Προς το περιεχόμενο

Όλα τα προϊόντα με δωροεπιταγή για επόμενη αγορά έως και 40% - Κωτσόβολος [TEΛΟΣ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.96b86d8c1ca6da5da6dc74feff9e6d85.png

image.png.7b8ce6c8b7b8117ee1e5646f1f1e64b1.png

image.png.4cdd6d004c9e269935753b871553ef03.png

Όλα τα προϊόντα με δωροεπιταγή για επόμενη αγορά έως και 40% - Κωτσόβολος

Η δωροεπιταγή αφορά επόμενη αγορά διπλάσιας αξίας

Συμμετέχουν προϊόντα Apple, κονσόλες, κάρτες γραφικών, επεξεργαστές, μητρικές κτλ.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Όλα τα προϊόντα με δωροεπιταγή για επόμενη αγορά έως και 40% - Κωτσόβολος
  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Γράφει όχι προϊόντα Apple.

Edit Εμφανίζει βέβαια το tag δωροεπιταγή σε πολλά προϊόντα της.

Επεξ/σία από djuan1988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή  χρόνια με υγεία !

3 τα ξημερώματα μπαίνω και βλέπω το Marshall emberton στα 109€

Λέω θα σηκωθώ το πρωί να το χτυπησω

μπαινω τώρα και το έχει 149€…

 

Άσε ρε ΔΕΗ κωτσό

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giorgosmg είπε

Καλή  χρόνια με υγεία !

3 τα ξημερώματα μπαίνω και βλέπω το Marshall emberton στα 109€

Λέω θα σηκωθώ το πρωί να το χτυπησω

μπαινω τώρα και το έχει 149€…

 

Άσε ρε ΔΕΗ κωτσό

 

Όποιος δεν αρπάζει την ευκαιρία στις 3 τα ξημερώματα, μετά γκρινιάζει...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, djuan1988 είπε

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Γράφει όχι προϊόντα Apple.

Edit Εμφανίζει βέβαια το tag δωροεπιταγή σε πολλά προϊόντα της.

Οι άτοκες δόσεις με το πλάνο δόσεων δεν ισχύουν στα Apple... ή τουλάχιστον αυτό ίσχυε το βράδυ που ξεκίνησε... με τις παλιές τιμές 😂

 

edit:Η προσφορά δεν ισχύει για όλα τα προϊόντα...,μόνο σε όσα έχουν banner 

Επεξ/σία από terry308
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, a400 είπε

Καλή χρονιά. Γίνεται εξαργύρωση άμεσα με την αγορά; δύσκολο... 

Δεν νομίζω διότι σου δίνεται κουπόνι κάποιες μέρες μετά αφού έχεις κάνει την παραγγελία για άλλη αγορά έως 31/1/2024

Επεξ/σία από jimmy_0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosmg είπε

Καλή  χρόνια με υγεία !

3 τα ξημερώματα μπαίνω και βλέπω το Marshall emberton στα 109€

Λέω θα σηκωθώ το πρωί να το χτυπησω

μπαινω τώρα και το έχει 149€…

 

Άσε ρε ΔΕΗ κωτσό

 

Κλασσική συμπεριφορά απατεώνα και εγώ κοιτούσα ένα κινητό και σήμερα το πρωί ως δια μαγείας ανέβηκε 300 ευρώ από χθες το θαύμα των εορτών σκέφτηκα για μια στιγμή, μετά αναθεώρησα και με μια δεύτερη σκέψη είπα κλασσική συμπεριφορά Βαλκανίων επιχειρήσεων. Καλή χρονιά σε όλους μαύρο στον κωτσοβολο. 

  • Like 2
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοτσωβολος: απο εμπειρια πελατη στηκ κοροϊδια πελάτη:

αγοραζω κουζινα 600+ευρω, μου στελνει δωροεπιταγη 30 ευρω λογω ανακύκλωσης με viber και με ξεκαθαρη διευκρινιση οτι ισχυει για αγορες ανω των 99 ευρω. Με το που ολοκληρωνεται η εγκατασταση ( υπηρεσια του κοτσοβολου), τσουπ κ αλλο viber για δωροεπιταγη 20 ευρω, χωρις αλλη αναφορα σε προϋπόθεση - εχει φυσικα λινκ με ορους κ προύποθεσεις στο οποίο δεν μπήκα...

ψαχνω προχτες στον πανικο για δωρα, παω κοτσο και διαλεγω κατι στα 30, λεω ας βαλω την 20αρα, αμ δε, εχει κ αυτη ορο διπλασιου ποσου αγορας τον οποιο δεν αναφερουν στο κειμενο του viber οπως στην 30αρα... μου λεει η ταμιας με υφακι, παντα διαβαζουμε τους ορους, της λεω με ιδιο υφακι αν το αναφερεις στο κειμενο της 30αρας γιατι οχι στην 20αρα; τι να σας πω μου λεει. . ρωταω αν εχουν φορμα διαμαρτυριας (νομικη υποχρεωση) μου λεει χρησιμοποηστε την φορμα επικοινωνιας στο site.

μπαινω στο site για να στειλω φορμα επικοινωνιας, για λογους αρχης κ οχι για το 20ευρω, μολις επιλεξεις θεμα εξυπηρετησης στην online φορμα γκριζαρεται!!! κ σε καλει να παρεις τηλεφωνο!!! σου λεει, ποσο να ασχοληθει ο μαλακας ο πελατης, καπου θα βαρεθει να περιμενει....

οποτε προσέθεσα στα new year resolutions του 2024: ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΡΑΜΙ ΣΤΟΝ ΚΟΤΣΟΒΟΛΟ! Και για τους φιλους που διαβαζουν για δωροεπιταγες κοτσοβολου, ας κρατανε παντα μικρο καλαθι....

  • Like 3
  • Thanks 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.png.224c300bf8694a440a968f7c2de91527.png image.png.a03ae0d6ae87d999cde698b82065c1ce.png  image.png.c8d0e4cc02b4b6cfd142620459fde865.png

2 λεπτά πριν, pp6210 είπε

μου λεει η ταμιας με υφακι, παντα διαβαζουμε τους ορους, της λεω με ιδιο υφακι αν το αναφερεις στο κειμενο της 30αρας γιατι οχι στην 20αρα; τι να σας πω μου λεει. . ρωταω αν εχουν φορμα διαμαρτυριας (νομικη υποχρεωση) μου λεει χρησιμοποηστε την φορμα επικοινωνιας στο site.

 

Αυτό που μπαίνεις στο κατάστημα και νομίζουν ότι δε βρίσκονται εκεί για να σε εξυπηρετήσουν είναι απαράδεκτο. Όλο εξυπνάδες και υφάκι λες και βρίσκονται στο σπίτι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και καλή χρονια !

ακουστε , χθες πήγα σε κατάστημα Κοτσοβολος και έκανα παραγγελία (γιατί δεν ήταν διαθέσιμος) φούρνο-ατμό μάγειρα neff αξίας 1800€, και έδωσα προκαταβολή 200€ για τη παραγγελία .

Σημερα βγάζει αυτή τη προσφορά online και τον δίνει με δωροεπιταγή 400€!!

μπορω να τον αγοράσω ξανάonline για να πάρω τη δωροεπιταγή , και 3/1 που θα ανοίξει το κατάστημα να ακυρώσω τη παραγγελία τη προηγούμενη και να μου επιστραφούν 200€ της προκαταβολής ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, manosbr είπε

Χρόνια πολλά και καλή χρονια !

ακουστε , χθες πήγα σε κατάστημα Κοτσοβολος και έκανα παραγγελία (γιατί δεν ήταν διαθέσιμος) φούρνο-ατμό μάγειρα neff αξίας 1800€, και έδωσα προκαταβολή 200€ για τη παραγγελία .

Σημερα βγάζει αυτή τη προσφορά online και τον δίνει με δωροεπιταγή 400€!!

μπορω να τον αγοράσω ξανάonline για να πάρω τη δωροεπιταγή , και 3/1 που θα ανοίξει το κατάστημα να ακυρώσω τη παραγγελία τη προηγούμενη και να μου επιστραφούν 200€ της προκαταβολής ; 

Γιατί όχι; Κάνε μία νέα παραγγελία, πληρωμή με αντικαταβολή και από 3/1 το συζητάς μαζί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, giorgosmg είπε

Καλή  χρόνια με υγεία !

3 τα ξημερώματα μπαίνω και βλέπω το Marshall emberton στα 109€

Λέω θα σηκωθώ το πρωί να το χτυπησω

μπαινω τώρα και το έχει 149€…

 

Άσε ρε ΔΕΗ κωτσό

 

109 εχει αμεσα

https://www.skroutz.gr/s/24619044/Marshall-Emberton-Adiavrocho-Icheio-Bluetooth-20W-me-Diarkeia-Mpatarias-eos-20-ores-Mayro.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά, τα κουπόνια θέλουν προσοχή. Είχα ένα 30 ευρώ από ανακύκλωση, είπα να αγοράσω μια μπαταρία, μου είπαν 99 ευρώ και πάνω, πρόσθεσα ένα airfrier. Πέρασαν 8 μέρες, η μπαταρία άφαντη. Ζήτησα αφαίρεση της μπαταρίας, μου εξαφάνισαν και το κουπόνι.

Τελικά τα ακύρωσα όλα και αγόρασα το airfrier από πλαίσιο. Απίστευτη ταλαιπωρία στα τηλέφωνα από κοτσόβολο. Πρέπει να έχασα 7-8 ώρες. Δεν αξίζει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...