Προς το περιεχόμενο

Για την πρωτη παραγγελια απο Σκρουτζ ανω των 60€ σε "my market" & "e-fresh" -10€


stelaras12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρίς να θέλω να το μειώσω, το efood έδινε 10€ κουπόνι σε όλους χωρίς ελάχιστη παραγγελία, και το efresh 2x7€ για παραγγελίες 25€

Αλλά επειδή είναι supermarket δεν είναι ότι τα 50€ παραγγελία είναι πολλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν τους έπεσε βαρύ το 5ληρο και το έκοψαν,το 10ρικο ισχύει αλλά όχι και τα coins,

Edit (Α ! τα coins μάλλον είναι για όλες τις επόμενες αγορές στην πρώτη ισχύει μόνο το 10ρικο,)

_____Skroutz_gr.jpg.95671b70082b8952c92e47c98f6ce4b3.jpg

Επεξ/σία από MoviemakerGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Για την πρωτη παραγγελια απο Σκρουτζ ανω των 60€ σε "my market" & "e-fresh" -10€
  • Moderators
4 ώρες πριν, stelaras12 είπε

Για παραγγελία από 60€ και άνω με τον κωδικό SUPERMARKET10 το Σκρουτζ δίνει έκπτωση 10€ σε my market και e-fresh + 3.000 coins που αναλογούν σε 5€ έκπτωση.

Screenshot_2023-12-06-08-16-22-50_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

Οπως λεει και η εικονα, δεν ειναι οπως τα ελεγε ο τιτλος, διορθωθηκε:

Δινει -10€ στην πρωτη παραγγελια ΑΝ δεν εχεις ξαναπαραγγειλει σουπερ μαρκετ (γενικα ισως, ή μονο ΜΜ-εφ; ) και σε επομενη δινει μονο coins αξιας 5€, οχι στην ιδια οπως φαινονταν στον αρχικο τιτλο του TS.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οντως ειναι σε επομενη τα coins. Εγω πχ που εχω κανει παραγγελια παλιοτερα δεν μου δινει τα -10ε αλλα τα 3000 coins μου τα δινει.

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, matrixxx said:

Οπως λεει και η εικονα, δεν ειναι οπως τα ελεγε ο τιτλος, διορθωθηκε:

Δινει -10€ στην πρωτη παραγγελια ΑΝ δεν εχεις ξαναπαραγγειλει σουπερ μαρκετ (γενικα ισως, ή μονο ΜΜ-εφ; ) και σε επομενη δινει μονο coins αξιας 5€, οχι στην ιδια οπως φαινονταν στον αρχικο τιτλο του TS.

Έχεις δίκιο κι ευχαριστώ που το διόρθωσες!!

 

Τελικά δεν είναι και τόσο προσφορά με αυτούς τους όρους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικα δεν περναει τις προσφορες που ειναι 1+1

672808909_.png.688a2fa5a64bc7b189556dbd27c6812c.png1536727850_.png.0340c126d0c1a861349ed5d6e172256f.png

Επισης μου περασε το κουπονι και αφαιρεσε τα 10€ αλλα δεν μου εδωσε τα coins. Μονο κατι λιγα απο κατι αλευρια

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Οντως ειναι σε επομενη τα coins. Εγω πχ που εχω κανει παραγγελια παλιοτερα δεν μου δινει τα -10ε αλλα τα 3000 coins μου τα δινει.

Άρα αν δεν είναι η πρώτη σου παραγγελία σου πιστώνει τα coins,αλλά δεν σου δίνει το 10ευρο;έκανες 60€ παραγγελία για τα coins ή μικρότερη;αν μπορείς δώσε Feedback

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Άρα αν δεν είναι η πρώτη σου παραγγελία σου πιστώνει τα coins,αλλά δεν σου δίνει το 10ευρο;έκανες 60€ παραγγελία για τα coins ή μικρότερη;αν μπορείς δώσε Feedback

60+ θελει για τα 3κ coins

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χωρίς νόημα απαντήσεις..

ο ποιος έχει υπομονή και δεν εξαργύρωνε θα μπορούσε να κερδίσει ένα πολύ καλύτερο ποσοστό συμπληρώνοντας τώρα....

και αλλα πολλα.

ευχαριστώ το Σκρούτζ.

 

 

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...