Προς το περιεχόμενο

KΩΤΣΟΒΟΛΟΣ "αχαστες προσφορες 2" 20:00-00:00 [ΤΕΛΟΣ]


scarface5323

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε ΝΕΟ KΩΤΣΟΒΟΛΟΣ "αχαστες προσφορες" από 20:00-00:00 4/11/23
  • Απαντ. 528
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πώς μπορείς να χάσεις κάτι που δεν βρήκες ποτέ; Πώς μπορείς να βρεις κάτι που δεν ήταν ποτέ διαθέσιμο;

Ερωτώ με φιλοσοφική διάθεση.

Επεξ/σία από dim_plo
  • Like 18
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, xPhenomenon said:

Ετοιμαστείτε για "Η σελίδα μας αναβαθμίζεται αυτήν την στιγμή, δοκιμάστε ξανα αργότερα" :lol:

Μπορεις να το κανεις και shot game, Ανα 5 λεπτα κανε refresh την σελιδα, αμα δεις αυτο το μηνυμα πιες ενα σφηνακι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πεπεισμένος πλέον πως το κάνουμε για δοκιμή της Black-Friday. Για έλεγχο του website maintenance τους. ( + να πουλήσουν ότι παλιατζούρα μπορούν έτσι ώστε η "μαύρη παρασκευή" να μας φανεί ποιο ''ελκυστική'') .

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, cxsid είπε

Είμαι πεπεισμένος πλέον πως το κάνουμε για δοκιμή της Black-Friday. Για έλεγχο του website maintenance τους. ( + να πουλήσουν ότι παλιατζούρα μπορούν έτσι ώστε η "μαύρη παρασκευή" να μας φανεί ποιο ''ελκυστική'') .

 

 

Aν παραγγειλεις κατι "νεο" , σου λενε μετεπειτα οτι δεν υπαρχει στην κεντρικη αποθηκη και θα κανει εως 45 μερες για να το παραλαβουν. Αν εχεις τετοια υπομονη , τοτε πετανε το δευτερο χαρτι και εφοσον περασουν 45 μερες λενε "μη διαθεσιμο" και ακυρωνουν. τωρα θα τον μαθουμε τον κωτσιο?

Εμενα με τις παραγγελιες και ενω υπαρχουν διαθεσιμα κομματια σε 21!! καταστηματα τους , μου λενε οτι θα παραλαβω μετα απο 30 μερες γιατι εκαναν παραγγελια απο τον προμηθευτη.. Και επειδη ειμαι με την προσφορα 2+1 ΔΕΝ μπορουνε να μου δωσουνε απο τα ετοιμοπαραδοτα επειδη δεν τους συμφερει και κατι τετοια τρελα....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...