Προς το περιεχόμενο

Απεριόριστο Ιντερνετ από Wind F2go για 3 μήνες (πληροφορία από τεχνολογικο site)


aret1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρέπει να είναι λάθος του συστήματος τέτοια προσφορά. Το περίεργο είναι ότι ανανεώνει και την λήξη του αριθμου κατά 3 μήνες. Που σημαίνει ότι για 3 μήνες δεν απαιτείται ανανέωση. 

 

Είτε θα ακυρωθούν όλα, είτε θα το πάρουν πρέφα και θα το φτιάξουν και θα μας αφήσουν όσοι προλάβαμε.

Εκτός κ αν είναι κάποιο σμς που χρησιμοποιούν οι υπάλληλοι τους (λέμε τώρα). Πάντως αποκλείεται η Nova να έδωσε τσάμπα προσφορά και μάλιστα χωρίς ανανεώσεις καθώς ακούγεται ότι δουλεύει και σε αριθμούς με 0€ υπόλοιπο.

Επεξ/σία από SpirosDR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, kostasxiaomi είπε

επιβεβαιώνω και εγώ... είσαι πρώτος.

Ευχαριστώ αλλά τα εύσημα ανήκουν στο παιδί απο το γειτονικό φόρουμ, εγώ απλά σκέφτηκα ότι είναι ένα glitch του συστήματος και να προλάβω να το πω στους συνφορουμίτες μπας και  καταλάβουμε και λίγο αληθινή Black Friday :-)

Επεξ/σία από aret1
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, SpirosDR είπε

Πρέπει να είναι λάθος του συστήματος τέτοια προσφορά. Το περίεργο είναι ότι ανανεώνει και την λήξη του αριθμου κατά 3 μήνες. Που σημαίνει ότι για 3 μήνες δεν απαιτείται ανανέωση. 

Χρόνια τώρα αν ενεργοποιήσεις ένα πακέτο πχ 30 ημερών αλλά το υπόλοιπο σου λήγει στις 10 μέρες (τυχαία νούμερα), παίρνει παράταση η ημερομηνία λήξης του υπόλοιπου για να λήξει μαζί με το πακέτο. Γίνεται άτυπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, aret1 είπε

Φίλοι μόλις είδα στο myphone.gr προσφορά για καρτοκινητά της Wind 

"Οποίος έχει καρτοκινητο f2g πέρνει δωρεάν απεριόριστα data για 3 μήνες.. στείλτε 94 στο 1264"

https://myphone.gr/forum/topic/29857/page/2116/

 

Συστημικό λάθος δεν ξέρω αλλά μόλις το έκανα 17:45 σε 2 κινητά . . .

 

edit: το μήνυμα που ήρθε

 

IMG_3955.PNG

το εκανα στο κινητο του γιου και περασε! Ευχαριστουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να ηταν κανα λαθος/τεχνικο παραθυρακι/ισως προσωπικο προμο που για καποιο λογο ξεφυγε απο το συστημα τους  και το ανακαλυψε καποιος,για να το κλειδωσαν μετα απο ωρες πολυ πιθανο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν ενεργοποίησα το συγκεκριμένο "πακέτο" της προσφοράς μου πήγε την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου στις 09/02 αλλα σήμερα το πρωι ήρθε μήνυμα οτι έληξε το υπόλοιπο και oλα μηδενίστηκαν. Χρόνος ομιλίας,χρηματικό υπόλοιπο,data!

Σε εσας τα εχει ακόμα ενεργά;

Επεξ/σία από dimitris_sal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...