Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ και καθολική υπηρεσία


roentgen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, takoulou είπε

Θα πρέπει να πας από κοντά να τους αποδείξεις  με στοιχεία ότι εσύ είσαι ο κληρονόμος.. Δεν γίνεται από το τηλέφωνο.. Δεν δίνονται πληροφορίες εύκολα.. 

Και με email γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, doomnx είπε

Δεν τους είπες ότι είσαι κληρονόμος; Γιατί αν δεν αναγνωρίζουν την ιδιόκτητά σου για να σου δείξουν τους λογαριασμούς, τότε δεν έχεις και την υποχρέωση να τους πληρώσεις.

Φυσικά, αλλά από το τηλέφωνο δεν μπορούν να διασταυρώσουν τα λεγόμενά μου. Θα πάω από εκεί αυτοπροσώπως.

22 λεπτά πριν, takoulou είπε

Δεν κλείνεις ραντεβού.. Πας οποιαδήποτε στιγμή σε ένα κατάστημα.. Με τα χαρτιά σου όλα.. Και μετά θα δουν και θα τυπωθούν εκ νέου τους λογαριασμούς.. 

Επαρχία εδώ!! Το κατάστημα είναι κλειστό λόγω εργασιών και εδώ και κάτι μήνες δέχονται σε ένα λυόμενο με δύο γκισέ, είτε με ραντεβού είτε με αναμονή σε μεγάααλη ουρά!

Παρεμπιπτόντως, μόλις σήμερα με ενημέρωσαν για παραγραφή χρεών άνω της πενταετίας, πράγμα που φυσικά δεν μου είπε κανείς στην πρώτη μου επίσκεψη στη ΔΕΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, roentgen είπε

Φυσικά, αλλά από το τηλέφωνο δεν μπορούν να διασταυρώσουν τα λεγόμενά μου. Θα πάω από εκεί αυτοπροσώπως.

Επαρχία εδώ!! Το κατάστημα είναι κλειστό λόγω εργασιών και εδώ και κάτι μήνες δέχονται σε ένα λυόμενο με δύο γκισέ, είτε με ραντεβού είτε με αναμονή σε μεγάααλη ουρά!

Παρεμπιπτόντως, μόλις σήμερα με ενημέρωσαν για παραγραφή χρεών άνω της πενταετίας, πράγμα που φυσικά δεν μου είπε κανείς στην πρώτη μου επίσκεψη στη ΔΕΗ.

Για ρώτησε το αν ισχύει στην ΔΕΗ αυτό.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/2/2024 στις 1:48 ΜΜ, roentgen είπε

Φυσικά, αλλά από το τηλέφωνο δεν μπορούν να διασταυρώσουν τα λεγόμενά μου. Θα πάω από εκεί αυτοπροσώπως.

Επαρχία εδώ!! Το κατάστημα είναι κλειστό λόγω εργασιών και εδώ και κάτι μήνες δέχονται σε ένα λυόμενο με δύο γκισέ, είτε με ραντεβού είτε με αναμονή σε μεγάααλη ουρά!

Παρεμπιπτόντως, μόλις σήμερα με ενημέρωσαν για παραγραφή χρεών άνω της πενταετίας, πράγμα που φυσικά δεν μου είπε κανείς στην πρώτη μου επίσκεψη στη ΔΕΗ.

Καλημερα... Βρηκες ακρη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά, επανέρχομαι ένα μήνα μετά για να σας πω πώς εξελίχθηκε το πράγμα. Πήρα τηλέφωνο τον εναλλακτικό πάροχο που έχω σπίτι μου και του εξήγησα το πρόβλημα. Εκείνος με παρότρυνε να κάνω νέο συμβόλαιο σε αυτούς και να μην ασχοληθώ περαιτέρω με τη ΔΕΗ, αφού το ρολόι δεν ήταν στο όνομά μου. Σκεπτόμενος ότι δεν είχα να χάσω τίποτα, το προχώρησα.

Αποτέλεσμα; Μία εβδομάδα μετά εμφανίστηκε ο ΔΕΔΔΗΕ, απέσυρε το παλιό ρολόι, έβαλε καινούργιο ψηφιακό στο όνομά μου και ξανασυνέδεσε το ρεύμα! Από μέρα σε μέρα περιμένω και τον πρώτο λογαριασμό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...