Προς το περιεχόμενο

Όλα τα προϊόντα με δωροεπιταγή για επόμενη αγορά έως και 40% - Κωτσόβολος [TEΛΟΣ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρα από τις μούφα εκπτώσεις και τις αλλαγές τιμών πριν τις "προσφορές",  νομίζω πως όσο αφορά τις day to day δραστηριότητες, είναι ΚΑΙ θέμα υπαλλήλων. 

Πριν 2 χρόνια αποφάσισα να πάρω μια τηλεόραση κόστους 3700 ευρώ με 36 άτοκες σε κάρτα. Ενώ το τονίσαμε επανειλημμένα σε βαθμό που γελούσα στο ταμείο λέγοντας "36 δόσεις, μην ξεχαστείς" τελικά η ταμίας έκανε λάθος και μου χρέωσε όλο το ποσό. Σίγουρα όχι επίτηδες, γιατί πήγε να λιποθυμήσει .. Κι εγώ το ίδιο βέβαια. 

Παρόλ' αυτά ο Κωτσόβολος είναι από τα λίγα μεγάλα καταστήματα που υπάρχουν στην Ελλάδα και με πολλές πολύ καλές συνδυαστικές συχνά πυκνά, που φυσικά θέλουν ψάξιμο για να είναι πραγματικά συμφέρουσες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μητρική MSI B650, πριν τα κουπόνια έχει 250 ευρώ. Μετά τα κουπόνια έχει 350 ευρώ με 80 ευρώ κουπόνι, δεν περιγράφω άλλο. Έχουν πάει σε άλλο level την εξαπάτηση καταναλωτή.

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνετε καταγγελίες παιδιά με τις αποδείξεις που έχετε. Το θέμα είναι να μπει ένα καλό πρόστιμο, ίσο με το τζίρο 6 μηνών πχ ή και παραπάνω. Για να το σκεφτούν πριν το ξανά κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Να κάνετε καταγγελίες παιδιά με τις αποδείξεις που έχετε. Το θέμα είναι να μπει ένα καλό πρόστιμο, ίσο με το τζίρο 6 μηνών πχ ή και παραπάνω. Για να το σκεφτούν πριν το ξανά κάνουν.

Και να πληρώνουμε διπλό χαράτσι στην ΔΕΗ μετά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, music_lover είπε

Μητρική MSI B650, πριν τα κουπόνια έχει 250 ευρώ. Μετά τα κουπόνια έχει 350 ευρώ με 80 ευρώ κουπόνι, δεν περιγράφω άλλο. Έχουν πάει σε άλλο level την εξαπάτηση καταναλωτή.

Μήπως κοιτάς κάποια διαφορετική μητρική; 

https://www.kotsovolos.gr/computing/desktops-and-upgrade-tools/motherboard/268237-mb-msi-mag-b650-tomahawk-wifi

msi.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε ρε παιδιά κάτι που ξέρετε ότι είναι στην ίδια τιμή με πριν, πλέον είναι εύκολο να τσεκαρεις, εγώ το μόνο πρόβλημα που έχω με τις δώρο επιταγές είναι ότι μου τις δίνουν και παίρνω πράγματα που δεν χρειαζομουν... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εξαργύρωση της επιταγής πρέπει να γίνει σε 1 προϊόν; Δηλαδή αν έχεις επιταγή 300€ πρέπει να πάρεις ενα αντικείμενο με 600€+ ή μπορείς να πάρεις 3-4 αντικείμενα που το συνολικό κόστος είναι 600€+;

1 ώρα πριν, Inler είπε

Η εξαργύρωση της επιταγής μέχρι πότε είναι 31/1/2024?

Ναι. Έτσι λέει τουλάχιστον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕΓΑ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ στην Ερυθραία. Πριν κανα μήνα, απογευματακι, παω για αγορά Macbook Air 15" Μ2 + magic mouse. Αφου διαλεγω το διαθεσιμο χρωμα και το ποντικι που υπαρχει , μου λένε οτι θα τα πάνε στο ταμείο, και να παω για να δωσω στοιχεια για το τιμολογιο.

Πάω στο ταμείο οπου υπάρχει μονο ενας υπάλληλος, τον οποιο τον απασχολει μια ηλικιωμένη κυρια, για αρκετη ώρα, καθως προσπαθει να παρει πληροφορίες για κατι δωροεπιταγες, χωρις να εχει καποιο προιον που θελει να αγορασει. Περνάνε τα λεπτα, εχει δημιουργηθει ουρα στο ταμειο, δεν υπαρχει αλλος υπαλληλος, τελικά μετα απο ωρα έρχεται καποιος που δεν δουλευε στο ταμειο, για να μας εξυπηρετήσει. Του λεω τι έχω, δεν τα βρισκει, με ρωταει αν με εξυπηρετησε η κοπελα με το ταδε ονομα. Εγω χωρις να ξερω το ονομα του υπαλληλου, του ειπα οτι δεν συστηθηκαμε οποτε δεν γνωριζω. Μετα αφου του εχω πει τι εχω παρει, με ρωταει αν εχω κατι αλλο καθως δεν βρισκει το προιον μου. αφου μετα απο ωρα το βρηκε, περνανε αλλα 5 λεπτα οπου αυτος ειναι μπροστα στον υπολογιστη του χωρις να μου λεει κατι. Εχω ζητησει απαλλαγη ΦΠΑ, εχω δωσει ΑΦΜ, και μετα απο αρκετη ωρα μου δινει μια τιμη μαζι με το ΦΠΑ. Του ξαναλεω ειναι με απαλλαγη, και συνεχιζει να παταει πληκτρα στον υπολογιστη του και να περνανε τα λεπτα χωρις να γινεται τιποτα. Η υπομονη εχει κ τα ορια της, οπότε του λεω Χαίρεται και σηκώνομαι και φεύγω. Μου λεει καθώς πλησιαζω την έξοδο, περιμένετε μολις τώρα έκανα την αφαίρεση ΦΠΑ. Εννοειται τον αγνοησα και εφυγα, και αποφασισα να μην ξαναπατησω στον κωτσοβολο, καθως δεν ειναι η πρωτη φορα που φευγω απογοητευόμενος απο την εξυπηρετηση. Απαραδεκτο καταστημα .

Να θες να πας να αγορασεις κατι, να τα σκας γιατι ειναι κ πιο ακριβοι απο ολους, και να φευγεις νευριασμενος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γι'αυτό, μόνο online. Δεν πάω σε κατάστημα ούτε για παραλαβή.

48 λεπτά πριν, gtferrari είπε

Η εξαργύρωση της επιταγής πρέπει να γίνει σε 1 προϊόν; Δηλαδή αν έχεις επιταγή 300€ πρέπει να πάρεις ενα αντικείμενο με 600€+ ή μπορείς να πάρεις 3-4 αντικείμενα που το συνολικό κόστος είναι 600€+;

Ναι. Έτσι λέει τουλάχιστον. 

Σημερινή παραγγελία, η επιταγή μου ήρθε αμέσως και λέει μέχρι 11 Φεβρουαρίου.

Επεξ/σία από mariosdemigod
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, direwolf said:

ΜΕΓΑ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ στην Ερυθραία. Πριν κανα μήνα, απογευματακι, παω για αγορά Macbook Air 15" Μ2 + magic mouse. Αφου διαλεγω το διαθεσιμο χρωμα και το ποντικι που υπαρχει , μου λένε οτι θα τα πάνε στο ταμείο, και να παω για να δωσω στοιχεια για το τιμολογιο.

Πάω στο ταμείο οπου υπάρχει μονο ενας υπάλληλος, τον οποιο τον απασχολει μια ηλικιωμένη κυρια, για αρκετη ώρα, καθως προσπαθει να παρει πληροφορίες για κατι δωροεπιταγες, χωρις να εχει καποιο προιον που θελει να αγορασει. Περνάνε τα λεπτα, εχει δημιουργηθει ουρα στο ταμειο, δεν υπαρχει αλλος υπαλληλος, τελικά μετα απο ωρα έρχεται καποιος που δεν δουλευε στο ταμειο, για να μας εξυπηρετήσει. Του λεω τι έχω, δεν τα βρισκει, με ρωταει αν με εξυπηρετησε η κοπελα με το ταδε ονομα. Εγω χωρις να ξερω το ονομα του υπαλληλου, του ειπα οτι δεν συστηθηκαμε οποτε δεν γνωριζω. Μετα αφου του εχω πει τι εχω παρει, με ρωταει αν εχω κατι αλλο καθως δεν βρισκει το προιον μου. αφου μετα απο ωρα το βρηκε, περνανε αλλα 5 λεπτα οπου αυτος ειναι μπροστα στον υπολογιστη του χωρις να μου λεει κατι. Εχω ζητησει απαλλαγη ΦΠΑ, εχω δωσει ΑΦΜ, και μετα απο αρκετη ωρα μου δινει μια τιμη μαζι με το ΦΠΑ. Του ξαναλεω ειναι με απαλλαγη, και συνεχιζει να παταει πληκτρα στον υπολογιστη του και να περνανε τα λεπτα χωρις να γινεται τιποτα. Η υπομονη εχει κ τα ορια της, οπότε του λεω Χαίρεται και σηκώνομαι και φεύγω. Μου λεει καθώς πλησιαζω την έξοδο, περιμένετε μολις τώρα έκανα την αφαίρεση ΦΠΑ. Εννοειται τον αγνοησα και εφυγα, και αποφασισα να μην ξαναπατησω στον κωτσοβολο, καθως δεν ειναι η πρωτη φορα που φευγω απογοητευόμενος απο την εξυπηρετηση. Απαραδεκτο καταστημα .

Να θες να πας να αγορασεις κατι, να τα σκας γιατι ειναι κ πιο ακριβοι απο ολους, και να φευγεις νευριασμενος.

 

Εχεις δικιο ΑΛΛΑ 

 

Εχω μια ξαδελφη που καποτε ειχε παει να δουλεψει πλαισιο , 

Εφαγε το τσουτσουνι της ζωης της , ολα τα ατομα εκει μεσα εναλαζοντε σαν τα πουκαμισα , ουτε 6μηνο δεν αντεξε .

Αντι λοιπον να μιλαμε για τα παιδια που τον τρωνε καθημερινα και αναγκαζοντε να εξυπηρετισουν κάποια με δωροεπιταγες , πολυ απλα ας σταματησουμε να αγοραζουμε απο εκει . Καθε ευρω που δινεις στον κωτσοβολο και τον καθε κωτσοβολο , επιβραβευεις τις αθλιες πολιτικες περι εργασιας οπου εχουν . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mariosdemigod είπε

Γι'αυτό, μόνο online. Δεν πάω σε κατάστημα ούτε για παραλαβή.

Σημερινή παραγγελία, η επιταγή μου ήρθε αμέσως και λέει μέχρι 11 Φεβρουαρίου.

Φίλε μου που σου ήρθε η δώρο επιταγή? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Viber άμεσα. Αναφέρει ότι θα ενεργοποιηθεί με την παραδοση της παραγγελίας. Λογικο, για να μην την εξαργυρωσω και μετά κάνω ακυρωση παραγγελιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gavros10 είπε

Μήπως κοιτάς κάποια διαφορετική μητρική; 

https://www.kotsovolos.gr/computing/desktops-and-upgrade-tools/motherboard/268237-mb-msi-mag-b650-tomahawk-wifi

msi.png

Την ίδια κοιτάω, μερικές ώρες τις ημέρας την ανεβάζουν στα 350 και άλλες στα 250, για αυτό είπα, άλλο level εξαπάτησης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...