Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές σε θέμα ζημιών που έχει προκαλέσει επίσημη αντιπροσωπεία Renault στο αυτοκίνητο μου.


Fmtrx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, Fmtrx said:

Το LEON πιο ποιοτικό αυτοκίνητο. Άλλη κατηγορία άλλη τιμή. Όμως ίσως παίζει ίσως ρόλο και η γενική υποβάθμιση της ποιότητας των υλικών τα τελευταία χρόνια. 

Θα είχε ενδιαφέρον να γνωρίζαμε το IBIZA του 2004 πόσο ανθεκτικά πλαστικά είχε σε σχέση με το IBIZA του 2020. Δεν θα μου έκανε έκπληξη αν το παλιό είχε πιο δυνατά πλαστικά.

και ομως ηταν ιδια με το leon τοτε........ απλα πλεον βαση νομου βαζουν ανακυκλώσιμα πλαστικά κλπ με οτι συνεπαγεται αυτο στον ηλιο κλπ για αυτο ανεφερα μπορει το αμαξι σε 5 6 χρονια να ειναι άριστο μηχανικά πλαστικα αν δεν τα προσεχεις σαν παιδακι με αλυφες κλπ θα αρχισουν να εχουν θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ δεν καταλαβαίνω γτ όταν πας το αμάξι για μια βλάβη και βρίσκεις τέτοιες τσαπατσουλιες να πρέπει να τους τις πληρώσεις και από πάνω. Αρχικά, το κόστος για τέτοια πλαστικά για την αντιπροσωπεία είναι αστεία και δεύτερον αντε πες αυτοί είναι φραγκοφονιαδες (ή τυπικοί, όπως θέλει το εκλαμβανει ο καθένας) και σου βγάζουν κοστολόγιο με αυτά τα σπασμένα τα δικά τους μέσα. Αν εσυ δεν τα πληρώσεις, σε ενδεχόμενη δικαστική διαμάχη (αν θέλουν να το τραβήξουν) τι θα ισχυριστουν, ότι σου έσπασαν τα πλαστικά και σε ανάγκασαν να πληρώσεις τις ζημιές που οι ίδιοι προκάλεσαν; Τι μας λέει ότι ο ιδιοκτήτης δεν θα επικαλεστει "δόλο" με σκοπό την υπερχρεωση; Ειλικρινά το έχω απορία πως θα κατέληγε κάτι τέτοιο. Είναι πλέον γενικευμένο το κακό να μας θεωρούν κορόιδα νομίζω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 13/2/2024 στις 10:50 ΠΜ, stelioz78 είπε

μιλαμε για εναν ιμαντα που με το που ανοιγεις το καπω ειναι μπροστα στα μουτρα σου και τα γκαβαδια στην επισημη στη πατρα δε προσεξαν οτι ειχε γινει ασπρος απο την πολυκαιρια . τα οποια γκαβαδια εχουν ανοιξει δικα τους συνεργεια τωρα στη πατρα .

ποια ειναι αυτη η αντιπροσωπεια? οπως μπαινεις πατρα στο δεξι σου χερι που ειναι και audi μαζι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...