Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως για όποιον θέλει να τεστάρει τον ANT1+ στην F1 έχει τώρα practice Saudi Arabia

 

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εαν εχω καταλαβει καλα πρεπει να βαλεις καρτα για να ξεκινησει η προσφορα. Μπορω να βαλω μια καρτα payzy με κανα 10αρικο μεσα;
Υπαρχει τροπος να δω μεσω ιντερνετ ant1 το δημοσιο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, safridia είπε

Εαν εχω καταλαβει καλα πρεπει να βαλεις καρτα για να ξεκινησει η προσφορα. Μπορω να βαλω μια καρτα payzy με κανα 10αρικο μεσα;
Υπαρχει τροπος να δω μεσω ιντερνετ ant1 το δημοσιο;

 

Αφού θα σε χρεώσει 0,00 ευρώ και 0,00 να έχεις είσαι ΟΚ.

Το άλλο που ρωτάς τι εννοείς? Τον κανονικό Αντ1? Με android ναι. Φυσικά και με την παρούσα εφαρμογή (έχει live επιλογή)

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο, το εθεσα πολυ προχειρα και δεν βγαζει πολυ νοημα.
Εαν κατσω να κανω την δωρεαν συνδρομη θα το κανω για F1, δεν ειμαι και πολυ φανατικος ομως, μια χαρα βλεπω και το ελευθερο τον αγωνα μονο και ας εχει τις σπαστικες διαφημισεις.
Υπαρχει τροπος να δω το ελευθερο στο κινητο στο δρομο με την υπαρχουσα εφαρμογη που εχουν;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι καθολου καλη η ποιοτητα δυστυχως. Ειμαι απο 34αρι ultrawide και νομιζω οτι βλεπω 576p αναλυση. Βαλτε βρε ant1 4Κ 2024 ειμαστε 576p βλεπαμε εποχες 2000. Να μου πεις τοτε εισασταν με τα 360p οποτε το λες και βελτιωση 25 χρονια μετα να παμε σε 576p.

Screenshot-3.png

  • Like 3
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δεν ειναι καθολου καλη η ποιοτητα δυστυχως. Ειμαι απο 34αρι ultrawide και νομιζω οτι βλεπω 576p αναλυση. Βαλτε βρε ant1 4Κ 2024 ειμαστε 576p βλεπαμε εποχες 2000. Να μου πεις τοτε εισασταν με τα 360p οποτε το λες και βελτιωση 25 χρονια μετα να παμε σε 576p.

Screenshot-3.png

Όντως τραγική ποιοτητα. Ότι χειρότερο έχω δει να παίζει στην TV μου από streaming

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, safridia είπε

Εχεις δικιο, το εθεσα πολυ προχειρα και δεν βγαζει πολυ νοημα.
Εαν κατσω να κανω την δωρεαν συνδρομη θα το κανω για F1, δεν ειμαι και πολυ φανατικος ομως, μια χαρα βλεπω και το ελευθερο τον αγωνα μονο και ας εχει τις σπαστικες διαφημισεις.
Υπαρχει τροπος να δω το ελευθερο στο κινητο στο δρομο με την υπαρχουσα εφαρμογη που εχουν;

 

Φυσικά. Πρακτικά είναι η ίδια εφαρμογή σε όλες τις συσκευές. Εάν μάλιστα έχεις android smartphone ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ καν αυτή την εφαρμογή για τον ελεύθερο Αντ1. Υπάρχουν άλλες free apps

***Σημείωσε μόνο ότι οι άλλοι αγώνες f1 Δεν θα είναι στο ελεύθερο κανάλι (εάν δεν κάνω λάθος βέβαια)

Επεξ/σία από ak156
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ak156 είπε

Φυσικά. Πρακτικά είναι η ίδια εφαρμογή σε όλες τις συσκευές. Εάν μάλιστα έχεις android smartphone ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ καν αυτή την εφαρμογή για τον ελεύθερο Αντ1. Υπάρχουν άλλες free apps

***Σημείωσε μόνο ότι οι άλλοι αγώνες f1 Δεν θα είναι στο ελεύθερο κανάλι (εάν δεν κάνω λάθος βέβαια)

Ποιοι ειναι οι αλλοι αγωνες F1; Μιλας για χρονομετρησεις η για F2; Δεν με ενδιαφερει τιποτε αλλο περα απο τον αγωνα (και αυτο λιγο, απλα οταν ειμαι στο πουλμαν και αρχιζει να παιζει καψουροτραγουδα προτιμω να φορεσω ακουστικα και να δω την παιχτουρα τον Alonso να τους δειχνει πως οδηγανε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, safridia είπε

Ποιοι ειναι οι αλλοι αγωνες F1; Μιλας για χρονομετρησεις η για F2; Δεν με ενδιαφερει τιποτε αλλο περα απο τον αγωνα (και αυτο λιγο, απλα οταν ειμαι στο πουλμαν και αρχιζει να παιζει καψουροτραγουδα προτιμω να φορεσω ακουστικα και να δω την παιχτουρα τον Alonso να τους δειχνει πως οδηγανε)

Διάβασε εδώ και θα καταλάβεις τι λέω.  https://www.4troxoi.gr/agones/formula-1/pos-tha-metadothoyn-tileoptika-oi-fetinoi-agones-tis-f1-apo-ton-omilo-antenna/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως τις προάλλες που έβαλα να δω την f1, για ώρα νόμιζα ότι ξύπνησα στο 2011 έχοντας βάλει βιετναμέζικο streaming να παίζει f1 ντουμπλαρισμένο με ελληνική περιγραφή. Δεν μπορώ να διανοηθώ πώς αυτή η υπηρεσία σήμερα μπορεί να χρεώνεται. Αλήθεια. Προσωπικά δεν είμαι διατεθειμένος να πληρώσω για κάτι τέτοιο και νομίζω ότι τους αγώνες εν τέλει θα τους βλέπω στο μη plus...

Επεξ/σία από Bigi444444
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Bigi444444 είπε

.......... εν τέλει θα τους βλέπω στο μη plus...

Σε ετεροχρονισμένη μετάδοση όμως😉

Πάντως όσοι διαμαρτύρεσθε για πολύ χαμηλή ποιότητα εικόνας ρίξτε μια ματιά και στις ρυθμίσεις της εφαρμογής, μπας και έχει επιλεγεί στις "Ρυθμίσεις αναπαραγωγής" το "ΧΑΜΗΛΗ" αντί του "ΑΥΤΟΜΑΤΗ".

Εγώ δεν βλέπω και τόσο κακή ποιότητα εικόνας σε καμιά από τις 5 συσκευές που έχω τον ΑΝΤ1+.....βέβαια έχω και οπτική ίνα 200/200 (π.χ. στο wifi της TV TCL 65C805 πιάνει 230/195 😉).

Screenshot_20240307-214944.png

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Εγώ είμαι με 500άρα fiber με την QE43QN90B και πραγματικά υπάρχει διαφορά.... τόση ώστε να δω τον πρώτο αγώνα απο τον ΑΝΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα κ μου έδωσε 3 μήνες αντί για 9 που μου έλεγε η ΔΕΗ. Τους έστειλα email κ με έγραψαν κανονικά. Ακόμη κ να ήθελα να πάρω το plus, δεν πρόκειται να το κάνω γιατί με κάτι τέτοια δείχνουν τι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Kraken είπε

Το έκανα κ μου έδωσε 3 μήνες αντί για 9 που μου έλεγε η ΔΕΗ. Τους έστειλα email κ με έγραψαν κανονικά. Ακόμη κ να ήθελα να πάρω το plus, δεν πρόκειται να το κάνω γιατί με κάτι τέτοια δείχνουν τι είναι.

Ειλικρινά αναρωτιέμαι πως κατάλαβες ότι σου έδωσαν 3 μήνες δωρεάν αντί 9 μήνες ??🫠 Από ότι θυμάμαι δεν σου λέει μέχρι πότε είναι το δωρεάν, αλλά απλά ότι ενεργοποίησες το κουπόνι/προσφορά και ότι η επόμενη χρέωση (μηδενική βέβαια) θα γίνει στις  ΧΧ/ΧΧ/2024 του μηνός !! Για αυτό και είπαμε να βάζουμε μία σημείωση στο ημερολόγιο για έγκαιρη ακύρωση της συνδρομής μας (ίσως και ένα μήνα πιο μπροστά για σιγουριά). Εσύ δηλαδή που είδες τους 3 μήνες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια συγκριση με την ποιοτητα του ant1+ στη formula και με το επισημο site της F1 και απο το Sky σε 4Κ. Τα συμπερασματα δικα σας. 

Ant1+

Screenshot-3.png

 

F1 TV 1080P

1080.png

 

Sky Sports 4K

4.png


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...