Προς το περιεχόμενο

2 μήνες δωρεάν Apple TV+ για νεους ή μη ενεργους παλιους συνδρομητές [ΤΕΛΟΣ]


xPhenomenon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, jimmel είπε

Μα η εφαρμογή ήταν προεγκατεστημένη στην τηλεόραση. Απλά επειδή μέχρι σήμερα δεν είχα λογαριασμό δεν την είχα χρησιμοποιήσει. Ένώ ανοίγει σαν εφαρμογή, πατάς να κάνεις sign in κι εκεί κολλάει και φαίνεται σαν να φορτώνει συνέχεια. Πάντως το μοντέλο της τηλεόρασης είναι το 55X90J.

Οκ, το λέω γιατί λόγω Android ή Google TV μπορείς να την κατεβάσεις κανονικά από το store της TV αλλά να μην λειτουργεί και σκέφτηκα μήπως ήταν τέτοια η περίπτωση. Αλλά από,τι βλέπω υποστηρίζεται η δικιά σου.

Κάνε μία εκκαθάριση στην εφαρμογή ή σβήσε και ξανακατέβασέ την

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Οκ, το λέω γιατί λόγω Android ή Google TV μπορείς να την κατεβάσεις κανονικά από το store της TV αλλά να μην λειτουργεί και σκέφτηκα μήπως ήταν τέτοια η περίπτωση. Αλλά από,τι βλέπω υποστηρίζεται η δικιά σου.

Κάνε μία εκκαθάριση στην εφαρμογή ή σβήσε και ξανακατέβασέ την

Εχω κάνει εκκαθάριση αρκετές φορές αλλά δεν άλλαξε κάτι. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι την εφαρμογή μπορώ ΜΟΝΟ να την απενεργοποιήσω και όχι να την απεγκαταστήσω. Και με ένα ψάξιμο στο playstore δεν φαίνεται να υπάρχει εκεί για να την κατεβάσεις ξανά. Μήπως σταμάτησε να υποστηρίζεται για Sony τηλεοράσεις?

Επεξ/σία από jimmel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimmel είπε

Εχω κάνει εκκαθάριση αρκετές φορές αλλά δεν άλλαξε κάτι. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι την εφαρμογή μπορώ ΜΟΝΟ να την απενεργοποιήσω και όχι να την απεγκαταστήσω. Και με ένα ψάξιμο στο playstore δεν φαίνεται να υπάρχει εκεί για να την κατεβάσεις ξανά. Μήπως σταμάτησε να υποστηρίζεται για Sony τηλεοράσεις?

 

Για να μην την εμφανίζει στο Playstore πιθανόν να ισχύει αυτό που λες.

Στο site, πάντως, αναγράφεται το μοντέλο που έχεις.

Βέβαια στα ψιλά γράμματα γράφει:

Supported models may vary by region and model year.

Εγώ θα έστελνα ένα email στο support της Sony.

Untitled.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως λεει ο φίλος ποιο πάνω κανε πρώτα τις ρυθμίσεις και συνδέσεις στο κινητό σου και μετά κανε σύνδεση,θα σου στείλει και έναν αριθμό στο κινητό σου για την ενεργοποίηση  εφόσον έχεις το έλεγχο δυο παραγοντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα. Υπάρχουν περιορισμοί στο ποιες ταινίες μπορούμε να δούμε στα πλαίσια της δίμηνης προσφοράς? Βάζω να δω το first man και ενώ είναι παραγωγή της apple δεν δίνει επιλογή για play παρά μόνο rent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dionisis777 είπε

Καλησπέρα. Υπάρχουν περιορισμοί στο ποιες ταινίες μπορούμε να δούμε στα πλαίσια της δίμηνης προσφοράς? Βάζω να δω το first man και ενώ είναι παραγωγή της apple δεν δίνει επιλογή για play παρά μόνο rent.

δεν τα προσφέρει όλα δωρεάν η συνδρομή appletv+

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2023 στις 6:17 ΜΜ, Chrisfm94 είπε

Πανω στην ωρα για να δουμε Slow Horses! 👌

Να σημειωθει οτι μπορει να ενεργοποιηθει εως και 18 Ιανουαριου.

ωραίος, αυτό ακριβώς έψαχνα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 minutes ago, mpazoykas said:

Καλησπέρα παιδιά.στον τκ ενώ βάζω πχ 301 00 όπως λέει δεν το παίρνει  έχω δοκιμάσει τα πάντα. Καμία ιδέα?

Δοκίμασε κάτι άλλο. Δεν νομίζω ότι έχει και τόση σημασία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...