Προς το περιεχόμενο

Σταματάει η NOVA την ανανέωση απο 1€;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως λειτουργεί το cu liquid; 

46 λεπτά πριν, soul_d είπε

Σαφώς και υπάρχει φίλε μου. Cu liquid. Πέραν της επιλογής του cashback, μετακινείς την μπάρα και ανανεώνεις στο δίμηνο και όχι κάθε μήνα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μόνη λύση που μένει για καρτοκινητό είναι η Volton που εδώ και μήνες λέει ότι ετοιμάζεται για είσοδο στην κινητή.

Τώρα με τι πακέτα και τιμές; θα δείξει 

Μακάρι να αποτελέσει την έκπληξη όπως είχε γίνει με την Q παλιά.

https://www.businessnews.gr/business-news-magazine/item/275316-dionysis-tsitos-managing-director-volton-ape-kai-kiniti-tilefonia-oi-proteraiotites-mas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, speedobear είπε

Η μόνη λύση που μένει για καρτοκινητό είναι η Volton που εδώ και μήνες λέει ότι ετοιμάζεται για είσοδο στην κινητή.

Τώρα με τι πακέτα και τιμές; θα δείξει 

Μακάρι να αποτελέσει την έκπληξη όπως είχε γίνει με την Q παλιά.

https://www.businessnews.gr/business-news-magazine/item/275316-dionysis-tsitos-managing-director-volton-ape-kai-kiniti-tilefonia-oi-proteraiotites-mas

Σαφώς και δεν είναι η μόνη. Το Cu liquid αποτελεί, πολύ καλή επιλογή 

1 ώρα πριν, IoannisSM είπε

Πως λειτουργεί το cu liquid; 

 

Πολύ γενική ερώτηση Γιάννη. Θα επανέλθω αύριο αν δεν έχεις λύσει την απορία σου από το site. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, soul_d said:

Σαφώς και υπάρχει φίλε μου. Cu liquid. Πέραν της επιλογής του cashback, μετακινείς την μπάρα και ανανεώνεις στο δίμηνο και όχι κάθε μήνα. 

Και αυτό από 13 τον μήνα είναι όμως. Το cashback για εμένα που είμαι εξωτερικό δεν βοηθά σε κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, speedobear είπε

Η μόνη λύση που μένει για καρτοκινητό είναι η Volton που εδώ και μήνες λέει ότι ετοιμάζεται για είσοδο στην κινητή.

Τώρα με τι πακέτα και τιμές; θα δείξει 

Μακάρι να αποτελέσει την έκπληξη όπως είχε γίνει με την Q παλιά.

https://www.businessnews.gr/business-news-magazine/item/275316-dionysis-tsitos-managing-director-volton-ape-kai-kiniti-tilefonia-oi-proteraiotites-mas

Άρα η μόνη λύση "που μένει", είναι η εξής ανύπαρκτη, τη στιγμή που μιλάμε, Volton; 😄

Επεξ/σία από _Biohazard_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, soul_d said:

Σαφώς και υπάρχει φίλε μου. Cu liquid. Πέραν της επιλογής του cashback, μετακινείς την μπάρα και ανανεώνεις στο δίμηνο και όχι κάθε μήνα. 

ακριβως . η καλυτερη λυση , εγω τη βγαζω με  15 ευρω , ενα διμηνο και δεν μου λειπει τιποτα

Επεξ/σία από stelioz78
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, soul_d είπε

Σαφώς και δεν είναι η μόνη. Το Cu liquid αποτελεί, πολύ καλή επιλογή 

Πολύ γενική ερώτηση Γιάννη. Θα επανέλθω αύριο αν δεν έχεις λύσει την απορία σου από το site. 

Δεν καταλαβα πως μπορω να αντικαταστησω το 1 ευρω ανανεωση που μου παρεχει τωρα η free2go με το cu liquid. Αναφερει κι αυτο ανανεωση απο 13 ευρω. Καπου ειχα διαβασει κατι παιζει με τις επιστροφες απο αγορες προιοντων, αλλα δεν βρηκα τιποτα στο site. Τον αριθμο τον εχω αποκλειστικα για εισερχομενα (κλησεις + sms). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, dkmaster είπε

Και αυτό από 13 τον μήνα είναι όμως. Το cashback για εμένα που είμαι εξωτερικό δεν βοηθά σε κάτι. 

Όχι απαραίτητα. Μπορείς 13€ το δίμηνο και τα λεφτά θα μένουν στην κάρτα 

3 ώρες πριν, IoannisSM είπε

Δεν καταλαβα πως μπορω να αντικαταστησω το 1 ευρω ανανεωση που μου παρεχει τωρα η free2go με το cu liquid. Αναφερει κι αυτο ανανεωση απο 13 ευρω. Καπου ειχα διαβασει κατι παιζει με τις επιστροφες απο αγορες προιοντων, αλλα δεν βρηκα τιποτα στο site. Τον αριθμο τον εχω αποκλειστικα για εισερχομενα (κλησεις + sms). 

Βάζεις 13€ τον 1 μήνα. Εφόσον όπως λες δεν τον χρησιμοποιείς, τα ευρώ μένουν στην κάρτα. Μπορείς να εκδώσεις κουπόνι στο efood με σχεδόν ολόκληρο το ποσό, οπότε ουσιαστικά χρησιμοποιείς δωρεάν την υπηρεσία. Μπορείς ακόμη και να μεταφέρεις το ποσό σε άλλον αριθμό 

Επεξ/σία από soul_d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, dkmaster είπε

Πλέον δεν υπάρχει άλλη παραλία όμως. Όλοι από 13 το έχουν. 

Απο μαγαζία το έχουν 8€. Ετσι βάζω Cosmo & Voda

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, soul_d είπε

 

Βάζεις 13€ τον 1 μήνα. Εφόσον όπως λες δεν τον χρησιμοποιείς, τα ευρώ μένουν στην κάρτα. Μπορείς να εκδώσεις κουπόνι στο efood με σχεδόν ολόκληρο το ποσό, οπότε ουσιαστικά χρησιμοποιείς δωρεάν την υπηρεσία. Μπορείς ακόμη και να μεταφέρεις το ποσό σε άλλον αριθμό 

Ανανέωση χρόνου πώς γίνεται όσο το δυνατόν φθηνότερα ώστε να μην μπει φραγή; στο f2g είχαμε το 1 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, IoannisSM είπε

Ανανέωση χρόνου πώς γίνεται όσο το δυνατόν φθηνότερα ώστε να μην μπει φραγή; στο f2g είχαμε το 1 ευρώ.

Γιάννη μου το έγραψα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με το cu liquid θεωρητικά, εγώ δεν θέλω να χρησιμοποιώ το νούμερο. Θα βάζω 13 ευρώ το δίμηνο για να μην λήξει, τα 13 ευρώ μετά την παρέλευση του διμήνου μένουν στην κάρτα και δεν μηδενιζονται. Αν μετά από Χ μήνες πχ έχει μαζευτεί ένα ποσόν 62 ευρώ, αυτό μπορώ να το μεταφέρω σε κάποιο ψηφιακό πορτοφόλι και να κάνω αγορές σε μαγαζιά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, mariosnik_ είπε

Δηλαδή με το cu liquid θεωρητικά, εγώ δεν θέλω να χρησιμοποιώ το νούμερο. Θα βάζω 13 ευρώ το δίμηνο για να μην λήξει, τα 13 ευρώ μετά την παρέλευση του διμήνου μένουν στην κάρτα και δεν μηδενιζονται. Αν μετά από Χ μήνες πχ έχει μαζευτεί ένα ποσόν 62 ευρώ, αυτό μπορώ να το μεταφέρω σε κάποιο ψηφιακό πορτοφόλι και να κάνω αγορές σε μαγαζιά; 

Μπορείς να ψωνίσεις μέσω εκπτωτικού κουπονιού που σου δίνει η εφαρμογή, όπως στο super market e-fresh, τις πιτσαρίες dominos και αυτά που υποστηρίζει το efood.

8 ώρες πριν, IoannisSM είπε

Άρα βάζουμε 13 ευρώ, τα οποία μέσω efood τα ξοδεύουμε αλλού. Σωστά;

Ναι αλλά όχι στον μήνα, αλλά στο δίμηνο, απλώς μετακινώντας την μπάρα σου (υπάρχει μία μπάρα, την οποία επιλέγεις κάθε πότε θα ανανεώνεται αυτόματα το υπόλοιπό σου).

Επίσης μία έξτρα δυνατότητα που σου παρέχεται, είναι να μεταφέρεις το υπόλοιπό σου σε άλλον αριθμό (πχ συγγενή ή φίλο)

Επεξ/σία από soul_d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...