Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο με revolut παίξτε στον ant1 γιατί είναι άθλιοι εκεί δεν έχουν διαγραφή κάρτας και στη περσινή προσφορά με τα 25 ευρώ δεν δέχονταν ακύρωση με τίποτα. Επίσης δεν έχει πουθενά να διαγράψεις τη κάρτα σου αλλά μόνο αλλαγή με άλλη. Εγώ έφταιξα μια revolut μόνο για αυτό και έβαλα όριο 2 ευρώ άρα σαν κάρτα δεν φαίνεται παγωμένη και αν ζητήσει επαλήθευση θα μπορεί να γίνει. Είχα περάσει από πέρσι κάρτα και δεν μου τράβηξε τίποτα τώρα που ενεργοποίηση το 9μηνο από ΔΕΗ και συνεχίζει να μου λέει επόμενη χρέωση 29/02/2024 οπότε θα δείξει τι ακριβώς παίζει τότε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ TS για την ενημέρωση, το τσίμπησα (αν και δεν ξέρω τι θα δω εκεί).

Όσο για κάρτα, μια virtual από ΕΤΕ με τίποτα μέσα και αν μπορέσουν ας πάρουν λεφτά από το πουθενά (που θα το ακυρώσω δλδ πριν το εννιάμηνο αλλά λέμε αν ξεχαστώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, sotiris123 είπε

Μόνο με revolut παίξτε στον ant1 γιατί είναι άθλιοι εκεί δεν έχουν διαγραφή κάρτας και στη περσινή προσφορά με τα 25 ευρώ δεν δέχονταν ακύρωση με τίποτα. Επίσης δεν έχει πουθενά να διαγράψεις τη κάρτα σου αλλά μόνο αλλαγή με άλλη. Εγώ έφταιξα μια revolut μόνο για αυτό και έβαλα όριο 2 ευρώ άρα σαν κάρτα δεν φαίνεται παγωμένη και αν ζητήσει επαλήθευση θα μπορεί να γίνει. Είχα περάσει από πέρσι κάρτα και δεν μου τράβηξε τίποτα τώρα που ενεργοποίηση το 9μηνο από ΔΕΗ και συνεχίζει να μου λέει επόμενη χρέωση 29/02/2024 οπότε θα δείξει τι ακριβώς παίζει τότε

Μάλλον πλάκα κάνεις. Πως θα σου αρνηθεί την ακύρωση όταν σαφώς λέει "χωρίς δέσμευση"??? (δες screenshot).

Εάν εσύ πήρες με προπληρωμή ένα πακέτο, αυτό είναι άλλο θέμα / άλλη προσφορά. Εκεί μπορεί να ήταν δεσμευτική.

***Επίσης θα δεις ότι κάποιοι που την ακύρωσαν μετά από λίγο πρακτικά έχασαν την προσφορά. Άρα ακυρώνεται και στην  πράξη. Άρα την ακύρωση κάντε την μετά από 1 ή ή 3 έως τους 9 μήνες γιατί αν γίνει άμεσα χάνετε και την προσφορά.

1706605619690.jpg

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Dennis077 είπε

Τι σου ζητάει για να κάνεις λογαριασμό στο mydei; Πρέπει ο λογαριασμός του ρεύματος να είναι στο όνομα σου ή δεν έχει σημασία;

Σου ζητάει τον "κωδικό εταίρου" απο ενα λογαριασμό δεή... οπόταν μάλλον πρέπει να εχεις πάροχο τη δεη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, ak156 είπε

Μάλλον πλάκα κάνεις. Πως θα σου αρνηθεί την ακύρωση όταν σαφώς λέει "χωρίς δέσμευση"??? (δες screenshot).

Εάν εσύ πήρες με προπληρωμή ένα πακέτο, αυτό είναι άλλο θέμα / άλλη προσφορά. Εκεί μπορεί να ήταν δεσμευτική.

***Επίσης θα δεις ότι κάποιοι που την ακύρωσαν μετά από λίγο πρακτικά έχασαν την προσφορά. Άρα ακυρώνεται και στην  πράξη. Άρα την ακύρωση κάντε την μετά από 1 ή ή 3 έως τους 9 μήνες γιατί αν γίνει άμεσα χάνετε και την προσφορά.

1706605619690.jpg

Πέρσι είχαν πακέτο με 30 ευρώ για όλη τη σαιζόν F1 στο οποίο είχαν όρο ότι δεν μπορείς να κάνεις υπαναχώρηση (14 ημερών) και επίσης μετά από το τέλος της σαιζόν κάνανε αυτόματη ανανέωση μηνιαία. Το Support τους είναι άθλιο και πραγματικά δεν υπάρχει διάθεση να βοοηθήσουν. Ορίστε και ο όρος που έχουν και στο φετινό πακέτο με τα 5,55 στο οποίο τονίζουν ότι παραιτήστε από το δικαίωμα υπαναχώρησης Αναγνωρίζετε επίσης ότι με την εκτέλεση της σύμβασης και την παρακολούθηση του περιεχομένου του ΑΝΤ1+ (σε μορφή streaming ) δεν θα έχετε δικαίωμα υπαναχώρησης εντός του διαστήματος των δέκα τεσσάρων (14) ημερολογιακών ημερών σύμφωνα με το νόμο και ρητά παραιτείσθε από αυτό το δικαίωμα ήδη κατά το στάδιο της ολοκλήρωσης της εγγραφής σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω προς το τέλος φλεβάρη θα το ρίξω σε μια prepaid της πειραιώς που έχω σχεδόν άδεια και θα ασχοληθώ αργότερα στο τέλος του 9μηνου χωρίς άγχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, sotiris123 είπε

Πέρσι είχαν πακέτο με 30 ευρώ για όλη τη σαιζόν F1 στο οποίο είχαν όρο ότι δεν μπορείς να κάνεις υπαναχώρηση (14 ημερών) και επίσης μετά από το τέλος της σαιζόν κάνανε αυτόματη ανανέωση μηνιαία. Το Support τους είναι άθλιο και πραγματικά δεν υπάρχει διάθεση να βοοηθήσουν. Ορίστε και ο όρος που έχουν και στο φετινό πακέτο με τα 5,55 στο οποίο τονίζουν ότι παραιτήστε από το δικαίωμα υπαναχώρησης Αναγνωρίζετε επίσης ότι με την εκτέλεση της σύμβασης και την παρακολούθηση του περιεχομένου του ΑΝΤ1+ (σε μορφή streaming ) δεν θα έχετε δικαίωμα υπαναχώρησης εντός του διαστήματος των δέκα τεσσάρων (14) ημερολογιακών ημερών σύμφωνα με το νόμο και ρητά παραιτείσθε από αυτό το δικαίωμα ήδη κατά το στάδιο της ολοκλήρωσης της εγγραφής σας.

αυτό που αναφέρεις αφορά την υπαναχώρηση 14 ημερών και τον όρο αυτόν τον βάζουν όλες οι εταιρίες ψηφιακού περιεχομένου, ακόμη και για video games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αυτός ο όρος. πολύ στάνταρ. Σου λέει ότι έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης για 14 ημέρες σύμφωνα με τον νόμο και μετά όχι.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

Προσφορά δωρεάν θέασης του Ant1+ Value Pack για 9μηνες μέσω του mydei και συγκεκριμένα πηγαίνοντας στην υποενότητα MyRewardsCoupons.

https://myrewardscoupons.dei.gr/singleOffer/a339beafd0f24614b5b065569785082c

Μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως 28-2 και νομίζω ότι είναι καλή περίπτωση ιδίως για αυτούς που θέλουν F1 (ξεκινάει τέλος Φεβρουαρίου) χωρίς διαφημίσεις .

Ωραίος ΑΕΚάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, sotiris123 said:

Μόνο με revolut παίξτε στον ant1 γιατί είναι άθλιοι εκεί δεν έχουν διαγραφή κάρτας και στη περσινή προσφορά με τα 25 ευρώ δεν δέχονταν ακύρωση με τίποτα. Επίσης δεν έχει πουθενά να διαγράψεις τη κάρτα σου αλλά μόνο αλλαγή με άλλη. Εγώ έφταιξα μια revolut μόνο για αυτό και έβαλα όριο 2 ευρώ άρα σαν κάρτα δεν φαίνεται παγωμένη και αν ζητήσει επαλήθευση θα μπορεί να γίνει. Είχα περάσει από πέρσι κάρτα και δεν μου τράβηξε τίποτα τώρα που ενεργοποίηση το 9μηνο από ΔΕΗ και συνεχίζει να μου λέει επόμενη χρέωση 29/02/2024 οπότε θα δείξει τι ακριβώς παίζει τότε

το ίδιο έκανα, multi use με μηνιαίο όριο.

3 hours ago, malamask said:

Καλημέρα παιδιά.

Αν έχει κάποιος κουπόνι διαθέσιμο που δεν θα χρησιμοποιήσει, θα μου ήταν ευπρόσδεκτο❤️

Αν δεν βρήκες και θες ακόμη στείλε μου pm να στο στείλω

Επεξ/σία από user2163
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...