Προς το περιεχόμενο

[Public/Plaisio] Edifier R1700BT - 89,99€ [TEΛΟΣ]


jpsih

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ήρθε σήμερα το άκυρο για ηχεία (τα καφέ) τηλεφωνικά. Μου έσπασαν την παραγγελία (είχα και άλλα μέσα) και τα έβγαλαν τελείως από την τιμολόγηση. Είπαν ότι όταν παραλάβουν θα μου τα στείλουν με την ίδια τιμή (αμφιβάλλω) ενώ μάλλον θα μου κάνουν επιστροφή χρημάτων κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 hours ago, vngls7 said:

Μου ήρθε σήμερα το άκυρο για ηχεία (τα καφέ) τηλεφωνικά. Μου έσπασαν την παραγγελία (είχα και άλλα μέσα) και τα έβγαλαν τελείως από την τιμολόγηση. Είπαν ότι όταν παραλάβουν θα μου τα στείλουν με την ίδια τιμή (αμφιβάλλω) ενώ μάλλον θα μου κάνουν επιστροφή χρημάτων κάποια στιγμή.

 

Το έχουν ακόμα και άλλα καταστήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, GnsP είπε

Ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη, με πήρε ένα παιδί από τη μεταφορική και το public τους λέει ότι δεν τα παρέδωσαν λολ.

Αν μπλέξεις με μεταφορικες από τέτοια καταστήματα, άκρη υπολόγιζε να βγάλεις 1-2 μήνες μετά.

2 φορές έχει τύχει να αναγκαστώ να επιλέξω παράδοση στο σπίτι λόγω όγκου του δέματος και επί κυριολεκτικά 1,5 μήνα ο ένας τα έριχνε στον άλλον ( κατάστημα και μεταφορική). Από το κατάστημα μου έλεγαν ότι έχουν παραδόσει το δέμα στην μεταφορική, έκλεινα το τηλέφωνο έπαιρνα την μεταφορική επιτόπου και μου έλεγαν ότι τους έχει ενημερώσει το κατάστημα για την αποστολή αλλά δεν τους έχει παραδόσει τίποτα. Κάθε εβδομάδα ίδια κουβέντα στο τηλέφωνο. 

Εν τέλη μια μέρα ενώ τα είχα παρατήσει, απλα με πήραν τηλέφωνο και μου το έφεραν σπίτι χωρίς να έμαθα ποτέ ποιος έλεγε ψεμματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωση, πηρα στο Public καπου 20 Δεκεμβρη και με εγραψαν κανονικα. Μαλιστα μου ειπαν οτι το λαθος εγινε απο το καταστημα που εφυγαν μαλλον και οχι απο την αποθηκη λολ.

Αλλα απαντησε το paypal

https://cdn.discordapp.com/attachments/141584690070028288/1192848365457772744/image.png

 

Επεξ/σία από GnsP
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΓΙΟΚ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ . ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ LOVEYOU . H PUBLIC OMAΔA SOY !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...