Προς το περιεχόμενο

iPhone 15 Pro Max tempered glass & case


VaggD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, Ronnie1985 είπε

Το έχω κάνει άπειρες φορές με το νύχι σα να προσπαθώ να σπρώξω τον αέρα κατά έξω. Καμιά επιτυχία μετά από λίγο εμφανίζεται ξανά. Είναι bubble σα διακεκομμένη με πολύ μικρά κυκλάκια στη σειρά βλέποντας το από πολύ κοντά. 

Μέχρι πότε έχω περιθώριο αυτό με το register για να περιμένω λίγες μέρες μπας και φτιάξει μόνο του.

Μόνο φωτογραφία θέλουν η και το παλιό τζαμακι πίσω;

Οπως και να εχει register για την εγγυηση κανε . Μεχρι και να το σπάσεις θα στο αλλαξουνε  σε μεταγενεστερο χρονο. Απο εκει  και πέρα  αν σε λιγο καιρο δεν εχει φυγει και σου την σπαει στένεις ticket και παραγγελνεις αλλο την ιδια ωρα. Δεν κοιτανε την εικονα καν  απλα θα παραγγειλεις τζαμακι στην τιμη των 9€. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Οπως και να εχει register για την εγγυηση κανε . Μεχρι και να το σπάσεις θα στο αλλαξουνε  σε μεταγενεστερο χρονο. Απο εκει  και πέρα  αν σε λιγο καιρο δεν εχει φυγει και σου την σπαει στένεις ticket και παραγγελνεις αλλο την ιδια ωρα. Δεν κοιτανε την εικονα καν  απλα θα παραγγειλεις τζαμακι στην τιμη των 9€. 

Κοίτα πριν παραγγείλω το τζαμακι έφτιαξα account στο site τους και παρήγγειλα εγγεγραμμένος. Αν συνδεθώ με τους κωδικούς μου φαντάζομαι θα υπάρχει η παραγγελία στο ιστορικό.

Αυτό εννοείς register? 

Επεξ/σία από Ronnie1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Ronnie1985 είπε

Κοίτα πριν παραγγείλω το τζαμακι έφτιαξα account στο site τους και παρήγγειλα εγγεγραμμένος. Αν συνδεθώ με τους κωδικούς μου φαντάζομαι θα υπάρχει η παραγγελία στο ιστορικό.

Αυτό εννοείς register? 

Εδω πάτα ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/2/2024 στις 2:16 ΜΜ, nikosgnr είπε

Συνήθως αυτά τα θέματα διορθώνονται μετά απο κάποιες μέρες.

Στείλε στο Support. Δε θέλουν το παλιό πίσω.

Δυστυχώς δε νομίζω να φτιάξει μόνο του. Το κοίταξα από πλάγια έξω στον ήλιο και διέκρινα ένα άσπρο κοκο σκόνης. Είναι ακριβώς κάτω από το μαύρο πλαίσιο του τζαμιού για αυτό και δε φαίνεται και δεν ήξερα τι έφταιγε. Θέλει αφαίρεση αλλά η βλακεία είναι ότι είναι ακριβώς στη μέση. Δηλαδή θα πρέπει να σηκώσω το μισό τζαμακι στο αέρα για να βάλω Στίκερ να το αφαιρέσω. Και φυσικά έτσι μπορεί να μπει περισσότερη σκόνη κ να για χειρότερα μετά. 

Εκτος αν γίνεται να το σηκώσω σε εκείνο μόνο το σημείο. Αλλά μέχρι στιγμής ξέρω ότι μόνο από τις άκρες-γωνιες του κινητού σηκώνεται τη τζαμακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikosgnr είπε

Τέτοιες "επεμβάσεις" έχουν νόημα μόνο κατά τη τοποθέτηση.

Αν το κάνεις τώρα, σίγουρα θα γίνει χειρότερα.

Αν το αφήσω για τώρα ως έχει, η σκόνη αυτή μπορεί να κάνει κάποιο "σημάδι" μακροπρόθεσμα σε εκείνο το σημείο? στη κανονική οθόνη κινητού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nikosgnr είπε

Μπα.. Μη σκας γι' αυτό.

Κάτι τελευταίο γιατί δε βρήκα πληροφορίες. Το συγκεκριμένο τζαμακι προστατεύει έστω κ λίγο όταν εκθέτουμε το κινητό στον ήλιο; ακτίνες UV κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 5/2/2024 στις 7:28 ΜΜ, Stelaras1993 είπε

Οπως και να εχει register για την εγγυηση κανε . Μεχρι και να το σπάσεις θα στο αλλαξουνε  σε μεταγενεστερο χρονο. Απο εκει  και πέρα  αν σε λιγο καιρο δεν εχει φυγει και σου την σπαει στένεις ticket και παραγγελνεις αλλο την ιδια ωρα. Δεν κοιτανε την εικονα καν  απλα θα παραγγειλεις τζαμακι στην τιμη των 9€. 

Σήμερα παρέλαβα την αντικατάσταση που στείλανε. Αν πάλι έχει σκόνη η οποιαδήποτε αστοχία νομίζω πως δε σου στέλνουν πάλι άλλο, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Ronnie1985 είπε

Σήμερα παρέλαβα την αντικατάσταση που στείλανε. Αν πάλι έχει σκόνη η οποιαδήποτε αστοχία νομίζω πως δε σου στέλνουν πάλι άλλο, σωστά;

Δεν σου στέλνουν αλλο αν γραψεις οτι εχεις το ιδιο issue πχ σκόνη . Μονο αν αλλαξεις τον λογο που θελεις αλλαγη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...