Προς το περιεχόμενο

προβλημα με το pc η με το insomnia.?


kinitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειμαι στον υπολογιστη μου οποτε δεν ξερω αν ειναι μια αναβαθμιση ( ??) η προβλημα με το πισι 

βλεπω ενα ποστ στο φορουμ και κανω ενα μικρο σκρολ βλεπω μια τεραστια τετραγωνη εικονα με τα τοπ5 λεει στο ινσομνια καπακι γινεται διαφιμηση και αν συνεχισω παει δεξια κατω σε μικρο πλαισιο 

ελπιζω να ειναι προβλημα στο συγκεκριμενο πισι 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kinitos είπε

δεν ειμαι στον υπολογιστη μου οποτε δεν ξερω αν ειναι μια αναβαθμιση ( ??) η προβλημα με το πισι 

βλεπω ενα ποστ στο φορουμ και κανω ενα μικρο σκρολ βλεπω μια τεραστια τετραγωνη εικονα με τα τοπ5 λεει στο ινσομνια καπακι γινεται διαφιμηση και αν συνεχισω παει δεξια κατω σε μικρο πλαισιο 

ελπιζω να ειναι προβλημα στο συγκεκριμενο πισι 

 

Και στο κινητό βγαίνει. Πολύ ενοχλητικό

Να το πάλι μόλις έγραφα την πρόταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ ωχ 

ελπιζω να το δουν και να μην μας βαλουν να βλεπουμε αυτο το αισχος 

να σεβαστουν εμας που βγαζουμε τα ματια μας εδω μεσα χρονια και χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ublock δε φαίνεται τίποτα πάντως

(εννοώ κάτι ενοχλητικό , δλδ λειτουργεί κομπλέ)

4 λεπτά πριν, kinitos είπε

ελπιζω να το δουν και να μην μας βαλουν να βλεπουμε αυτο το αισχος 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kinitos said:

δεν ειμαι στον υπολογιστη μου οποτε δεν ξερω αν ειναι μια αναβαθμιση ( ??) η προβλημα με το πισι 

βλεπω ενα ποστ στο φορουμ και κανω ενα μικρο σκρολ βλεπω μια τεραστια τετραγωνη εικονα με τα τοπ5 λεει στο ινσομνια καπακι γινεται διαφιμηση και αν συνεχισω παει δεξια κατω σε μικρο πλαισιο 

ελπιζω να ειναι προβλημα στο συγκεκριμενο πισι 

 

δεν ειναι στο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, kinitos said:

πραγματικα ελπιζω να αλλαξει και να μην εχουμε τετοιο θεμα 

τι πιθανοτητες δινεις να ειναι προσωρινο? εγω ελαχιστες 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, poulinos said:

τι πιθανοτητες δινεις να ειναι προσωρινο? εγω ελαχιστες 😛

κοιτα οταν εκανα παραπωνα και εγω και αλλοι σε αλλο φορουμ το γνωστο myphone οπως και εδω βεβαια αλλα οκ...

λοιπον η απαντηση ηταν απο απλα σιγα ρε φιλε εως το κλασικο σιγα μην σκαμε για εσας 

φυγετε πηγαιντε αλλου

και ειδα οτι εχει πεσει κατακορυφα σε επισκεψιμοτητα  και βεβαια μπηκα μετα απο χρονο σχεδον λιγο το εφτιαξαν αλλα δεν μπαινω πλεον

ελπιζω να μην εχουμε ιδια αντιμετωπιση και εδω αν και στο τελευταια update ειχαμε ιδια φαινομενα αλλα τουλαχιστον καλυτερα απο το ετερο σαιτ 

οταν εισαι μελος σε αυτα τα φορουμ απο οταν ηταν ιδιοτες μερακληδες και ολοι μαζι το ανεβασαμε θελω να πιστευω οτι δεν θα μεινει γιατι πραγματικα ειναι οτι χειροτερο 

βαζω μικρες αλλα οχι μηδαμινες πιθανοτητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 14/02/2024 at 22:57, kinitos said:

κοιτα οταν εκανα παραπωνα και εγω και αλλοι σε αλλο φορουμ το γνωστο myphone οπως και εδω βεβαια αλλα οκ...

λοιπον η απαντηση ηταν απο απλα σιγα ρε φιλε εως το κλασικο σιγα μην σκαμε για εσας 

φυγετε πηγαιντε αλλου

και ειδα οτι εχει πεσει κατακορυφα σε επισκεψιμοτητα  και βεβαια μπηκα μετα απο χρονο σχεδον λιγο το εφτιαξαν αλλα δεν μπαινω πλεον

ελπιζω να μην εχουμε ιδια αντιμετωπιση και εδω αν και στο τελευταια update ειχαμε ιδια φαινομενα αλλα τουλαχιστον καλυτερα απο το ετερο σαιτ 

οταν εισαι μελος σε αυτα τα φορουμ απο οταν ηταν ιδιοτες μερακληδες και ολοι μαζι το ανεβασαμε θελω να πιστευω οτι δεν θα μεινει γιατι πραγματικα ειναι οτι χειροτερο 

βαζω μικρες αλλα οχι μηδαμινες πιθανοτητες

καταλαβαινω αυτο που λες.απλα εγω σχολιασα το κατα ποσο ειναι πιθανο να φυγει κατι ασχετα με το τι αποτελεσμα θα εχει.και το λεω διοτι τις περισσοτερες φορες γενικα εκει εξω σε αυτον τον κοσμο τετοιες τακτικες περνανε μια χαρα.βλεπε Πχ netflix που δεν αφηνουν να συνδεθεις απο οπου θες.μια χαρα περασε και εγιναν και εξτρα συνδρομες.τυχαιο το παραδειγμα. βεβαια εχει συμβει και το αναποδο.να γινει μια αλλαγη και να πατωσει μια εταιρεια. εχει να κανει με πολλα.αν εισαι μονοπωλιο κτλ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβαίνει και σε άλλα σάιτ.

Νομίζω δεν είναι επιλογή μόνο του insomnia και ενδεχομένως θα το δούμε σε περισσότερα. Μάλλον είναι κάποιος τρόπος να περάσουν διαφημιστικά μηνύματα . Εχω ad block , εδώ δεν το έχω δει μέχρι τώρα αλλά το έχω δει αλλού  που μάλλον με κάποιο τρόπο προσπερνάνε το block.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...