Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth Headphones] EDIFIER W800BT Plus Μαύρα 29.9€ [ΤΕΛΟΣ]


geopapa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.germanos.gr/product/mobile-accessories/handsfree-mp3/headphones/bluetooth-headphones-edifier-w800bt-plus/?productId=20404119&fname=skuColor&fvalue=-128051890843432997&commerceItem=&isComingSoon=

Skroutz 50€: https://www.skroutz.gr/s/28630665/Edifier-W800BT-Plus-Asyrmata-Ensyrmata-Over-Ear-Akoustika-me-55-ores-Leitourgias-Kokkina.html Είναι για τα κόκκινα δεν βρηκα λινκ για τα plus  για μαυρο χρωμα

Δεν τα έχω αλλά νομίζω βασει κριτικών φαινονται τίμια σε αυτήν την τιμή.

Επεξ/σία από geopapa
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [FLASH DEAL] Bluetooth Headphones EDIFIER W800BT Plus Μαύρα 29.9€

Πήγα και τα πήρα από κατάστημα που ήταν κοντά μου και τα είχε διαθέσιμα.

Πιο μετά θα γράψω εντυπώσεις. Φαίνονται εντυπωσιακά πάντως με το που τα έβγαλα από τη συσκευασία κι η εταιρεία είναι εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, eaglos είπε

Από ανταλλακτικά μαξιλάρια, πως τα πάει η εταιρία; Βρίσκεις εύκολα;

δεν συμφέρει, πας alixpres και βρίσκεις για οτιδήποτε ακουστικό με 2-3 ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Euromaster είπε

για χαλαρο pc gaming με προγραμμα dolby atmos  θα αξιζουν σε αυτα τα λεφτα? γιατι δεν ειμαι για παραπανω χρηματα.

όχι γιατί έχουν input lag, μόνο με καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απ' ό,τι φαίνεται, προσφορά πάπαλα.

Επιβεβαιώνω ότι συνδέονται και ενσύρματα (το καλώδιο περιλαμβάνεται). Πολύ καλή περίπτωση ακουστικών, με τεράστια αυτονομία μπαταρίας και καλή ακουστική - και μικροφωνική - ποιότητα.

ΥΓ Τα έχει η σύζυγος και τα χρησιμοποιεί για τα επαγγελματικά (Microsoft Teams κ.λπ.).

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, MauroPaltoudias είπε

Απ' ό,τι φαίνεται, προσφορά πάπαλα.

Επιβεβαιώνω ότι συνδέονται και ενσύρματα (το καλώδιο περιλαμβάνεται). Πολύ καλή περίπτωση ακουστικών, με τεράστια αυτονομία μπαταρίας και καλή ακουστική - και μικροφωνική - ποιότητα.

ΥΓ Τα έχει η σύζυγος και τα χρησιμοποιεί για τα επαγγελματικά (Microsoft Teams κ.λπ.).

παιζουν ακομα στα 29.90 στο πλαισιο. 3 ζευγοι εχουν φιλοι μου,  πααααρα πολυ μπατζετ ακουστικο , στο μονο θετικο ειναι οτι κραταει η μπαταρια πολυ , μιλαμε για τελειος απλη χρηση οσο να καους κατι οταν κοιμαται η κοπελα σου , κανονικη τιμη θα ελεγα πια προσφορα , στα 29 τα πηρα πριν 3 χρονια χαααχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [ΤΕΛΟΣ] Bluetooth Headphones EDIFIER W800BT Plus Μαύρα 29.9€
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα εχω παρει πριν δυο χρονια στα 55 €. Πολυ ικανοποιητικη αποδοση τοσο στην ακροαση μουσικηϛ οσο και στη θεαση ταινιων, με μπαταρια που ξεχναϛ να τα φορτισειϛ. Παρηγγειλα λοιπον ενα ακομα για να το χρησιμοποιω στο φοιτητικο σπιτι για ταινιεϛ για να μην κουβαλαω συνεχεια τα αλλα. Οποτε να πω ευχαριστω στον ts.

1 ώρα πριν, Giorgos20177 είπε

παιζουν ακομα στα 29.90 στο πλαισιο. 3 ζευγοι εχουν φιλοι μου,  πααααρα πολυ μπατζετ ακουστικο , στο μονο θετικο ειναι οτι κραταει η μπαταρια πολυ , μιλαμε για τελειος απλη χρηση οσο να καους κατι οταν κοιμαται η κοπελα σου , κανονικη τιμη θα ελεγα πια προσφορα , στα 29 τα πηρα πριν 3 χρονια χαααχα

Κατι δε μαϛ λεϛ καλα, τα εχουν τρειϛ φιλοι σου ή εσυ τα αγορασεϛ 29€ πριν τρια χρονια? Γιατι εγω οπωϛ ειπα πριν τα ειχα βρει και αγορασει στην χαμηλοτερη τιμη τοτε 55€...

Επεξ/σία από vangelis_k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, vangelis_k είπε

Τα εχω παρει πριν δυο χρονια στα 55 €. Πολυ ικανοποιητικη αποδοση τοσο στην ακροαση μουσικηϛ οσο και στη θεαση ταινιων, με μπαταρια που ξεχναϛ να τα φορτισειϛ. Παρηγγειλα λοιπον ενα ακομα για να το χρησιμοποιω στο φοιτητικο σπιτι για ταινιεϛ για να μην κουβαλαω συνεχεια τα αλλα. Οποτε να πω ευχαριστω στον ts.

Κατι δε μαϛ λεϛ καλα, τα εχουν τρειϛ φιλοι σου ή εσυ τα αγορασεϛ 29€ πριν τρια χρονια? Γιατι εγω οπωϛ ειπα πριν τα ειχα βρει και αγορασει στην χαμηλοτερη τιμη τοτε 55€...

Μαλλον εσυ μπερδευεσαι καπου. Πριν 2-3 χρονια ειχαν 32-38 σταθερα ελαχιστη αν δεις ιστορικο τιμων.  Μηπως μιλας για αλλο ακουστικο οπως το W820 το οποιο ειχε παιξει χαμηλοτερη στα 39€ και ειναι ακριβοτερο απο του θεματος; Εκεινο 50-55 ναι, σωστη τιμη. 55 για του θεματος, τα πηρες πανακριβα τοτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [Bluetooth Headphones] EDIFIER W800BT Plus Μαύρα 29.9€ [ΤΕΛΟΣ]
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Μαλλον εσυ μπερδευεσαι καπου. Πριν 2-3 χρονια ειχαν 32-38 σταθερα ελαχιστη αν δεις ιστορικο τιμων.  Μηπως μιλας για αλλο ακουστικο οπως το W820 το οποιο ειχε παιξει χαμηλοτερη στα 39€ και ειναι ακριβοτερο απο του θεματος; Εκεινο 50-55 ναι, σωστη τιμη. 55 για του θεματος, τα πηρες πανακριβα τοτε.

Όχι για αυτά μιλάω και είδα την απόδειξη αγοράς τα είχα πάρει τον Δεκέμβριο του 2022 όταν η μικρότερη τιμή έπαιζε στα ~50€. https://www.skroutz.gr/s/28630665/Edifier-W800BT-Plus-Asyrmata-Ensyrmata-Over-Ear-Akoustika-me-55-ores-Leitourgias-Kokkina.html#price-history

Επεξ/σία από vangelis_k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...