Προς το περιεχόμενο

2 μήνες δωρεάν Apple TV+ για νεους ή μη ενεργους παλιους συνδρομητές [ΤΕΛΟΣ]


xPhenomenon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε 2 μήνες δωρεάν Apple TV+ για νεους ή μη ενεργους παλιους συνδρομητές
  • Moderators

2 μήνες δωρεάν και μετά 9,99 €/μήνα.

Εχω ξεχασει ποτε το ανεβασαν απο τα μαλλον 6.99 (5.99 μηπως; ) που ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, matrixxx είπε

2 μήνες δωρεάν και μετά 9,99 €/μήνα.

Εχω ξεχασει ποτε το ανεβασαν απο τα μαλλον 6.99 (5.99 μηπως; ) που ηταν.

Απο Σεπτεμβριο ή Οκτωβριο Δεκεμβριο. Εγω ανανεωσα τελη Νοεμβριου για να τελειωσω The Morning Show, και θα τα βαλω και αυτα τα 2 μηνακια λογικα οπως καθε φορα.

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Απο Σεπτεμβριο ή Οκτωβριο. Εγω ανανεωσα τελη Νοεμβριου για να τελειωσω The Morning Show, και θα τα βαλω και αυτα τα 2 μηνακια λογικα οπως καθε φορα.

Από Δεκέμβριο είδαμε πρώτη φορά την αύξηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που το έκανα πριν λίγο (δεν είχα συνδρομή) μου άνοιξε κανονικά, αλλά στα ποιο πολλά σου ζητάει να πληρώσεις. 
έκανα ακύρωση συνδρομής και μου βγάζει αυτό 

τι σημαίνει ότι το κρατάει ως έχει και ανανεώνεται τον Φεβρουάριο του 2024 ; 

IMG_0195.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, TrialKid είπε

Εγώ που το έκανα πριν λίγο (δεν είχα συνδρομή) μου άνοιξε κανονικά, αλλά στα ποιο πολλά σου ζητάει να πληρώσεις. 
έκανα ακύρωση συνδρομής και μου βγάζει αυτό 

τι σημαίνει ότι το κρατάει ως έχει και ανανεώνεται τον Φεβρουάριο του 2024 ; 

IMG_0195.png

Μπορείς να βλέπεις δωρεάν μέχρι 24 Φεβρουαρίου 2024. Λόγω της ακύρωσης που έκανες δεν θα γίνει ανανέωση αυτόματα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς μέχρι πότε μπορώ να το ενεργοποιήσω;

Η τρέχουσα -ενεργή- συνδρομή που μόλις ακύρωσα την ανανέωση της είναι μέχρι 29 Δεκέμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, ekkli είπε

Ξέρει κανείς μέχρι πότε μπορώ να το ενεργοποιήσω;

Η τρέχουσα -ενεργή- συνδρομή που μόλις ακύρωσα την ανανέωση της είναι μέχρι 29 Δεκέμβρη.

18-1-24

Με διαφορά η καλύτερη ποιότητα εικόνας και ήχου από όλες τις πλατφόρμες.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερώτηση? Βλέπει κανείς σε τηλεόραση Sony με Google TV? Προσπαθώ από χτες να κάνω sign in και κολλάει η σελίδα συνέχεια χωρίς να μπορώ να βάλω καν τα στοιχεία του λογαριασμού. Αντιμετωπίζει κανείς παρόμοιο πρόβλημα? Έχω κάνει αναβάθμιση και της εφαρμογής και του συστήματος της τηλεόρασης. Έχει κάποιος να προτείνει μια πιθανή λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jimmel είπε

Να κανω μια ερώτηση? Βλέπει κανείς σε τηλεόραση Sony με Google TV? Προσπαθώ από χτες να κάνω sign in και κολλάει η σελίδα συνέχεια χωρίς να μπορώ να βάλω καν τα στοιχεία του λογαριασμού. Αντιμετωπίζει κανείς παρόμοιο πρόβλημα? Έχω κάνει αναβάθμιση και της εφαρμογής και του συστήματος της τηλεόρασης. Έχει κάποιος να προτείνει μια πιθανή λύση?

Ποιο μοντέλο είναι; Δυστυχώς δεν είναι συμβατή η εφαρμογή με πάρα πολλές τηλεοράσεις εκεί έξω (έλεος ρε Apple...). Για παράδειγμα σε Philips με Android OS δεν λειτουργεί η εφαρμογή.

Δες εδώ τις συσκευές που υποστηρίζουν το app.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, -WISE- είπε

Ποιο μοντέλο είναι; Δυστυχώς δεν είναι συμβατή η εφαρμογή με πάρα πολλές τηλεοράσεις εκεί έξω (έλεος ρε Apple...). Για παράδειγμα σε Philips με Android OS δεν λειτουργεί η εφαρμογή.

Δες εδώ τις συσκευές που υποστηρίζουν το app.

Μα η εφαρμογή ήταν προεγκατεστημένη στην τηλεόραση. Απλά επειδή μέχρι σήμερα δεν είχα λογαριασμό δεν την είχα χρησιμοποιήσει. Ένώ ανοίγει σαν εφαρμογή, πατάς να κάνεις sign in κι εκεί κολλάει και φαίνεται σαν να φορτώνει συνέχεια. Πάντως το μοντέλο της τηλεόρασης είναι το 55X90J.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...