Προς το περιεχόμενο

2 μήνες δωρεάν Apple TV+ για νεους ή μη ενεργους παλιους συνδρομητές [ΤΕΛΟΣ]


xPhenomenon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κολλάει απίστευτα το πήρε πατάω συνέχεια και μένει εκεί δεν κάνει τπτ

Edit το πήρε όλα καλά ευχαριστώ.

Επεξ/σία από mpazoykas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Μάγκες, σε google chrome γιατί παίζει σε χαμηλή ανάλυση ; ( φαίνεται σαν 720p σε μόνιτορ 1080p )

Ναι σε 720 παίζει σε Chrome.Αν έχεις Win11 κατέβασε την εφαρμογή από το store που παίζει στα 1080

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το ενεργοποίησα και εγώ και όλα είναι μια χαρά. Έχω μια απορία όμως. Αρχικά μου δίνει 7 ημέρες δωρεάν και μετά δωρεάν για 2 μήνες. Αν ακυρώσω πριν τις 7 ημέρες την συνδρομή θα χάσω τους 2 μηνες; Τι προτείνετε; Όταν ξεκινήσω τους 2 δωρεάν μήνες να ακυρωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, txcellas said:

Παιδιά το ενεργοποίησα και εγώ και όλα είναι μια χαρά. Έχω μια απορία όμως. Αρχικά μου δίνει 7 ημέρες δωρεάν και μετά δωρεάν για 2 μήνες. Αν ακυρώσω πριν τις 7 ημέρες την συνδρομή θα χάσω τους 2 μηνες; Τι προτείνετε; Όταν ξεκινήσω τους 2 δωρεάν μήνες να ακυρωσω;

Για 100% ακυρωσε το μετα τις 7 ημερες.

Επισης σημερα ειναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ημερα που μπορει να ενεργοποιηθει, οποτε οποιος δεν το εχει κανει ας το κανει.

https://redeem.services.apple/markwahlberg-emeia

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είχα κάνει στην αρχή της προσφοράς ξαναέκανα έναν σήμερα για να δω το Masters of the Air με την ησυχία μου όταν βγει.

Με σημερινή έναρξη μου βγάζει ότι θα ανανεωθεί 25 Mar 2024

Θα την ακυρώσω κι εγω μετά τις 7 μέρες καλού κακού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα κι εγώ τη προσφορά για 2 μήνες δωρεάν! Λοιπόν, μου ήρθε άμεσα mail, που λέει ότι η προσφορά θ αρχίσει μετά τις 7 μέρες, που έτσι κι αλλιώς είναι δωρεάν! Άρα, αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι δε χρειάζεται ν ακυρωθεί στις 7 μέρες!!! Κάνω λάθος?

Αποδεχθήκατε την ακόλουθη προσφορά:  
 
 
Συνδρομή   Apple TV+
Ημερομηνία αποδοχής   18 Ιαν 2024
Δοκιμή   1 εβδομάδα δωρεάν, ξεκινώντας από 18 Ιαν 2024
Προσφορά   2 μήνες δωρεάν, ξεκινώντας από 25 Ιαν 2024
Τιμή συνδρομής   9,99 €/μήνα, ξεκινώντας από 25 Μαρ 2024
 
 
  Η συνδρομή σας ανανεώνεται αυτόματα μέχρι να ακυρωθεί.  
 
  Για να αποφευχθεί η χρέωση, πρέπει να ακυρώσετε τουλάχιστον μία ημέρα πριν από κάθε ημερομηνία ανανέωσης. Για να μάθετε περισσότερα ή για ακύρωση, αναθεωρήστε τη συνδρομή σας.  
 
  Με εκτίμηση,
Apple
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ενεργοποιήσει παρόμοιες προσφορές 3-4 φορές. Όλες με εικονική ρεβολουτ που μετά την ενεργοποίηση την παγωνω ή τη σβήνω. Η συνδρομή κρατάει πάνω από 4 μήνες δωρεάν. Μετά τους 2 μήνες της προσφοράς προσπαθεί να κάνει χρέωση κάθε μέρα αλλά δε σου κλείνει τη σύνδεση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε 2 μήνες δωρεάν Apple TV+ για νεους ή μη ενεργους παλιους συνδρομητές [ΤΕΛΟΣ]
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...