Προς το περιεχόμενο

Σταματάει η NOVA την ανανέωση απο 1€;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mου ηρθε πριν λιγο SMS για την νεα πολιτικη τιμολογησης. μπαινω στο λινκ και βλεπω οτι απο 17/01/2024 σταματαει να ειναι διαθεσιμη η ανανέωση απο 1€ και ελαχιστη ανανέωση ειναι τα 13€!!!!

Screenshot_20231220-135808_Messages.png

Screenshot_20231220-135619_Chrome~2.png

Επεξ/σία από kallair
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, dkmaster είπε

Μεγάλη φουστια μιας και ανάγκασαν κόσμο να το γυρίσει στο νέο f2g γι αυτόν τον λόγο. 

Ένας από αυτούς ήμουν κ εγώ. Τώρα κοιτάζω σε ποιον πάροχο θα πάω, λογικά cu και θα προσπαθήσω να κάνω το cash back για να ανανεώνω. Θα κάνω μια τελευταία ανανέωση με το νέο έτος κ μετά τέλος. Αντίο f2go.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, kallair said:

Ένας από αυτούς ήμουν κ εγώ. Τώρα κοιτάζω σε ποιον πάροχο θα πάω, λογικά cu και θα προσπαθήσω να κάνω το cash back για να ανανεώνω. Θα κάνω μια τελευταία ανανέωση με το νέο έτος κ μετά τέλος. Αντίο f2go.

Εγώ είμαι εξωτερικό και απλά τον κρατάω τον αριθμό για τις υπηρεσίες, δεν παίζει να γίνει αλλαγή δυστυχώς. Θα προσπαθήσω να γυρίσω σε όλες τις υπηρεσίες τον ξένο αριθμό και τέλος από Ελληνικούς παροχους. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άραγε θα αυξήσουν και την τιμή πακέτων τους ή μόνο την ανανέωση; έχω f2g φοιτητικό/προνομιακή προσφορά και δεν με συμφέρει να πάω σε άλλη εταιρία. Στην ανακοίνωση δεν είδα να λέει κάτι για αυτά τα πακέτα, για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε παιδιά έλεος. Και έτρεξα σαν τον χαζό όταν βγήκαν οι προσφορές να πάρω έναν αριθμό. Αντε πάλι να ψάχνουμε να βρούμε λύσεις για νούμερα μόνο για εξερχόμενες κλήσεις και μηνύματα. Nova τέλος φυσικά και μόνο που το έκαναν αυτό για να μαζέψουν πελατεία και τρέξουμε όσοι από τους χαζούς το πιστέψαμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πια είναι η πιο οικονομική λύση για όσους δεν μένουν μόνιμα στην Ελλάδα αλλά θέλουν να διατηρήσουν αριθμό τηλεφώνου;

1 ώρα πριν, kallair είπε

Ένας από αυτούς ήμουν κ εγώ. Τώρα κοιτάζω σε ποιον πάροχο θα πάω, λογικά cu και θα προσπαθήσω να κάνω το cash back για να ανανεώνω. Θα κάνω μια τελευταία ανανέωση με το νέο έτος κ μετά τέλος. Αντίο f2go.

Άχρηστο το CU cashback δεν μου επιβεβαίωσε ποτά καμία αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, eshroom said:

Τώρα πια είναι η πιο οικονομική λύση για όσους δεν μένουν μόνιμα στην Ελλάδα αλλά θέλουν να διατηρήσουν αριθμό τηλεφώνου;

Άχρηστο το CU cashback δεν μου επιβεβαίωσε ποτά καμία αγορά.

Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eshroom είπε

Τώρα πια είναι η πιο οικονομική λύση για όσους δεν μένουν μόνιμα στην Ελλάδα αλλά θέλουν να διατηρήσουν αριθμό τηλεφώνου;

Άχρηστο το CU cashback δεν μου επιβεβαίωσε ποτά καμία αγορά.

δεν το ειχα δοκιμασει οσο ειχα cu αλλά εχω δει μπολικες αναφορες οτι πολλοι κάνουν ετσι την "ανανεωση". βεβαια την βοντα την εχω ικανη να σταματησει να θεωρει ανανεωση το cashback...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου στειλε sms η νοβα με λινκ με τις νεες ανακοινωσεις. Δεν με πολυαπασχολουν μιας και εχω συμβολαιο , αλλα οντως καταργουν την ανανεωση στα καρτοκινητα με κατω απο 13 ευρω. Απο ο,τι ειδα μονο σε καταστηματα νοβα μπορεις να κανεις ανανεωση απο 8 ευρω. Με ολους τους αλλους τροπους απο 13 και πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dkmaster είπε

Πλέον δεν υπάρχει άλλη παραλία όμως. Όλοι από 13 το έχουν. 

Σαφώς και υπάρχει φίλε μου. Cu liquid. Πέραν της επιλογής του cashback, μετακινείς την μπάρα και ανανεώνεις στο δίμηνο και όχι κάθε μήνα. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...