Προς το περιεχόμενο

[Public/Plaisio] Edifier R1700BT - 89,99€ [TEΛΟΣ]


jpsih

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ατυχία...

Τα ήθελα σε μαύρα. Μόλις το είδα τρελάθηκα, αλλά το γραφείο και όλα τα έπιπλα είναι μαύρα. Το καφέ θα φαίνεται ξεκάρφωτο...

 

edit: έχει και τα μαύρα προσφορά!!!

https://www.public.gr/product/ihos/hxeia/autoenisxiomena-ixeia/autoenisxuomena-ixeia-edifier-r1700bt-66w--mauro/1383461

Επεξ/σία από Tlykog
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [Public/Plaisio] Edifier R1700BT - 89,99€

Ερώτηση προς κατόχους, όταν συνδέεται μέσω bluetooth με οποιαδήποτε συσκευή (pc, laptop, tv, smartphone) και παίζει ένα βίντεο με ομιλία υπάρχει αισθητή καθυστέρηση μεταξύ ήχου και εικόνας;

Στα specs δεν βλέπω την έκδοση του bluetooth. Με 5.0 και νεότερη έκδοση είμαστε σχεδόν σίγουρα εντάξει σε καθυστέρηση μεταξύ ήχου και εικόνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Innersense είπε

Super ηχειάκι στη σωστή του τιμή

Καλό είναι αλλά μπουμάρει και είναι μουντό. Για 89,90 οκ αλλά η Katana παίζει απείρως καλύτερα. Ίσως και η Stage να ακούγεται καλύτερη.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, reddie.k said:

Ερώτηση προς κατόχους, όταν συνδέεται μέσω bluetooth με οποιαδήποτε συσκευή (pc, laptop, tv, smartphone) και παίζει ένα βίντεο με ομιλία υπάρχει αισθητή καθυστέρηση μεταξύ ήχου και εικόνας;

Στα specs δεν βλέπω την έκδοση του bluetooth. Με 5.0 και νεότερη έκδοση είμαστε σχεδόν σίγουρα εντάξει σε καθυστέρηση μεταξύ ήχου και εικόνας.

Απο το site της Edifier: Bluetooth V5.1 features strong resolution, stable transmission, low power consumption, and wide purpose of use, delivering high-quality audio experience.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, reddie.k είπε

Ερώτηση προς κατόχους, όταν συνδέεται μέσω bluetooth με οποιαδήποτε συσκευή (pc, laptop, tv, smartphone) και παίζει ένα βίντεο με ομιλία υπάρχει αισθητή καθυστέρηση μεταξύ ήχου και εικόνας;

Στα specs δεν βλέπω την έκδοση του bluetooth. Με 5.0 και νεότερη έκδοση είμαστε σχεδόν σίγουρα εντάξει σε καθυστέρηση μεταξύ ήχου και εικόνας.

Τα είχαμε συνδέσει στο κατάστημα με τηλεόραση μέσω BT και δεν είχε κανένα θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Armoral είπε

Καλό είναι αλλά μπουμάρει και είναι μουντό. Για 89,90 οκ αλλά η Katana παίζει απείρως καλύτερα. Ίσως και η Stage να ακούγεται καλύτερη.

Σε τι αναφέρεσαι φίλος; Διαφωτίσε μαςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lesdal είπε

Σε τι αναφέρεσαι φίλος; Διαφωτίσε μαςςς

Στον ήχο τους. Δε μου άρεσε όταν τα άκουσα και τα άκουσα για αρκετές ώρες μέσω bluetooth αλλά και σε PS4. Δε μου έκαναν δραματικά καλύτερη εντύπωση από τα T100 της Creative ας πούμε που είχα σπίτι. Πανέμορφα οπτικά μεν, με αρκετές δυνατότητες σύνδεσης αλλά λίγα αν ψάχνουμε καλό, καθαρό ήχο.

Βέβαια δεν τα δοκίμασα πάνω σε Soundblaster G6 για να δω πως παίζουν εκεί, μία καλή κάρτα ήχου σίγουρα δίνει άλλο αποτέλεσμα, αλλά σε γενικές γραμμές μην περιμένετε γουάου καταστάσεις.

Νομίζω ότι Stage και Katana (ειδικά η δεύτερη όταν είναι σε προσφορά) είναι καλύτερες επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Armoral είπε

Στον ήχο τους. Δε μου άρεσε όταν τα άκουσα και τα άκουσα για αρκετές ώρες μέσω bluetooth αλλά και σε PS4. Δε μου έκαναν δραματικά καλύτερη εντύπωση από τα T100 της Creative ας πούμε που είχα σπίτι. Πανέμορφα οπτικά μεν, με αρκετές δυνατότητες σύνδεσης αλλά λίγα αν ψάχνουμε καλό, καθαρό ήχο.

Βέβαια δεν τα δοκίμασα πάνω σε Soundblaster G6 για να δω πως παίζουν εκεί, μία καλή κάρτα ήχου σίγουρα δίνει άλλο αποτέλεσμα, αλλά σε γενικές γραμμές μην περιμένετε γουάου καταστάσεις.

Νομίζω ότι Stage και Katana (ειδικά η δεύτερη όταν είναι σε προσφορά) είναι καλύτερες επιλογές.

Η κατανα βλέπω είναι τριπλάσια τιμή , σε προσφορά φαντάζομαι διπλάσια . Δεν υπάρχει σύγκριση 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Crbull είπε

Η κατανα βλέπω είναι τριπλάσια τιμή , σε προσφορά φαντάζομαι διπλάσια . Δεν υπάρχει σύγκριση 

Ούτε στον ήχο. 169,90 έχει στο Πλαίσιο με δωροεπιταγή 10 ευρώ για επόμενη αγορά.

Creative Soundbar 2.1 Stage V2 | Plaisio 79,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...