Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω την αλήθεια ποτέ δεν κατάλαβα την λογική των 7.99/μήνα (ή 50€ για 9 μήνες) μου φαίνεται εξωπραγματικό να ζητάει τόσα χρήματα για τόσο λίγο περιεχόμενο και σε μία προβληματική πλατφόρμα, άκου εκεί βάλε chrome.

Επίσης εκτός τα δικά τους από ξένες σειρές δεν έχει τίποτα καλό, ΟΥΤΕ ΜΙΑ, σειρές στο youtube premium έχει αν είναι δυνατόν.

Ζητάει 7.99 και με 10.99 βάζεις netflix...

Το ERTFLIX έχει πολύ καλύτερο περιεχόμενο και είναι και φθηνότερο (36€/χρόνο), βέβαια αυτό το πληρώνουμε όλοι θέλουμε δεν θέλουμε αλλά τουλάχιστον αξίζει λίγο παραπάνω.

O ANT1+ για εμένα ήταν απλά μία αρπακτή, τίποτε άλλο δεν αξίζει ούτε να με πληρώνουν να βλέπω, όχι να πληρώνω.

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει σειρές από BBC, που έτσι κι αλλιώς είναι δωρεάν π.χ. το Normal People που προτείνω, ή σειρές που τις βρίσκεις και στο ertflix π χ. το Sorry for your loss, που επίσης προτείνω. Οπότε αν δεν είσαι φαν της f1, σε σχέση με τον ανταγωνισμό, ακόμα και το 5,55 τον μήνα για το 9μηνο  το βρίσκω πολύ υψηλό.

Επεξ/σία από blackpixie
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ταινίες έχει τίποτα η τσάμπα ψάχνω; Από μια πρόχειρη περιήγηση που έκανα στην πλατφόρμα δεν βρηκα κάτι αξιόλογο εκτός της f1 που φανταζομαι θα αξίζει για όποιον παρακολουθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ak156 τα ανεβάζουν μετά, το μεσημέρι τα βλέπουμε μαγνητοσκόπηση... φταίει ο Αντ1 για το μπάχαλο της F1 αλλά για την διαφορά ώρας δεν φταίει, πως να το κάνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, driver4 είπε

@ak156 τα ανεβάζουν μετά, το μεσημέρι τα βλέπουμε μαγνητοσκόπηση... φταίει ο Αντ1 για το μπάχαλο της F1 αλλά για την διαφορά ώρας δεν φταίει, πως να το κάνουμε...

Φυσικά και έχεις δίκιο, δεν είπα ότι φταίει ο ΑΝΤ για την διαφορά της ώρας (είπαμε να είμαστε παράλογοι αλλά όχι και έτσι) !! Απλά μου ήρθε το μήνυμα από τον ΑΝΤ και ουσιαστικά ήθελα να πω ότι σε αυτόν τον αγώνα μάλλον θα τον δεις σε μαγνητοσκόπηση (χωρίς να έχεις μάθει βέβαια το αποτέλεσμα😉), άρα ουσιαστικά είτε έχεις ΑΝΤ1+ είτε όχι μάλλον είναι το ίδιο για τον συγκεκριμένο αγώνα (βέβαια υπάρχει και η δυνατότητα να τον δεις όποτε εσύ θέλεις και όχι από τον "κανονικό" ΑΝΤ1 - άρα κάτι κερδίζεις και εδώ).

Επεξ/σία από ak156
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, driver4 είπε

@ak156 τα ανεβάζουν μετά, το μεσημέρι τα βλέπουμε μαγνητοσκόπηση... φταίει ο Αντ1 για το μπάχαλο της F1 αλλά για την διαφορά ώρας δεν φταίει, πως να το κάνουμε...

Να υποθεσω οτι δεν φταιει ο ΑΝΤ1 που δεν θα δειχνει ολους τους αγωνες στο ελευθερο (διαφημισεις βασικα με ενθετα μερικες στιγμες απο τον αγωνα ειναι βασικα) αλλα εμεις που ειμαστε κακομοιριδες και δεν πληρωνουμε το πλουσιο προγραμμα του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, safridia said:

Να υποθεσω οτι δεν φταιει ο ΑΝΤ1 που δεν θα δειχνει ολους τους αγωνες στο ελευθερο (διαφημισεις βασικα με ενθετα μερικες στιγμες απο τον αγωνα ειναι βασικα) αλλα εμεις που ειμαστε κακομοιριδες και δεν πληρωνουμε το πλουσιο προγραμμα του;

Γράφω μπάχαλο, τι δεν κατάλαβες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά "ειρήνη υμίν". Απολαύστε ΔΩΡΕΑΝ περιεχόμενο για 9 μήνες. Δείτε, εάν ενδιαφέρεστε, F1, Nascar, "ξύλο"😁, πιθανόν κάποιες ταινίες ή σειρές, εκπομπές του ΑΝΤ1 την ώρα που εσείς θέλετε και όχι αναγκαστικά την ώρα που μεταδίδονται (π.χ. Dragons den) κοκ

Δοκιμάστε να εγκαταστήσετε την εφαρμογή σε διάφορες συσκευές που πιθανόν έχετε για να διαπιστώσετε την συμβατότητα και την απόδοσή τους. Από PC, smartphone, διάφορες Smart TVs έως TVboxes. Κάποια πράγματα τα κάνουμε απλά για το κέφι μας (όχι γιατί είναι απαραίτητα). Έτσι εγώ δοκίμασα την εφαρμογή σε καμιά 10άρια διαφορετικές συσκευές (διαγράφοντας και εγγράφοντας κάποιες). Μάλιστα κατάφερα να παίξει και σε 3 TVboxes with custom roms που κανονικά αρνούνταν να παίξει😉 Σε 2 TVbox Amlogic S905X3 (H96 max X3, HK1 Box) και 1 TVbox S922 (X88 King).

Εάν σας "χαλάει" η πλατφόρμα απλά διαγράψτε την. Κανείς δεν σας υποχρεώνει να την παρακολουθήσετε και τους 9 μήνες. Διαγράψτε την τον 1ο μήνα ή την 1η ώρα εάν δεν την θέλετε. NO STRINGS ATTACHED (αλήθεια δεν έψαξα εάν υπάρχει η συγκεκριμένη ταινία στον ΑΝΤ1, αλλά εάν δεν την έχετε δει είναι μία ευχάριστη ταινία για να δείτε....ψάξτε την ίσως).

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι το bitrate ελεεινό. Το κόκκινο χρονόμετρο ίσα ίσα διακρίνεται. Μια θολούρα. Τα stream στο Ertflix ήταν κατά πολύ ανώτερα. 'Οπως και αυτά του F1 TV. Δεν συζητάμε για το υπέροχο 4Κ της Cosmote με μόνο μειονέκτημα την εκνευριστική περιγραφή του Ψάρα. Μονόδρομος το F1 TV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι από ΔΕΗ πήρε παράταση έως 15/04; Ενδιαφέρεται φίλος που έχει ΔΕΗ και ξέχασε να ασχοληθεί. Στο δικό μου που το έχω εξαργυρώσει έτσι γράφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Dnikolidakis είπε

Το κουπόνι από ΔΕΗ πήρε παράταση έως 15/04; Ενδιαφέρεται φίλος που έχει ΔΕΗ και ξέχασε να ασχοληθεί. Στο δικό μου που το έχω εξαργυρώσει έτσι γράφει.

Το γραφουμε στο #1 εδω και 10 ημερες και εχει γραφει και σε σχολια οταν την πηρε. Ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο. Τυφλαμαρα τρομάρα μου. Anyway από περιέργεια αν κάποιος μέτρησε ανάλυση και bitrate στη ζωντανή μετάδοση το πρωί ας δώσει τα στατιστικά, βλέπω από Τv και δεν ξέρω πως να τα εμφανίσω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...