Προς το περιεχόμενο

iPhone 15 Pro Max tempered glass & case


VaggD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για προστασία οθόνης και θήκη.

Προστασία οθόνης είμαι ανάμεσα σε:

Spigen Full Cover φαίνεται να προσφέρει καλύτερη προστασία αλλά φοβάμαι ότι παρά το σύστημα τοποθέτησης αν γίνει το παραμικρό λάθος θα "τρώει" οθόνη.

Spigen Hydrogel safer επιλογή και έχει ήδη κάποιες κριτικές.

 

Σε θήκες έχω καταλήξει σε 

Spigen Rugged Armor

Spigen Mag

Έχετε δοκιμάσει κάποια από αυτές ή υπάρχει κάποια καλύτερη επιλογή;

 

 

Επεξ/σία από VaggD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VaggD είπε

Ψάχνω για προστασία οθόνης και θήκη.

Προστασία οθόνης είμαι ανάμεσα σε:

Spigen Full Cover φαίνεται να προσφέρει καλύτερη προστασία αλλά φοβάμαι ότι παρά το σύστημα τοποθέτησης αν γίνει το παραμικρό λάθος θα "τρώει" οθόνη.

Spigen Hydrogel safer επιλογή και έχει ήδη κάποιες κριτικές.

 

Σε θήκες έχω καταλήξει σε 

Spigen Rugged Armor

Spigen Mag

Έχετε δοκιμάσει κάποια από αυτές ή υπάρχει κάποια καλύτερη επιλογή;

 

 

αν φτάσεις στα 20 για τζαμάκι βάλε istorm στο βάζουν εκεί αν δεις το παραμικρό σου βάζουν άλλο και έχει και εγγύηση αν σου βγάλει φουσκάλα. 25 ευρώ 

σε θήκες αν δε θέλεις clear δοκίμασε κάποια που έχει microfiber εσωτερικά. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 minutes ago, Rubble said:

αν φτάσεις στα 20 για τζαμάκι βάλε istorm στο βάζουν εκεί αν δεις το παραμικρό σου βάζουν άλλο και έχει και εγγύηση αν σου βγάλει φουσκάλα. 25 ευρώ 

σε θήκες αν δε θέλεις clear δοκίμασε κάποια που έχει microfiber εσωτερικά. 

 

Δεν γνώριζα ότι βάζουν στην istorm, thanks!

Σχετικά με την θήκη με ενδιαφέρει περισσότερο η προστασία για αυτό και κοιτάω αυτές τις δύο. Δεν έχω εμπειρία με clear.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα γυαλάκια που κοιτάς είναι 1) αθάνατα. 2) άριστα!! Και 3) είναι 2 τεμάχια στη συσκευασία με 16€. Για καλό γυαλί είναι μια χαρα 8€ το ένα( καταλαβαίνεις διαφορά στην αφή μεταξύ ενός φθηνού και ενός καλού). Στην istorm απλά σε γδέρνουν για 1 τεμάχιο και δεν αξιζει. 

2) όλες οι θηκες spigen είναι εγγύηση από θέμα προστασίας. Οποία και να πάρεις. Θέλεις να υποστηρίζει magsafe ; Αν όχι δες και αυτή που είναι λεπτή και όμορφη και την έχω δοκιμάσει σε κατρακύλα από μαρμάρινες σκάλες https://spaceboy.io/store/spigen-ultra-hybrid-acs06573-iphone-15-pro-max-case-navy-blue/

στο 11 pro είχα clear. Άψογη προστασία και αυτή. Η κάμερα σε όλες τις περιπτώσεις προστατεύεται γιατί εξέχει λίγο όποτε δε ακουμπάει απευθείας ο φακός πχ στο γραφείο αλλά δεν προστατεύεται αν το πετάξεις σε τσάντα τσέπη κλπ

 

 

Επεξ/σία από marmagia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/11/2023 στις 7:21 ΜΜ, VaggD είπε

Ψάχνω για προστασία οθόνης και θήκη.

Προστασία οθόνης είμαι ανάμεσα σε:

Spigen Full Cover φαίνεται να προσφέρει καλύτερη προστασία αλλά φοβάμαι ότι παρά το σύστημα τοποθέτησης αν γίνει το παραμικρό λάθος θα "τρώει" οθόνη.

Spigen Hydrogel safer επιλογή και έχει ήδη κάποιες κριτικές.

 

 

 

Eχω την πρωτη προστασια οθονης στο 15pm, την ιδια ειχα στο 13 pro και την ιδια παλι ειχα στο 12αρι. Με τον οδηγο που εχει, η τοποθετηση ειναι παιχνιδι δεν γινετε να κανεις λαθος, καθεται μονη της εκει που πρπει να κατσει. Απλα καθαριζεις καλα την οθονη και την βαζεις. Ποιοτητα και αισθηση στο χερι παραπανω απο εξαιρετικη, με κλειστα ματια θα την προτεινα.

Για θηκες που ρωτας ολα τα προιοντα της spigen ειναι πολυ καλα, εχει επιλογες οικονομικες/ακριβες/με magsafe/χωρις magsafe, οτι και να διαλεξεις ειναι απιθανο να μην σε αφησει ικανοποιημενο.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/11/2023 στις 9:57 ΠΜ, nikosgnr είπε

TORRAS & Flolab. Τα υπόλοιπα κοιτάνε με τα κιάλια.

Που βρίσκουμε FLOLAB χωρίς να μπλέξουμε με τελωνεία; Κοίταξα Σκρουτζ και γερμανικό amazon, τπτ

Επεξ/σία από Ronnie1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, nikosgnr είπε

Μόνο απο το Site τους. Δεν έχει τελωνείο :)

Εννοείς δε πληρώνεις τελωνείο, αλλά αν δε κάνω λάθος έρχεται από Αμερική.

7-12 μέρες γράφει για Ευρωπη και ποιος ξέρει στο τελωνείο πόσο καιρό θα κάτσει το δέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2023 στις 9:57 ΠΜ, nikosgnr είπε

TORRAS & Flolab. Τα υπόλοιπα κοιτάνε με τα κιάλια.

BF, FLOLAB 3D NanoArmour 35,90€ + μεταφορικά.

Με κωδικό MRE10, επιπλέον -10%.

33,20€ τελική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα 2 tempered glass ez fiτ της Spigen για το 15 & 15PM. Μετά την τοποθέτηση στο 15 παρατηρώ ότι η οθόνη ήταν γεμάτη σκουπίδικια, να σημειωθεί ότι το 15 μόλις είχε βγει από το κουτί του. Εκπληκτικός ανοίγω του PM χωρίς όμως να βγάλω ζελατίνες και παρατηρώ το ίδιο πρόβλημα... Θα πάρω αύριο τηλέφωνο Spaceboy και ελπίζω να μου τα αλλάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...