Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, pp6210 είπε

να συμπληρωσω κ 2η πιθανη αιτια της απογνωσης που μου εδωσε φιλος, ισως ειναι στο κατω οριο που εχει συμφωνηθει με F1 για την αποκλειστικοτητα μεταδοσεων, ταιριαζει και χρονικα αυτο

Να σημειώσω ότι ακούγεται για live μετάδοση των αγώνων μόνο μέσω του ANT1+ (και σε μαγνητοσκόπηση στον απλό  ANT1). Εύχομαι να μην γίνει αυτό... Θα είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που δεν θα μεταδίδεται F1 ζωντανά. Ήδη πέρσι σε 2,3 αγώνες που ήταν πρωϊνοί δεν τους έδειξε ο ΑΝΤ1.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά το τέλος των 9 μηνών πως κάνω ακύρωση συνδρομής; Άσχετη τελείως...

Επίσης, πως γίνεται να βλέπω και στην τηλεόραση; Μπήκα στον αντένα πλας αλλά δεν βλέπω να έχει κάπου να συνδεθώ ή να βάλω κωδικό 

 

****edit: βρήκα πως γίνεται η ακύρωση συνδρομής 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, lek88 είπε

Μετά το τέλος των 9 μηνών πως κάνω ακύρωση συνδρομής; Άσχετη τελείως...

Επίσης, πως γίνεται να βλέπω και στην τηλεόραση; Μπήκα στον αντένα πλας αλλά δεν βλέπω να έχει κάπου να συνδεθώ ή να βάλω κωδικό 

Τι τηλεόραση έχεις? LG, Samsung or Android TV? Εγκατέστησε/κατέβασε/ενεργοποίησε το απκ ΑΝΤ1+, πάτα το, θα σου βγάλει ένα κωδικό και μετά το ενεργοποιείς από smartphone/tablet/PC με αυτό τον αριθμό.

https://help.antennaplus.gr/kb/πώς-μπορώ-να-συνδεθώ-στη-smart-tv/

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ak156 είπε

Τι τηλεόραση έχεις? LG, Samsung or Android TV? Εγκατέστησε/κατέβασε/ενεργοποίησε το απκ ΑΝΤ1+, πάτα το, θα σου βγάλει ένα κωδικό και μετά το ενεργοποιείς από smartphone/tablet/PC με αυτό τον αριθμό.

https://help.antennaplus.gr/kb/πώς-μπορώ-να-συνδεθώ-στη-smart-tv/

Έχω κινέζικη με vidaa. Δεν υπάρχει η εφαρμογή στο store της. Δοκίμασα μέσω browser τηλεόρασης και έκανα την εγγραφή και την επιβεβαίωση Mail κανονικά.  Μπαίνω, συνδέομαι και με πετάει στα στοιχεία του λογαριασμού μου (σε αυτό το εικονίδιο με το ανθρωπάκι πάνω δεξιά). Πατάω να περιηγηθω και μου πετάει το "κάντε εγγραφή ή συνδεθείτε".  Με πετάει έξω Δεν μπορώ να μπω... Το ίδιο και από κινητό Android. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lek88 είπε

Έχω κινέζικη με vidaa. Δεν υπάρχει η εφαρμογή στο store της. Δοκίμασα μέσω browser τηλεόρασης και έκανα την εγγραφή και την επιβεβαίωση Mail κανονικά.  Μπαίνω, συνδέομαι και με πετάει στα στοιχεία του λογαριασμού μου (σε αυτό το εικονίδιο με το ανθρωπάκι πάνω δεξιά). Πατάω να περιηγηθω και μου πετάει το "κάντε εγγραφή ή συνδεθείτε".  Με πετάει έξω Δεν μπορώ να μπω... Το ίδιο και από κινητό Android. 

Casting?

https://help.antennaplus.gr/kb/πώς-μπορώ-να-χρησιμοποιήσω-τις-λειτου/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Doubt είπε

Κατάφερα να μπω από ένα ταμπλετ Samsung. Τα μόνα κουμπιά που έχω πάνω αριστερά όμως είναι οι ρυθμίσεις και η αναζήτηση. Δεν υπάρχει κάτι άλλο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, vasilhszaf είπε

Εγώ χρησιμοποίησα το Ηola VPN που είναι free σαν επέκταση στο chrome.

Ότι χειρότερο από θέμα ασφάλειας, δεν είναι vpn είναι proxy. Ανταλλάζεις την ip σου με κάποιον τυχαίο και ότι κάνει εκείνος θα φαίνεσαι εσύ. Good luck with that.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, lek88 είπε

Κατάφερα να μπω από ένα ταμπλετ Samsung. Τα μόνα κουμπιά που έχω πάνω αριστερά όμως είναι οι ρυθμίσεις και η αναζήτηση. Δεν υπάρχει κάτι άλλο.. 

Πληρεί το τάμπλετ τις προυποθέσεις που λέει εδώ....γενικά για κάθε συσκευή υπάρχουν συγκεκριμένες απαιτήσεις/προυποθέσεις (π.χ. Android 10 ή ανώτερο?)

1.png

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποίησα την υπηρεσία από την εφαρμογή της ΔΕΗ στην οποία έχω ένα νούμερο δηλωμένο.. ενεργοποιηθηκε, όλα καλα και χτες είχα 2 τηλ από την εταιρία ΗΡΩΝ. ΠΟΤΕ δεν έχω δεχθεί από αυτούς τηλέφωνο.. 

Μήπως έτυχε και σε κανέναν άλλον η είναι ένα τυχαίο γεγονός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, jobous said:

Να σημειώσω ότι ακούγεται για live μετάδοση των αγώνων μόνο μέσω του ANT1+ (και σε μαγνητοσκόπηση στον απλό  ANT1). Εύχομαι να μην γίνει αυτό... Θα είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που δεν θα μεταδίδεται F1 ζωντανά. Ήδη πέρσι σε 2,3 αγώνες που ήταν πρωϊνοί δεν τους έδειξε ο ΑΝΤ1.

ότι συμβαίνει , έγινε κάποτε για πρώτη φορά

και μετά απλά ο κόσμος συνηθίζει

και οι αγώνες ποδοσφαίρου κάποτε μεταδίνονταν δωρεάν από την ΕΡΤ

μετά τους πήρε ένα πάροχος με πληρωμή

και τώρα θέλεις περισσότερους παρόχους με πληρωμή αν θέλεις να τα βλέπεις όλα

λες αργότερα συγκεκριμένος πάροχος να έχει αποκλειστικότητα σε πλάνα από συγκεκριμένες ομάδες τις F1 και οι άλλοι απλά να δείχνουν τη σειρά κατάταξης μόνο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/1/2024 στις 7:08 ΜΜ, paiktaras69 είπε

Προσφορά δωρεάν θέασης του Ant1+ Value Pack για 9μηνες μέσω του mydei και συγκεκριμένα πηγαίνοντας στην υποενότητα MyRewardsCoupons.

https://myrewardscoupons.dei.gr/singleOffer/a339beafd0f24614b5b065569785082c

Μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως 28-2 και νομίζω ότι είναι καλή περίπτωση ιδίως για αυτούς που θέλουν F1 (ξεκινάει τέλος Φεβρουαρίου) χωρίς διαφημίσεις .

εμενα γιατί μου λέει αυτο γαμώτο 😕  " Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη για τον τύπο της παροχής σας. " 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, spiros696 είπε

εμενα γιατί μου λέει αυτο γαμώτο 😕  " Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη για τον τύπο της παροχής σας. " 

Δοκίμασες να πας εκεί από το ΛΙΝΚ στο 1ο ποστ του νήματός μας εδώ???  1ο ΠΟΣΤ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...