Προς το περιεχόμενο

PSU COOLERMASTER MWE Gold V2 FULL MODULAR BULK - 650W=54,90€ 750W=59,90€ 850W=68,90€


Walternet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Fotia είπε

Οταν φτιάχνει μια εταιρία φασόν τα προιόντα της  ,θα υπάρχουν διαφορές σε τιμές ανάλογα τον προμηθευτή ,και γι αυτό πιθανόν και οι ανάλογες προωθητικές ενέργειες . Ακόμα μπορεί να έχουν θέματα και σε ποιότητα για πιο φθηνά ,δύσκολα θα το μάθει κανείς παρά μόνο στην πράξη .Σου λένε έχει εγγύηση..Εμπόριο.. .

Για να λεμε την αληθεια τωρα, αυτα τα μοντελα (και τα δυο που βγηκαν σε προσφορα) ειναι entry level μοντελα που κανονικα σε παραπλησια τιμη θα επρεπε να πωλουνται εξ αρχης. Δεν ειναι καν νεα μοντελα αλλα συνεχειες παλιοτερων.

Δεν λεω ότι ειναι κακα προιοντα αλλα σαφεστατα η "κανονικη" τιμη τους ειναι υπερκοστολογημενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Aleque είπε

Καλησπέρα. Παρήγγειλα και παρέλαβα το 750αρι (MPE-7501-AFAAG-BU) από skroutz στα 62.90.

Ήρθε και μένα στο καφέ κουτί με τα καλώδια.

Το serial δεν αναγνωρίζεται από την Coolermaster. ( Invalid serial number / serial number is not exist.)

(προσωπικά είμαι οκ και με τα 2 χρόνια του skroutz αν και το websupplies αναφέρει 5. Αν τύχει στραβή μετά τα 2 βλέπουμε.)

Βάλε όλο το serial number τον αριθμό μοντέλου κολλητά με τα υπόλοιπα ψηφία όπως ακριβώς αναγράφεται.

Κι εγώ στην αρή την πάτησα γιατί έγραφα τα μισά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 minutes ago, Aleque said:

Οτι γραφει το αυτοκόλλητο εγραψα.. χρειάζεται κατι ακόμα?

image.png.145fdb33c8ddfa0e6b16beea44e6846d.png

Όσοι έχετε πρόβλημα ανοίξτε support ticket (https://account.coolermaster.com), ώστε να δουν εκει στην Cooler Master ότι υπάρχει γενικό θέμα.

Στο support ticket θα γράψετε το μοντέλο, τον serial number (όπως είναι στην φωτογραφία του φίλου, ή πιθανόν να αναγράφεται και στην απόδειξη), την απόδειξη αγοράς (σκαναρισμένη σε pdf), και τέλος το link του μαγαζιού (π.χ. https://www.msystems.gr/power-supplies/cooler-master-mwe-gold-v2-750w-full-modular-gold-rated-power-supply-bulk-mpe-7501-afaag-bu). Δώστε τους όλα τα στοιχεία, ώστε να ψάξουν και να βρουν που είναι το πρόβλημα.

Επεξ/σία από duffyduck
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aleque είπε

Οτι γραφει το αυτοκόλλητο εγραψα.. χρειάζεται κατι ακόμα?

image.png.145fdb33c8ddfa0e6b16beea44e6846d.png

Όχι, κι αυτό εγραψα και δούλεψε.

Ίσως όντως να υπάρχει θέμα με τη συγκεκριμένη σειρά.

Ακολουθείστε ότι είπε ο duffy μήπως  κουνηθούν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3 χρόνια εγγύηση μου βγάζει στο site, αγορά απο cosmodata g600, έστειλα μήνυμα και βλέπουμε

ανέβασα σε pdf και την απόδειξη αγοράς, γιατί χωρίς την απόδειξη μου έβγαζε και εμένα αγορά Νοέμβριο 2023, με την απόδειξη απλά με έβαλε απο Ιανουάριο..

Επεξ/σία από Silenzio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Silenzio είπε

3 χρόνια εγγύηση μου βγάζει στο site, αγορά απο cosmodata, έστειλα μήνυμα και βλέπουμε

Random την βλεπω την φαση

Υποθετω οπως βγηκε το καθε κομματι ως OEM ή και ως BOX αναλογως την σειρα παραγωγης του.

Μετα πακεταριστηκαν και μοιραστηκαν κι οπως ετυχε

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανασχηματίζω κι εγώ τα λεγόμενα μου, άγνωστο το τι παίζει..

Θα μάθουμε ελπίζω σύντομα.

Για την ώρα ξέρουμε ότι  bulk δε σημαίνει απαραίτητα εγγύηση του πωλητή

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε
MWE Gold 650W V2

Warranty Period:
2023-11-10 - 2025-11-11
Model Number:
MPE-6501-AFAAG-BU
Serial Number:
Country:
Netherlands

Τι εγινε ρε παιδια αν δε στραβωθηκα 2 δε λεει ?

Αν το αγόρασες 10/11/23 είναι δύο, αν το αγόρασες προχθές πάμε για <2 😅.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Προφανως προχθες αλλα λαχειο και στην εγγυηση ?

Το περιμένω το λαχείο από τρίτη με τετάρτη... Παίζει να είναι καμιά παρεισαγωγή (όχι όμως και παράνομη), απλά δεν είναι από την επίσημη αντιπροσωπία. Μπορεί να αγόρασε κάποιος μαζικά στις 10/11/2023 1001+ τεμάχια bulk στα 15€ το ένα και τα μοίρασε εντός Ε.Ε. σε καλύτερη τιμή. Μεταξύ εμπόρων αυτά είναι καλές ευκαιρίες!

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...