Προς το περιεχόμενο

Όλα τα προϊόντα με δωροεπιταγή για επόμενη αγορά έως και 40% - Κωτσόβολος [TEΛΟΣ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παίδες καλή χρονιά!

πιστεύετε ότι η προσφορά ισχύει και για τις υπηρεσίες του κοτσώβολου? π.χ. τηλεόραση 900ε, με την πρόσθετη εγγύηση, ξεπερνάει τα 1000ε. Άρα τα 200ε κουπόνι, εάν προσμετράται και η αξία της υπηρεσίας εγγύησης που δίδει, βγάζει κουπόνι 300ε.

Πιστεύω ότι δεν θα προσμετράται στην αξία διότι αναφέρει προϊόντα και όχι υπηρεσίες, αλλά αφού δεν λειτουργεί ούτε το τηλεφωνικό κέντρο, ούτε το chat, είπα να ρωτήσω και την δική σας γνώμη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Επεξ/σία από Kwnstantinoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικα ειναι καλη ενεργεια αν εχεις και κατι αλλο ακριβο που θες να παρεις για να ξοδεψεις την δωροεπιταγη...

Αν δεις τι επιταγες δινει το public ας πουμε σε αντιστοιχη ενεργεια ειναι για γελια. Αυτες του κοτσου οντως ειναι μεγαλουτσικες. Ας πουμε μια τηλεοραση 849ε σου δινει και 200ε δωροεπιταγη. ειναι σημαντικη "εκτπωση". 

Το προβλημα ειναι οτι ειναι πολυ περιοριστικος ο χρονος στον οποιο πρεπεθι αν την ξοδεψεις και πρεπει να παρεις κατι διπλασιας αξιας τουλαχιστον. Αρα στο παραπανω παραδειγμα, θα δωσεις τα 849 τωρα, και πρεπει μεσα σε 1 μηνα να αγορασεις και κατι αξιας 400+ ευρω για να ξοδεψεις την δωροεπιταγη. Αν δεν εχεις κατι ετοιμο που να χρειαζεσαι, το πιο πιθανο ειναι να καταληξεις σε μια αγορα που δεν χρειαζεσαι ουσιαστικα, σε τιμη που δεν ειναι συμφερουσα απλα για να μη παει χαμενη η επιταγη. Βλεπε πχ στο παραπανω παραδειγμα, να πεις "θα παρω και ενα PS5 για να ξοδεψω την επιταγη" , ενω πχ εχεις ηδη xbox series X και δε θα το επαιρνες, και δε θα το παρεις και σε καμια "καλη" τιμη...

Ετσι αμφιταλαντευτηκα και εγω να ακυρωσω την αγορα τηλεορασης που εκανα απο Γερμανο με το -15% στην Εθνικη στις 31/12 και να παρω απο Κοτσο, αλλα εν τελει εκρινα πως δεν αξιζει αφου η "παραπανω" εκπτωση μεσω της επιταγης θα με οδηγουσε σε βεβιασμενη αγορα που ουσιαστικα δε χρειαζομαι και δεν θα εκανα υπο αλλες συνθηκες...

Επεξ/σία από Thrylos7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Thrylos7 είπε

Γενικα ειναι καλη ενεργεια αν εχεις και κατι αλλο ακριβο που θες να παρεις για να ξοδεψεις την δωροεπιταγη...

Αν δεις τι επιταγες δινει το public ας πουμε σε αντιστοιχη ενεργεια ειναι για γελια. Αυτες του κοτσου οντως ειναι μεγαλουτσικες. Ας πουμε μια τηλεοραση 849ε σου δινει και 200ε δωροεπιταγη. ειναι σημαντικη "εκτπωση". 

Το προβλημα ειναι οτι ειναι πολυ περιοριστικος ο χρονος στον οποιο πρεπεθι αν την ξοδεψεις και πρεπει να παρεις κατι διπλασιας αξιας τουλαχιστον. Αρα στο παραπανω παραδειγμα, θα δωσεις τα 849 τωρα, και πρεπει μεσα σε 1 μηνα να αγορασεις και κατι αξιας 400+ ευρω για να ξοδεψεις την δωροεπιταγη. Αν δεν εχεις κατι ετοιμο που να χρειαζεσαι, το πιο πιθανο ειναι να καταληξεις σε μια αγορα που δεν χρειαζεσαι ουσιαστικα, σε τιμη που δεν ειναι συμφερουσα απλα για να μη παει χαμενη η επιταγη. Βλεπε πχ στο παραπανω παραδειγμα, να πεις "θα παρω και ενα PS5 για να ξοδεψω την επιταγη" , ενω πχ εχεις ηδη xbox series X και δε θα το επαιρνες, και δε θα το παρεις και σε καμια "καλη" τιμη...

Ετσι αμφιταλαντευτηκα και εγω να ακυρωσω την αγορα τηλεορασης που εκανα απο Γερμανο με το -15% στην Εθνικη στις 31/12 και να παρω απο Κοτσο, αλλα εν τελει εκρινα πως δεν αξιζει αφου η "παραπανω" εκπτωση μεσω της επιταγης θα με οδηγουσε σε βεβιασμενη αγορα που ουσιαστικα δε χρειαζομαι και δεν θα εκανα υπο αλλες συνθηκες...

και εγώ σκέφτομαι να ακυρώσω αγορά με τιμολόγιο από electroholic μεσω skroutz ομως αγορά και να πάω στην ίδια του kotsovolou, κυρίως επειδή δεν εμπιστεύομαι τόσο το electroholic, σκεφτομαι το θέμα της εγγύησης αλλά και για την διαφορά των 60ε που προκύπτει.

Βέβαια στο σκρουτζ, έχω τιμολόγιο 31/12, που με βολεύει από πλευράς εξόδων. Θέλει σκέψη :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Motorola Edge 40 Pro, τιμή €799,90.  Πού κατατάσσεται ως προς την δωροεπιταγή?  Σύμφωνα με τον πίνακα δεν ανήκει ούτε στο όριο των 600€ έως 799€ που δίνει δωροεπιταγή 160€, ούτε στο όριο των 800€ έως 999€ (που δίνει δωροεπιταγή 200€).

spacer.png

Άμα συνυπολογίσεις και τα μεταφορικά (μη χ#σω, δε δίνουν δωρεάν μεταφορικά σε αγορά των 800€ ούτε και σε καμία άλλη αν δεν κάνω λάθος) ξεπερνάμε τα 800€.  Πάμε στο άνω όριο και στα 200€ δωροεπιταγή ή δε μετράνε τα μεταφορικά?? 

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/286783-smartphone-motorola-edge-40-pro-256-bk-5

 

Απορίες, πρωτοχρονιάτικες χαχαχα :D  

Επεξ/σία από idefixius
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, idefixius είπε

Motorola Edge 40 Pro, τιμή €799,90.  Πού κατατάσσεται ως προς την δωροεπιταγή?  Σύμφωνα με τον πίνακα δεν ανήκει ούτε στο όριο των 600€ έως 799€ που δίνει δωροεπιταγή 160€, ούτε στο όριο των 800€ έως 999€ (που δίνει δωροεπιταγή 200€).

spacer.png

Άμα συνυπολογίσεις και τα μεταφορικά (μη χ#σω, δε δίνουν δωρεάν μεταφορικά σε αγορά των 800€ ούτε και σε καμία άλλη αν δεν κάνω λάθος) ξεπερνάμε τα 800€.  Πάμε στο άνω όριο και στα 200€ δωροεπιταγή ή δε μετράνε τα μεταφορικά?? 

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/286783-smartphone-motorola-edge-40-pro-256-bk-5

 

Απορίες, πρωτοχρονιάτικες χαχαχα :D  

Μια παραγγελία που έκανα εγώ με 599,9 πηγε φυσικά στο κάτω ποσό , για χαζούς τους περνάς ; Εγώ έβαλα στο κατάστημα αλλά Δ νομίζω ν μετράνε τα μεταφορικά …

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, mariosdemigod είπε

Γι'αυτό, μόνο online. Δεν πάω σε κατάστημα ούτε για παραλαβή.

Σημερινή παραγγελία, η επιταγή μου ήρθε αμέσως και λέει μέχρι 11 Φεβρουαρίου.

που σου ηρθε η επιταγη; viber, mail κινητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, idefixius είπε

Motorola Edge 40 Pro, τιμή €799,90.  Πού κατατάσσεται ως προς την δωροεπιταγή?  Σύμφωνα με τον πίνακα δεν ανήκει ούτε στο όριο των 600€ έως 799€ που δίνει δωροεπιταγή 160€, ούτε στο όριο των 800€ έως 999€ (που δίνει δωροεπιταγή 200€).

spacer.png

Άμα συνυπολογίσεις και τα μεταφορικά (μη χ#σω, δε δίνουν δωρεάν μεταφορικά σε αγορά των 800€ ούτε και σε καμία άλλη αν δεν κάνω λάθος) ξεπερνάμε τα 800€.  Πάμε στο άνω όριο και στα 200€ δωροεπιταγή ή δε μετράνε τα μεταφορικά?? 

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/286783-smartphone-motorola-edge-40-pro-256-bk-5

 

Απορίες, πρωτοχρονιάτικες χαχαχα :D  

Γράφει Απόκτησέ το και κέρδισε 
160€ δωροεπιταγή για επόμενη αγοράδιπλάσιας αξίας.

Επεξ/σία από terry308
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, williamlawson είπε

Viber μου ήρθε κ περιμένει ενεργοποίηση όταν πληρωθεί η παραγγελία 

Εγώ πλήρωσα με κάρτα και να μου το στείλουν σπίτι και επιταγή δε βλέπω. Πόση ώρα έκανε να σου έρθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, williamlawson είπε

Μια παραγγελία που έκανα εγώ με 599,9 πηγε φυσικά στο κάτω ποσό , για χαζούς τους περνάς ; Εγώ έβαλα στο κατάστημα αλλά Δ νομίζω ν μετράνε τα μεταφορικά …

Βάλε και καμιά μπαταρία στη παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Βάλε και καμιά μπαταρία στη παραγγελία.

Έκανες κάποια παραγγελία εσυ κ το έκανες έτσι; Πίστευα ότι είναι για μια μονοκοματη και όχι σπασμένη  μέχρι να φτάσει το ποσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Όλα τα προϊόντα με δωροεπιταγή για επόμενη αγορά έως και 40% - Κωτσόβολος [TEΛΟΣ]
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...