Προς το περιεχόμενο

Πώληση bet λογαργιασμου


Sfakianos78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Ερωτηση

βλεπω συχνά αγγελίες από άτομα που θέλουν να αγοράσουν ζημιογόνους λογαργιασμους τζόγου, τι παίζει με αυτό;; Γίνεται;; Ρίσκο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρασκευή δεν είναι. αρΓια δε είναι.

Εσύ τι θες να ρωτήσεις δε κατάλαβα.

Να κάνεις το ίδιο δηλαδή να αγοράσεις τέτοιο λογαριασμό;

Θες να πουλήσεις το λογαριασμό σου που έχεις χάσει τα εκατομύρια και είναι κατακόκκινος και χρωστάς δανεικά και στο περιπτερά;

 

Βοήθα λίγο να ζεσταθούμε.

 

Warming Up GIF by MLB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, Sfakianos78 said:

Καλησπέρα. Ερωτηση

βλεπω συχνά αγγελίες από άτομα που θέλουν να αγοράσουν ζημιογόνους λογαργιασμους τζόγου, τι παίζει με αυτό;; Γίνεται;; Ρίσκο ;

Ναι γιατί πι ίδιοι είναι μπλοκαρισμένοι ενώ αυτοί που χάνουν έχουν δικαίωμα για μεγάλα πονταρίσματα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρε φίλε θέλω να μάθω τι εφοριακή κομπίνα παίζει εδώ…. Εσένα αν δεν ξέρεις τι σε κόφτει;; Σου έχω ζητήσει δανεικά και δεν το θυμάμαι;; 
Θελω να ξέρω τι παίζει με αυτό, το τι θα κάνω είναι δικό μου θέμα απλά θέλω ινφος

Μόλις τώρα, Dinos1973 είπε

Ναι γιατί πι ίδιοι είναι μπλοκαρισμένοι ενώ αυτοί που χάνουν έχουν δικαίωμα για μεγάλα πονταρίσματα !!!

Ναι αλλά τι θα κάνουν έναν λογαργιασμο που είναι σε άλλο όνομα ;;

1 λεπτό πριν, Dinos1973 είπε

Ναι γιατί πι ίδιοι είναι μπλοκαρισμένοι ενώ αυτοί που χάνουν έχουν δικαίωμα για μεγάλα πονταρίσματα !!!

Ναι αλλά τι θα κάνουν έναν λογαργιασμο που είναι σε άλλο όνομα ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Sfakianos78 said:

Εγώ ρε φίλε θέλω να μάθω τι εφοριακή κομπίνα παίζει εδώ…. Εσένα αν δεν ξέρεις τι σε κόφτει;; Σου έχω ζητήσει δανεικά και δεν το θυμάμαι;; 
Θελω να ξέρω τι παίζει με αυτό, το τι θα κάνω είναι δικό μου θέμα απλά θέλω ινφος

εφοριακός είσαι ή θες να κάνεις την ίδια παράνομη κομπίνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διχασμένη προσωπικότητα αλλά τσίμπα τη καρδούλα. βλέπεις σωστά τα πράγματα.

1 minute ago, Sfakianos78 said:

Εφοριακός κομπιναδόρος 😉

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 minutes ago, Sfakianos78 said:

Καλησπέρα. Ερωτηση

βλεπω συχνά αγγελίες από άτομα που θέλουν να αγοράσουν ζημιογόνους λογαργιασμους τζόγου, τι παίζει με αυτό;; Γίνεται;; Ρίσκο ;

Έχω 30 λογαριασμούς, αν σε ενδιαφέρει τους πουλάω από 10 ευρώ τον 1. Στέλνεις paysafe εδώ, να τις δούνε και τα παιδιά σου στέλνω κωδικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογική εξήγηση. Οι εταιρείες ρυθμίζουν το κέρδος τους. Έστω 70-30. 70 δικά τους 30 δικά σου. Αν αυτό έχει γράψει πολύ αρνητικά θεωρητικά κάποια στιγμή θα γυρίσει να σου δώσει ώστε να σε κρατήσει.

Τώρα για κάτι άλλο δε ξέρω αλλά δε το βλέπω κιόλας να βοηθάει κάπου αλλού αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...