Προς το περιεχόμενο

KΩΤΣΟΒΟΛΟΣ "αχαστες προσφορες 2" 20:00-00:00 [ΤΕΛΟΣ]


scarface5323

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, tollisth είπε

Δεν αναφέρομαι στην τελευταία προσφορά μόνο το κάνουν συνέχεια και σε άκυρες στιγμές να μπεις να δεις θα  το διαπιστώσεις  

Δεν αντιλέγω ότι γενικά ο Κώτσος στο κομμάτι οργάνωσης ειναι άστα να πάνε.

Τα βλέπουμε κάθε χρόνο με τον ερχομό των νέων Iphone που ζητάνε και προκαταβολή, με άγνωστο πότε θα παραλάβει ο καθένας.

Εγώ περιγράφω τι γίνεται στην τελευταία προσφορά που φαντάζομαι ενδιαφέρει όσους κοιτάνε και γράφουν στο εδώ θέμα.

Σε αυτή την περίπτωση ως τώρα, βλέπουμε κόσμο να έχει παραλάβει κυρίως σε προιοντα ,που είτε υπήρχε απόθεμα μεγάλο ανεξαρτήτως ζ ήτησης(βλέπε playstation 5), είτε υπάρχει μικρό απόθεμα αλλά και μικρή ζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Sebu είπε

Ξεστοκαραν για τα καλα παντως προ της συναλλαγης με τη ΔΕΗ.

Γερη μπαζα σε ρευστοτητα.

θέλουν να πιάσουν τα πριμ πωλήσεων, πριν φτάσει η μαύρη Παρασκευή θα είμαστε άφραγκοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ωραιες οι λαμπες του 1 ε αν και δεν εχουν δυνατο φως,ομως τα fresh and rebel ακουστικα με το που τα βαλα στο κεφαλι ανοιξαν και σπασαν και ειναι για πεταμα ,να δουμε θα μου τα αντικαταστησουν η θα πεταξουν την ευθηνη σε μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, sintalkas said:

παιδια ωραιες οι λαμπες του 1 ε αν και δεν εχουν δυνατο φως,ομως τα fresh and rebel ακουστικα με το που τα βαλα στο κεφαλι ανοιξαν και σπασαν και ειναι για πεταμα ,να δουμε θα μου τα αντικαταστησουν η θα πεταξουν την ευθηνη σε μενα

Κυριε δε σας φταιμε εμεις που ειστε χοντροκεφαλος 😂

 

Οι λαμπες ειναι αδυναμες , γιατι πρεπει να βαλεις 3 ωστε να εχεις το αντιστοιχο φως μιας !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2023 στις 5:37 ΜΜ, ThrowDOWN είπε

Να υποθέσω ήμουν τυχερός που ήρθαν με αντικαταβολή σε 3 εργάσιμες αυτά που παρειγγειλα ?Screenshot_20231031-090104_Gmail.jpg.2f159f8b10c6f16580595d909d78e7bf.jpg

τι μπαζα εκανες εκει ρε μπαγασα

ευγε νεαρε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 09/11/2023 at 19:05, safridia said:

Καλα ηθελα να μαθω δεν ντρεπονται οι διευθυντες εκει μεσα με την τρισαθλια εξυπηρετησης πελατων; Προσπαθω μεσω chat και ενω περιμενω για 30 λεπτα μολις φτασω στην πρωτη θεση το chat κλεινει.
Αυτο εχει γινει 2 φορες.
Μου εστειλαν SMS με ωρες που δεν μπορω να εγγυηθω οτι θα βρισκεται καποιος στο σπιτι.
Να τους αφησω να κανουν βολτες χωρις λογο; Θα ειμαι καθαρμα
Να ξοδεψω 1 ωρα απο την ζωη μου για να μην γινει ασκοπη μεταβαση ποιος ειναι το καθαρμα;

Μη σκας!! εαν δεν σε βρουν ή δεν εισαι εκει την ωρα που ο μεταφορεας θελει, αυτος απλα φευγει...προσωπικη εμπειρια, ειχαν κλεισει να μου παραδωσουν, παροτι ειχα ζητησα 15:00-18:00 και το ειχαν "εγκρινει" (οπως μου ειπε ο φορτηγατζης, με πολλα νευρα μαλιστα, το 3ωρο που του ειχαν δωσει εκεινου ηταν 12:00-15:00...) με παιρνει λοιπον τηλεφωνο στις 14:50, του λεω οτι επεσα σε κινηση και οτι σε 10' το αργοτερο θα ειμαι εκει, μου ειπε ΟΚ, ημουν σε 5' ο τυπος στα @@ του ειχε φυγει...

 

On 10/11/2023 at 01:28, Mikel92 said:

Παιδιά,έκανα μια παραγγελία 2+1 από Κωτσόβολο και ακόμα γράψει η κατάσταση ότι αναμένουν απόθεμα από τον προμηθευτή, και από το chat μου είπαν ότι δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν.

Έχει τύχει σε κανένα κάτι ανάλογο? Και αν ναι, ο χρόνος αναμονής ήταν μεγάλος?

Δεν θελω να σε στεναχωρησω....σε αντιστοιχη προσωπικη περιπτωση, με το καφενειο τους, αυτον τον Ιουνιο (αποθεμα-προμηθευτης) περιμενα 2 μηνες!!! καθε εβδομαδα το προιον ερχοταν στο καταστημα, πηγαινα, στο τελος πρεπει να γελαγαν μαζι μου...τελικα δεν παρελαβα ΠΟΤΕ!!! η δικαιολογια? οτι αλλαξαν προσφατα (το προσφατα ηταν ο Φεβ 23) το συστημα διαχειρισης και οτι ζητανε συγνωμη για την ταλαιπωρια αλλα το συστημα εδινε λαθος τα παντα απο διαθεσιμοτητα προιοντος μεχρι το sms για παραλαβη!!! 

Επεξ/σία από spinemm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτοί περυσι δεν είχαν φάει πρόστιμο? Έχουν ανεβάσει τιμές σε ψυγεία φουλ, έχουν φτάσει ενα Bosch 2000€ όταν στο public η αρχική ειναι 1500 ξερω γω 

θα πέσει τρελό δούλεμα απο τον Κωτσο , τραγικό μαγαζί πραγματικά. 

Επεξ/σία από margaritagr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Αυτοί περυσι δεν είχαν φάει πρόστιμο? Έχουν ανεβάσει τιμές σε ψυγεία φουλ, έχουν φτάσει ενα Bosch 2000€ όταν στο public η αρχική ειναι 1500 ξερω γω 

θα πέσει τρελό δούλεμα απο τον Κωτσο , τραγικό μαγαζί πραγματικά. 

Οχι δεν ειχαν φάει πρόστιμο. Οι ανταγωνιστές νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας τρολαρει ο Κωτσος ατελείωτα......

Τέτοιο bazar δεν ξανάγινε μιλάμε στ  Ελληνικά χρονικά.

Χωρίς πλάκα τώρα......παρέλαβε κανείς από τις προσφορές αυτές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, margaritagr said:

Αυτοί περυσι δεν είχαν φάει πρόστιμο? Έχουν ανεβάσει τιμές σε ψυγεία φουλ, έχουν φτάσει ενα Bosch 2000€ όταν στο public η αρχική ειναι 1500 ξερω γω 

θα πέσει τρελό δούλεμα απο τον Κωτσο , τραγικό μαγαζί πραγματικά. 

Επισης φετος τους εκοψε και στο διπλωματικο κομματι μιας και σε ολες τις διαφημισεις ο διαλογος λεει, με τις καλυτερες τιμες μας για "φετος". Οποτε απαξ και δεν το εχουν βαλει μεσα στο 2023 χαμηλοτερα τοτε ειναι καλυμενοι για το οικονομικο κομματι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PedroG είπε

Μας τρολαρει ο Κωτσος ατελείωτα......

Τέτοιο bazar δεν ξανάγινε μιλάμε στ  Ελληνικά χρονικά.

Χωρίς πλάκα τώρα......παρέλαβε κανείς από τις προσφορές αυτές;

3 διαφορετικές παραγγελίες με οικιακές συσκευές(μεγάλες και μικρές). Κουτί μου έκατσε μιας και φτιάχνω σπίτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 minutes ago, PedroG said:

Μας τρολαρει ο Κωτσος ατελείωτα......

Τέτοιο bazar δεν ξανάγινε μιλάμε στ  Ελληνικά χρονικά.

Χωρίς πλάκα τώρα......παρέλαβε κανείς από τις προσφορές αυτές;

Παρα πολλοι οπως φαινεται και μεσα στο νημα μαζι τους και εγω. Οκ δεν ηταν ακριβα πραγματα 3 πραγματα των 50 ευρω το καθενα αλλα τα παρελαβα ολα. Επισης να εχουμε το νου μας οτι εδω μεσα ειμαστε ξερω γω 500 max ατομα που παραγγειλαμε ή ασχολουμαστε; Σε 5 απο τα 100 μαγαζια τους μονο για σημερα εχουν ηδη μπει στανταρ διπλασιοι πελατες που αγοραζουν Insta οτι εχει εκει αμεσα διαθεσιμο και δη οι περισσοτεροι με δοσεις. Οσο και να γκρινιαζουμε δυστυχως αυτο δεν το παρεχει αλλος και αυτο αγορασε η ΔΕΗ πρακτικα. Μαγαζια, εφοδιαστικη αλυσιδα και erp. Ειμαστε niche πελατολογιο και το ξερουμε και ας μην το παραδεχομαστε. Παρα πολυ λιγος κοσμος ασχολειται με τιμες σε ανταγωνισμο στυλ skroutz.

Επεξ/σία από cosmo21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...