη δική σου. Αν δεν καταλάβαινα την ταινία από τη δεύτερη φωτό με το τείχος, δεν νομίζω να την έβρισκα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμένουμε την επιβεβαίωση του andrid, ή θα προχωρήσει o epote στην επόμενη;

 

btw, και γαλλική να μου έλεγες ότι ήταν, είχα αποπροσανατολιστεί τόσο από το χέρι που έψαχνα σε άλλα είδη. Και έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ τι μου θύμιζε αυτή η μικροσκοπική ελίτσα στο αριστερό μάγουλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...