Προς το περιεχόμενο

50% έκπτωση σε όλες τις ηχόμπαρες με συνδυαστική αγορά τηλεόρασης - Public [ΤΕΛΟΣ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Με λίγα λόγια για να γίνει κατανοητό για να έχεις σωστό atmos η αίσθηση σινεμά 360 ήχο πρέπει να χεις πίσω ηχεία που πετάνε τον ήχο στο ταβάνι, δυστυχώς αυτό το κανουν μόνο οι λύσεις της Sonos και της sammy. Tο πίσω ηχείο της Sonos τα era 300 που έχει το 1 τμήμα 500 ευρώ..δλδ με αυτά τα λεφτά παίρνεις την 990…. 

Ο ήχος που δίνουν τα era 300 ακόμη και μόνα τους είναι ανώτερος από οτιδήποτε άλλο αυτή τη στιγμή στην αγορά. Και φυσικά ως πίσω ηχεία μαζί με την Arc είναι η καλύτερη επιλογή στην αγορά, αν και η ARC σαν ηχόμπαρα δεν είναι τόσο καλή όσο η Samsung.

Όταν παρουσιάσει η Sonos τη νέα ηχόμπαρα που θα αντικαταστήσει την ARC, τότε θα πάθουμε την πλάκα μας με τον ήχο που θα βγάζει και φαντάζομαι, κρίνοντας από το κόστος του σημερινού μοντέλο, και με την τιμή της. Όσοι έχουν δοκιμάσει το συγκεκριμένο setup διακρίνουν τη διαφορά μεταξύ των ERA 300 και της ηχόμπαρας, σα να μην ταιριάζουν ηχητικά, σαν να σκεπάζουν την ARC και τελικά σα να είναι φτιαγμένα για άλλη ηχόμπαρα, άλλης κατηγορίας.

Προς το παρόν η Samsung σε αυτά τα χρήματα είναι το απόλυτο vfm. Τη βγάζεις από το κουτί, τη στήνεις, sub σε κάποιο σημείο όπου βολεύει, πίσω ηχεία όπου βολεύουν και αυτά, συνδέεις με το ρεύμα, σετάρισμα 5-10 λεπτά και έτοιμη.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος νοιάζεται για ηχομπαρες. Τελικά την παραγγελία με το κουπόνι μου την ακύρωσαν, είχα βαλει πληρωμή στο κατάστημα. Φυσικά κατέβασαν το θέμα. Αν κάποιος άλλος που πλήρωσε και παρέλαβε ας το γράψει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Macosj είπε

ποιος νοιάζεται για ηχομπαρες. Τελικά την παραγγελία με το κουπόνι μου την ακύρωσαν, είχα βαλει πληρωμή στο κατάστημα. Φυσικά κατέβασαν το θέμα. Αν κάποιος άλλος που πλήρωσε και παρέλαβε ας το γράψει 

Το κουπόνι ήταν για Samsung S24. Λογικό ήταν να ακυρώσουν. Οι ηχόμπαρες ενδιαφέρουν πολύ κόσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Armoral είπε

Το κουπόνι ήταν για Samsung S24. Λογικό ήταν να ακυρώσουν. Οι ηχόμπαρες ενδιαφέρουν πολύ κόσμο.

Μακάρι να μην το έκαναν αυτοί που μένουν σε πολυκατοικίες 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Armoral είπε

Το κουπόνι ήταν για Samsung S24. Λογικό ήταν να ακυρώσουν. Οι ηχόμπαρες ενδιαφέρουν πολύ κόσμο.

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί ακυρώνουν τις παραγγελίες και δεν σου λένε απλά ότι το κουπόνι ήταν λάθος και η τιμή αυξάνεται και αν θες προχωράς αλλιώς ακυρώνεις. Δηλαδή κάποιος που έχει παραγγείλει τη Samsung 990c χθες και σήμερα του ακυρώσουν την παραγγελία, δεν μπορεί να τη ξαναπαραγγείλει με την προσφορά γιατί δεν είναι πλέον διαθέσιμη. Αυτό για μένα είναι φάουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, jaguar13 είπε

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί ακυρώνουν τις παραγγελίες και δεν σου λένε απλά ότι το κουπόνι ήταν λάθος και η τιμή αυξάνεται και αν θες προχωράς αλλιώς ακυρώνεις. Δηλαδή κάποιος που έχει παραγγείλει τη Samsung 990c χθες και σήμερα του ακυρώσουν την παραγγελία, δεν μπορεί να τη ξαναπαραγγείλει με την προσφορά γιατί δεν είναι πλέον διαθέσιμη. Αυτό για μένα είναι φάουλ.

Για αυτό και ανέφερα στο νήμα ότι η προσφορά είναι για Samsung S24 μόνο και μάλιστα είπα ότι θα μείνω όπως είμαι, επειδή είχα λάβει το μήνυμα που ανέφερε ξεκάθαρα ότι προορίζεται αποκλειστικά για χρήση με αγορά του συγκεκριμένου κινητού.

Πάντως έχεις δίκιο θα μπορούσαν να το κάνουν, γιατί σήμερα είναι εξαντλημένη. Βασικά στο Public δε μπορούν να μεταβάλλουν την παραγγελία, στο Πλαίσιο αν τους πεις να αλλάξουν το προϊόν το κάνουν άμεσα και αν προκύψει διαφορά ή σου στέλνουν Link για να την πληρώσεις ή την πληρώνεις όταν παραλάβεις.

Άσε που στο Πλαίσιο τέτοια λάθη δεν έχω πετύχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, netgeo είπε

Μέχρι τις 29.01 θα έχω παραλάβει την 990c 🥳 ηρθε ενημέρωση. 

Αύριο παραλαμβάνουμε 

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Armoral είπε

Αύριο παραλαμβάνουμε 

Παιδιά τι είδους ενημέρωση σας έρχεται? Εκτός του αρχικού e-mail με την καταχώρηση της παραγγελίας,τι άλλο σας ήρθε? Σας ήρθε κάποιο e-mail ότι είναι έτοιμο για παραλαβή στο κατάστημα ή ότι έχει παραδωθεί στην courier? Πως ακριβώς γνωρίζετε ότι αύριο παραλαμβάνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ultrahd είπε

Παιδιά τι είδους ενημέρωση σας έρχεται? Εκτός του αρχικού e-mail με την καταχώρηση της παραγγελίας,τι άλλο σας ήρθε? Σας ήρθε κάποιο e-mail ότι είναι έτοιμο για παραλαβή στο κατάστημα ή ότι έχει παραδωθεί στην courier? Πως ακριβώς γνωρίζετε ότι αύριο παραλαμβάνετε?

Μήνυμα στο viber και στο email ότι η παραγγελία δρομολογήθηκε και έχει παραδοθεί στο Courier. Μετά περιμένεις το μήνυμα της μεταφορικής;.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Περιμένω να εμφανιστεί πάλι η 990c μέχρι το βράδυ, αλλιώς S95 που θα συνεργάζεται λίγο καλύτερα με την τηλεόραση.

Εννοείται πως ότι μπορεί να πάει στραβά, πάει.

Η 990c, άφαντη (μικρό έως αδιάφορο το κακό).

Η δωροκάρτα που έχω δεν γίνεται δεκτή ηλεκτρονικά, ενώ σε πρωινή επικοινωνία με διαβεβαίωσαν πως θα την έβλεπε κανονικά το "σύστημα" και μπλαμπλαμπλα (μεγάλο το κακό, χωρίς αυτή δεν κάνω τον κόπο).

Η διαθεσιμότητα σε μαγαζί πάει για Μάρτη, για παράδοση από κούριερ μέσα Φλεβάρη.

Αφού το ξέρω το κλμάγαζο, ξανά και ξανά τα ίδια (μου) έχει κάνει...γιατί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, netgeo said:

7. Σε περίπτωση υπαναχώρησης του πελάτη σχετικά με την αρχική αγορά του προϊόντος σε στάδιο πριν την τιμολόγηση θα ακυρώνεται ολόκληρη η παραγγελία σύμφωνα με τους παρόντες όρους.Σε περίπτωση που ο πελάτης ζητήσει μερική υπαναχώρηση ως προς την παραγγελία και το προϊόν χωρίς έκπτωση σε στάδιο μετά την τιμολόγηση δύναται είτε να παραλάβει πιστωτικό για το συγκεκριμένο προϊόν, είτε εφόσον επιστραφεί το ίδιο προϊόν, να επιστρέψει και το επιπλέον προϊόν που αγόρασε με την ειδική έκπτωση στα πλαίσια της συγκεκριμένης ενέργειας.

Πάτησα και μια εκτύπωση όλων των όρων για να είμαι καλυμμένος.

Πως γίνεται η ακύρωση;

Τηλεφωνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...