Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη] HP 27" OMEN 27q QHD 165hz 189 ευρώ @ Πλαίσιο - Public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανετα θα αγοραζα 2 απο αυτες αν δεν ειχα ειδη μονιτορς. Βασικα ζηλευω γιατι το δικο μου σετ το πληρωσα σχεδον το διπλασιο και ειναι χειροτερα specs 😛, τυχερουληδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [Οθόνη] HP 27" OMEN 27q QHD 165hz 189 ευρώ @ Πλαίσιο - Public

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τις οθόνες της HP τις έχουν σε τόσο χαμηλή εκτίμηση.  Εδώ την 27xw από το 2016 και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. 27 ίντσες, Fhd, ips, 75hertz με 280€.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς αναρωτιέμαι και εγώ γιατί τόσο χαμηλή εκτίμηση? εν το μεταξύ είμαι στο τσακ να την αγοράσω αλλά κάτι με κρατάει πίσω😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψήνομαι για το μόνιτορ.Έχω pc με ryzen 5 5600, rx 6600 , αν ανέβω σε 1440p θα την παλέψει σε medium settings ;  Παιχνίδια κυρίως Fortnite, csgo 2, Rocket league, cod,ac. Θα έχει μεγάλη διαφορά medium 1440p με 1080p high/ultra;

Επεξ/σία από fotaras76
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, fotaras76 είπε

Ψήνομαι για το μόνιτορ.Έχω pc με ryzen 5 5600, rx 6600 , αν ανέβω σε 1440p θα την παλέψει σε medium settings ;  Παιχνίδια κυρίως Fortnite, csgo 2, Rocket league, cod,ac. Θα έχει μεγάλη διαφορά medium 1440p με 1080p high/ultra;

Ναι. Θα ειναι πολυ καλυτερα τα medium 1440 αν τωρα εχεις 24αρα 1080. Αν εχεις 27αρα θα ειναι αβυσσαλεα η διαφορα λογω του βελτιωμενου ppi..

Θα την κουτσοπαλεψει η 6600 αλλα η αναβαθμιση θα σου χτυπησει γρηγορα την πορτα ΚΑΙ για την καρτα βεβαια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kostiger είπε

Ναι. Θα ειναι πολυ καλυτερα τα medium 1440 αν τωρα εχεις 24αρα 1080. Αν εχεις 27αρα θα ειναι αβυσσαλεα η διαφορα λογω του βελτιωμενου ppi..

Θα την κουτσοπαλεψει η 6600 αλλα η αναβαθμιση θα σου χτυπησει γρηγορα την πορτα ΚΑΙ για την καρτα βεβαια..

Έχω 27άρα 1080p 144 Hz. Άρα αν μείνω όπως είμαι θα είμαι οκ με την 6600 για χρόνια αλλιώς αν πάω στα 1440p αργά ή γρήγορα θα θέλω και gpu αλλά η εμπειρία θα είναι πολύ ανώτερη. Είμαι στο όριο να πατήσω τη σκανδάλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, fotaras76 είπε

Έχω 27άρα 1080p 144 Hz. Άρα αν μείνω όπως είμαι θα είμαι οκ με την 6600 για χρόνια αλλιώς αν πάω στα 1440p αργά ή γρήγορα θα θέλω και gpu αλλά η εμπειρία θα είναι πολύ ανώτερη. Είμαι στο όριο να πατήσω τη σκανδάλη.

Πατα το Κιμ. Με ευχαριστεις αργοτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...