Προς το περιεχόμενο

Boot loops σε poco x3


Fatroot Bill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βοήθεια αδέλφια...δεν ανοίγει με τίποτα και δεν ακολουθεί την επιλογή να ανοίξει με safe mode ή οτιδήποτε άλλο... απλά επανεκκινει ασταμάτητα. Εάν γνωρίζει κάποιος πως λύνεται θα το εκτιμούσα απεριόριστα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, Fatroot Bill said:

Βοήθεια αδέλφια...δεν ανοίγει με τίποτα και δεν ακολουθεί την επιλογή να ανοίξει με safe mode ή οτιδήποτε άλλο... απλά επανεκκινει ασταμάτητα. Εάν γνωρίζει κάποιος πως λύνεται θα το εκτιμούσα απεριόριστα!

 

Είναι hardware το πρόβλημα. Πρέπει να πάει service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχεις να μου προτείνεις κάπου συγκεκριμένα να το πάω; Με σώζεις γιατί μένω εκτός Αθηνών στον Ωρωπό και δεν έχω κοντά κάποιο service.

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Καλή Κυριακή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 minutes ago, Fatroot Bill said:

Φίλε μου έχεις να μου προτείνεις κάπου συγκεκριμένα να το πάω; Με σώζεις γιατί μένω εκτός Αθηνών στον Ωρωπό και δεν έχω κοντά κάποιο service.

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Καλή Κυριακή!

Δυστυχώς δεν ξέρω. Δεν μένω Αθήνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι αγορασμένο απο επίσημη αλυσίδα πάει infoquest για επισκευή (και ετοιμάσου γιατί το κόστος πλακέτας ΔΕΝ θα είναι μικρό, μπορεί να φτάνει τα μισα+ λεφτά της συσκευής)

Αν το έχεις πάρει απο σκρούτζ, θα ζορίσει η κατάσταση. Αν το έχει φέρει πχ απο καμια αγορα ινδίας αυτός.....

Ίσως μπορεί να σε εξυπηρετήσει καμια iRepair.

Καλού κακού, κοίταζε και για αγορά καινούριου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fatroot Bill είπε

Βοήθεια αδέλφια...δεν ανοίγει με τίποτα και δεν ακολουθεί την επιλογή να ανοίξει με safe mode ή οτιδήποτε άλλο... απλά επανεκκινει ασταμάτητα. Εάν γνωρίζει κάποιος πως λύνεται θα το εκτιμούσα απεριόριστα!

 

Είναι γνωστό το πρόβλημα στο συγκεκριμένο μοντέλο.

Αυτό πάει service.

Συνήθως πλακέτα είναι μετά από συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

Μην διανοηθείς και κάνεις κάτι χωρίς να ξέρεις η δεις τίποτα βιντεάκια στο YouTube.

Από μεγάλη αλυσίδα(public , Κωτσόβολο κπ)εάν το πήρες ρωτάς την info quest που είναι επίσημο service για τα Xiaomi/Pocophone .

τηλέφωνο επικοινωνίας 2119991260 KAI 0080044145417.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...