Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/3/2024 στις 7:41 ΠΜ, ak156 είπε

Παιδιά "ειρήνη υμίν". Απολαύστε ΔΩΡΕΑΝ περιεχόμενο για 9 μήνες. Δείτε, εάν ενδιαφέρεστε, F1, Nascar, "ξύλο"😁, πιθανόν κάποιες ταινίες ή σειρές, εκπομπές του ΑΝΤ1 την ώρα που εσείς θέλετε και όχι αναγκαστικά την ώρα που μεταδίδονται (π.χ. Dragons den) κοκ

Δοκιμάστε να εγκαταστήσετε την εφαρμογή σε διάφορες συσκευές που πιθανόν έχετε για να διαπιστώσετε την συμβατότητα και την απόδοσή τους. Από PC, smartphone, διάφορες Smart TVs έως TVboxes. Κάποια πράγματα τα κάνουμε απλά για το κέφι μας (όχι γιατί είναι απαραίτητα). Έτσι εγώ δοκίμασα την εφαρμογή σε καμιά 10άρια διαφορετικές συσκευές (διαγράφοντας και εγγράφοντας κάποιες). Μάλιστα κατάφερα να παίξει και σε 3 TVboxes with custom roms που κανονικά αρνούνταν να παίξει😉 Σε 2 TVbox Amlogic S905X3 (H96 max X3, HK1 Box) και 1 TVbox S922 (X88 King).

Εάν σας "χαλάει" η πλατφόρμα απλά διαγράψτε την. Κανείς δεν σας υποχρεώνει να την παρακολουθήσετε και τους 9 μήνες. Διαγράψτε την τον 1ο μήνα ή την 1η ώρα εάν δεν την θέλετε. NO STRINGS ATTACHED (αλήθεια δεν έψαξα εάν υπάρχει η συγκεκριμένη ταινία στον ΑΝΤ1, αλλά εάν δεν την έχετε δει είναι μία ευχάριστη ταινία για να δείτε....ψάξτε την ίσως).

Δεν ξέρω αν είμαι off topic , αλλά επειδή σε βλέπω έμπειρο , σε Fire TV stick δεν τρέχει η εφαρμογή ; Έχω προσπαθήσει αλλά χωρίς επιτυχία . Καμιά συμβουλή , κάποιο link ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, alekout είπε

Δεν ξέρω αν είμαι off topic , αλλά επειδή σε βλέπω έμπειρο , σε Fire TV stick δεν τρέχει η εφαρμογή ; Έχω προσπαθήσει αλλά χωρίς επιτυχία . Καμιά συμβουλή , κάποιο link ;

Δυστυχώς/Ευτυχώς δεν έχω κανένα πιστοποιημένο κουτί/στικ. Από επιλογή. Θα περίμενα να δουλεύει σε όλα τα πιστοποιημένα, όμως φαίνεται ότι δεν ισχύει παντού αυτό. Με κάστομ ρομ (σε ΜΗ πιστοποιημένα) χρειάσθηκε αρκετή προσπάθεια για να το καταφέρω (πιο πολύ σαν challenge στον εαυτό μου - όχι ότι το χρειαζόμουν πραγματικά). Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στην δυνατότητα να παίξει ο ΑΝΤ1+ σε TVbox, που εδώ και αλλού φαίνεται ότι ενδιαφέρει κάποιους.

- Κανονικά σε πιστοποιημένα TVbox Πρέπει να παίζει εξ ορισμού (ειδικά σε όσα έχουν και Ελληνική αντιπροσωπεία/εκπροσώπηση). Φαίνεται όμως να μην ισχύει απόλυτα αυτό.

Σε όσους όμως δεν παίζει, πιθανόν να μπορούσα να τους βοηθήσω υπό τις εξής προυποθέσεις (αθροιστικά):

      - Να έχουν κουτί με Amlogic επεξεργαστή 

      - Να έχουν Android 9 (και όχι 10 ή 11 ή 12)

      - Να είναι αρουτάριστο το κουτί τους ή να έχουν ως root το Magisk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το βάλαμε στο σπίτι, ζήτημα αν το χρησιμοποιούμε. Πόσο μάλλον να πληρώναμε κιόλας :P

Κάτι που παρατήρησα είναι ότι δεν υποστηρίζει users. Φαίνεται τι είδαν στο σαλόνι, σε εμένα που μπαίνω που και που από το tablet το βράδυ και ανάποδα, σε μια λίστα τελευταίων προβολών. Paid υπηρεσία και δεν υποστηρίζει users / συσκευές...

Θέλει δουλειά ακόμα και κυρίως περιεχόμενο. Μάλλον ο,τι τραβήξουν από όσους ξεχάσουν να ακυρώσουν μετά το 9μηνο...

Στα σχόλια του Facebook λένε ότι πάει για κλείσιμο, ισχύει;

Επεξ/σία από philos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που σε πετάει συνέχεια απο την τηλεόραση και πρέπει να συνδέεσαι κάθε τρείς και λίγο, δε θα το καταλάβω ποτέ.

Ασφάλεια και μακακίες.

Άντε κλείστε το να ηρεμήσουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikosgnr είπε

Αυτό που σε πετάει συνέχεια απο την τηλεόραση και πρέπει να συνδέεσαι κάθε τρείς και λίγο, δε θα το καταλάβω ποτέ.

Ασφάλεια και μακακίες.

Άντε κλείστε το να ηρεμήσουμε.

Αυτό που λες μου το κάνει εμένα μόνο στα TVbox που το δοκίμασα.

Ποτέ σε τηλεόραση..... έχω ANT1+  σε 65" TCL 65C805, σε LG 49"   7100 και σε smart Monitor 32" Samsung. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου πως έχω τον λογ/σμό σε μια μόνο τηλεόραση και κάνει συνέχεια το παραπάνω.

Να τον είχα περάσει και αλλού, να το δικαιολογούσα κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nikosgnr είπε

Φαντάσου πως έχω τον λογ/σμό σε μια μόνο τηλεόραση και κάνει συνέχεια το παραπάνω.

Να τον είχα περάσει και αλλού, να το δικαιολογούσα κάπως.

Τι είδους τηλεόραση? Με ποιο λειτουργικό? Android? Tizen (samsung)? LG? Vidaa? μήπως παίζει ρόλο αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, ak156 είπε

Τι είδους τηλεόραση? Με ποιο λειτουργικό? Android? Tizen (samsung)? LG? Vidaa? μήπως παίζει ρόλο αυτό?

Sammy με Tizen. Με φίλο που μίλησα όμως κάνει το ίδιο και με Android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για τις "Ψυχοκόρες" αξίζει ... 😛
Αν και δεν βλέπω γενικά τέτοιες σειρές, αλλά η συγκεκριμένη είναι σε άλλο επίπεδο!
Αποσύνδεση που έχει κάνει και μένα 1-2 φορές σε Samsung TV ( Tizen OS )
Γενικά λειτουργεί καλά, μέτρια προς καλή εικόνα, απλά αργεί λίγο να ξεκινήσει!
Εννοώ, βάζω να ξεκινήσει κάτι και δείχνει μαύρη εικόνα για λίγα δευτερόλεπτα, μετά στατική για άλλα λίγα και μετά ξεκινάει! (Είναι βέβαια και 4ετίας η Tv )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Μόνο για τις "Ψυχοκόρες" αξίζει ... 😛
Αν και δεν βλέπω γενικά τέτοιες σειρές, αλλά η συγκεκριμένη είναι σε άλλο επίπεδο!
Αποσύνδεση που έχει κάνει και μένα 1-2 φορές σε Samsung TV ( Tizen OS )
Γενικά λειτουργεί καλά, μέτρια προς καλή εικόνα, απλά αργεί λίγο να ξεκινήσει!
Εννοώ, βάζω να ξεκινήσει κάτι και δείχνει μαύρη εικόνα για λίγα δευτερόλεπτα, μετά στατική για άλλα λίγα και μετά ξεκινάει! (Είναι βέβαια και 4ετίας η Tv )

Συμφωνω για τις ψυχοκορες. Καθε Παρασκευη περιμενουμε νεο επεισοδιο. 

Σε εμενα αργει παντα να μπει το ant1 plus και οταν μπει με πεταει καμια φορα χωρις λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/2/2024 στις 7:48 ΜΜ, p4n0s86 είπε

Ότι χειρότερο από θέμα ασφάλειας, δεν είναι vpn είναι proxy. Ανταλλάζεις την ip σου με κάποιον τυχαίο και ότι κάνει εκείνος θα φαίνεσαι εσύ. Good luck with that.

Είναι και malware. Μου βγηκε η Παναγία να το αποκαταστησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τις αποσυνδέσεις και κολλήματα , έχω παρατηρήσει κάποια σχέση με την ταχύτητα σύνδεσης . Πχ σε pc με ταχύτητα WiFi 20-30 Mbps , με πετάει με μήνυμα για τεχνικό πρόβλημα . Όταν συνδεθώ με usb με το τηλέφωνο που έχω 250+ , κανένα πρόβλημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...