Προς το περιεχόμενο

Black Friday -> Specialty Καφεδες


fredd0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανε κανείς παραγγελία σε Delmocca ? 

 

Εκτός του ότι δεν έχω παραλάβει κάτι, δεν μου έχει και κάποιο mail επιβεβαίωσης ή αποστολής της παραγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Μια απο τα ίδια με Delmocca. Ένα παλικάρι πιο πάνω έγραψε ότι επικοινώνησε μαζί τους και είπαν ότι θα τα στείλεουν αυτή την εβδομάδα (αν κατάλαβα καλα !!!!). Έλεγα να τους πάρω και εγώ να δω τι γίνεται, θα δώ. Αν πάρει κανείς άλλος και μάθει κάτι ας το μοιραστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάρτε ένα τηλέφωνο, εγώ παρήγγειλα Πέμπτη 23.11 και ήρθε Σάββατο 25.11 στο σπίτι με Biz Courier.

Δεν στέλνουν ούτε email ούτε έρχεται κάποια άλλη ειδοποίηση.

Με πήρε τηλέφωνο ο κουριερ για την παράδοση.

Επεξ/σία από netgeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγ;ώ παρελανα απο delmoca  και μαλιστα ολοφρεσκος και μυρωδατος. παραγγελια 24/11 και το σακουλι αναγραφει ημερ. ληξης 24/11/2024 οποτε μαλλον τωρα τον εψησαν. αν ισχυει θελει degas ο καφες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω άλλο πρόβλημα

παρήγγειλα από roundcup και ήρθαν οι καφέδες σε δυο μέρες και δεν έχω μηχανή για να τους φτιάξω γιατί έχει άργησε μια εβδομάδα η αποστολή της μηχανής! 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παραγγειλα Κυριακη απο roundcup, μεχρι τωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση. Δε με πειραζει ιδιαιτερα γιατι εχω καφε, αλλα καντε μια ενημερωση ρε ανθρωποι θα αργησουμε λογω μεγαλης κινησης..

Επεξ/σία από GREG10ARIS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Έκανε κανείς παραγγελία σε Delmocca ? 

 

Εκτός του ότι δεν έχω παραλάβει κάτι, δεν μου έχει και κάποιο mail επιβεβαίωσης ή αποστολής της παραγγελίας.

εγώ τους πήρα τηλέφωνο τη Τρίτη. Μου ζήτησαν χίλια συγνώμη, (ευγενέστατη η κοπέλα) και μου είπε ότι τα έχουν παίξει με τις παραγγελίες και ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα τις έχει στείλει. Εγώ δεν τη βιάζομαι ούτως ή άλλως. Προφανώς δεν το περίμεναν ούτε οι ίδιοι τόσο μεγάλη ανταπόκριση στη προσφορά. Για να δείτε τι κάνει το φόρουμ.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Εγω παραγγειλα Κυριακη απο roundcup, μεχρι τωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση. Δε με πειραζει ιδιαιτερα γιατι εχω καφε, αλλα καντε μια ενημερωση ρε ανθρωποι θα αργησουμε λογω μεγαλης κινησης..

Eγώ παρήγγειλα Πέμπτη, μου ήρθε μειλ ότι την έστειλαν Δευτέρα και παρέλαβα Τρίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τα ίδια με Delmocca..

Πήρα τηλέφωνο και με διαβεβαίωσαν ότι έχουν περαστεί όλες οι παραγγελίες και μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα έχουν αποσταλεί. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Έκανε κανείς παραγγελία σε Delmocca ? 

 

Εκτός του ότι δεν έχω παραλάβει κάτι, δεν μου έχει και κάποιο mail επιβεβαίωσης ή αποστολής της παραγγελίας.

Επικοινώνησα εγώ με Delmocca γιατί ούτε σε εμένα ήρθε email επιβεβαίωσης παραγγελίας παρ όλο που "τραβήχτηκαν" τα λεφτά.

Ευγενέστατη η κοπέλα μου ζήτησε συγνώμη και με ενημέρωσε ότι είχαν πρόβλημα με το email τους.

Οι παραγγελία μου είχε ληφθεί από το σύστημα κανονικά και θα ερχόταν εντός της τρέχουσας εβδομάδας.

Σήμερα είχα αποτυχημένη απόπειρα παράδοσης από Γεν. Ταχ. αλλά δεν ξέρω αν ήταν από αυτούς γιατί περιμένω κι άλλα δέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kakofonixx είπε

εγώ έχω άλλο πρόβλημα

παρήγγειλα από roundcup και ήρθαν οι καφέδες σε δυο μέρες και δεν έχω μηχανή για να τους φτιάξω γιατί έχει άργησε μια εβδομάδα η αποστολή της μηχανής! 🤣

Ποια μηχανή πήρες φίλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...