Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sebu είπε

Ευχαριστω, εγινε τυχαια αυτο που λες αλλα πως?

Μπηκα απευθειας στην ιστοσελιδα των rewards γραφοντας την στον browser εβγαλε ερωτηματολογιο ολα κομπλε.

Αν ομως παω να μπω απο το σαιτ της δεη εξακολουθει να βγαζει μηνυμα λαθους παρολο που πλεον ειμαι στις προσφορες. Δηλαδη το αυτονομο σαιτ προσφορων με βλεπει σαν συνδρομητη, μεσω του σαιτ της δεη ο συνδεσμος λεει οτι δεν το δικαιουμαι 🤣

αν θυμαμαι καλα, αφου "γραφτηκα" στις προσφορες ανοιξα το λινκ στην αρχη του τοπικ.. ή μπηκα απο το android app... παντως το μνμ οτι δεν ειναι διαθεσιμο στην παροχη μου ετσι το ξεπερασα

Επεξ/σία από pp6210
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 λεπτά πριν, Billys1313 είπε

Τελικα παιδια εγω την πατησα. Δεν μπορω να το ενεργοποιησω. Τοσα λεφτα δινω στη δεη και δεν μπορω να παρω το δωρο. Κριμα...

Δεν μπορείς να αλλάξεις τον λογαριασμό στο όνομά σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Billys1313 είπε

Τελικα παιδια εγω την πατησα. Δεν μπορω να το ενεργοποιησω. Τοσα λεφτα δινω στη δεη και δεν μπορω να παρω το δωρο. Κριμα...

Δλδ δοκιμασες και δεν γινοταν?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειχα ακυρωσει και εγω βαση του mail του φιλου πιο πανω απο τον ant1 μιλαω απο χθες μαζι τους. Ειδαν οτι ακυρωσα και λενε οτι ακυρωνετε και το κουπονι. Και μου εδωσαν αλλο για ενα 9μηνο ακομα. Το ενεργοποιησα και ολα καλα. Οποτε στειλτε ενα mail στον ant1+ ειναι πολυ εξυπηρετικοι και μπραβο τους. Οποτε δεν ακυρωνουμε. Το προηγουμενο mail του φιλου πιο πισω δεν ισχυει και οταν ακυρωνουμε κοβετε και το κουπονι πανω στο μηνα. 

Screenshot-2.png

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Despotas είπε

Δεν μπορείς να αλλάξεις τον λογαριασμό στο όνομά σου?

Μπορω, αλλα δεν ξερω αν προλαβαινω μεχρι τις 15 του μηνα. Θελει 10 εργασιμες μερες. Και δευτερον ζηταει 130€ ως εγγυηση. Ανεργος ειμαι, δεν μου περισευουν.

8 ώρες πριν, ringboy είπε

Δλδ δοκιμασες και δεν γινοταν?  

Δεν γνωριζω τον αριθμο ταυτοτητας και το ΑΦΜ της γιαγιας μου. Εχει πεθανει πολλα χρονια τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Billys1313 είπε

Μπορω, αλλα δεν ξερω αν προλαβαινω μεχρι τις 15 του μηνα. Θελει 10 εργασιμες μερες. Και δευτερον ζηταει 130€ ως εγγυηση. Ανεργος ειμαι, δεν μου περισευουν.

Δεν γνωριζω τον αριθμο ταυτοτητας και το ΑΦΜ της γιαγιας μου. Εχει πεθανει πολλα χρονια τωρα.

Μπορεί να σου ζητήσουν και ΥΔΕ εντός εξαμήνου, άλλα 40-100 ανάλογα την περιοχή.

Ξέχασε το.

Εκτός αν βρεθεί κανείς να σου πασάρει κάποιο κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Billys1313 said:

Μπορω, αλλα δεν ξερω αν προλαβαινω μεχρι τις 15 του μηνα. Θελει 10 εργασιμες μερες. Και δευτερον ζηταει 130€ ως εγγυηση. Ανεργος ειμαι, δεν μου περισευουν.

Δεν γνωριζω τον αριθμο ταυτοτητας και το ΑΦΜ της γιαγιας μου. Εχει πεθανει πολλα χρονια τωρα.

Αν βρεις την ληξιαρχική πράξη θανάτου (κάπου θα την έχετε) τα αναφέρει αυτά συνήθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Doubt είπε

Μπορεί να σου ζητήσουν και ΥΔΕ εντός εξαμήνου, άλλα 40-100 ανάλογα την περιοχή.

Ξέχασε το.

Εκτός αν βρεθεί κανείς να σου πασάρει κάποιο κουπόνι.

Για αυτο μπηκα εδω. Μηπως βρω κανενα κουπονι

3 ώρες πριν, kosmasdel είπε

Αν βρεις την ληξιαρχική πράξη θανάτου (κάπου θα την έχετε) τα αναφέρει αυτά συνήθως.

Θα κοιταξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσκασε μια χρέωση 49.99 στη Revolut απο Antenna Group. Ευτυχως την πάγωσε, δεν ειχε και τόσα λεφτά μέσα. 

Έγινε και σε κανέναν άλλο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, GnsP είπε

VfOLrmi.png

 

Αυτό τι είναι; έχω 2 οθόνες στο pc, μια hdmi, μια displayport

Πολύ απλά εάν έχεις 2 οθόνες ταυτόχρονα πιθανόν να μην σε αφήνει. Εάν σου μπλοκάρει αυτή την σύνθεση και θέλεις να χρησιμοποιήσεις τον ΑΝΤ1+ δοκίμασε μόνο με μία από αυτές (αποσύνδεσε την 1 και δοκίμασε με την άλλη μόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου παίζει όυτε στο κινητό το περιεχόμενο. Τουλάχιστον παίζει παντού το live, γτπ είναι γενικά ο όμιλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, GnsP είπε

Δε μου παίζει όυτε στο κινητό το περιεχόμενο. Τουλάχιστον παίζει παντού το live, γτπ είναι γενικά ο όμιλος.

Εγώ το έχω κάνει και παίζει σε 3 TVbox, σε λαπτοπ (Lenovo gaming laptop win11) και σε 2 Smart TVs (LG & TCL Google TV). Κανένα πρόβλημα. Στο κινητό δεν το δοκίμασα, γιατί έχει όριο τις 5 συσκευές (2 απο αυτές ταυτόχρονα) και βαριέμαι να σβήνω και να ξαναενεργοποιώ. Εάν είχες πρόβλημα με τις 2 οθόνες PC, έπρεπε να το περιμένεις (διαβάζουμε και τις απαιτήσεις/περιορισμούς της κάθε υπηρεσίας)και είναι δικό σου θέμα. Από εκεί και πέρα για μία 9μηνη ΔΩΡΕΑΝ παροχή, εάν σε "χαλάει", απλά μην την χρησιμοποιείς.

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτο εννοειται, αλλα με τετοιους περιορισμους μην περιμενουν να τους παρει κανεις στα σοβαρα και να πληρωσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...