Προς το περιεχόμενο

Apple Tv 2 Μηνες δωρεαν [ΕΛΗΞΕ]


Dcmpaira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχω μια συνδρομή που λήγει 21/3 και έχω κάνει ήδη ακύρωση. Μπορώ να πάρω την παρούσα προσφορά και να επεκτείνω την υπάρχουσα συνδρομή μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sherlock_7 είπε

Καλησπέρα. Έχω μια συνδρομή που λήγει 21/3 και έχω κάνει ήδη ακύρωση. Μπορώ να πάρω την παρούσα προσφορά και να επεκτείνω την υπάρχουσα συνδρομή μου;

αν δοκιμάσεις θα μάθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Sherlock_7 είπε

Καλησπέρα. Έχω μια συνδρομή που λήγει 21/3 και έχω κάνει ήδη ακύρωση. Μπορώ να πάρω την παρούσα προσφορά και να επεκτείνω την υπάρχουσα συνδρομή μου;

Θα σου βγάλει "This offer is only available for new subscribers." και δεν θα γίνει τπτ.  Αφορά "New and qualified returning subscribers only". Αν έληγε στις 7/3 τότε δεν θα είχες θέμα να την ενεργοποιήσεις στις 8/3. Απλά τώρα αν θες, θα φτιάξεις νέο λογαριασμό και θα βάλεις αυτή την προσφορά.

Φυσικά όπως έγραψε και ο @ChrisN.S. δεν χάνεις τπτ να δοκιμάσεις. ;)

Επεξ/σία από specre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/2/2024 στις 8:42 ΠΜ, stcp είπε

Ευχαριστω TS. Πριν μια βδομαδα μου εληξε η προηγουμενη δωρεαν περιοδος.

Εδω και 2 χρονια εχω δει ο,τι ηθελα στο Apple TV χωρις να δωσω ουτε 1 ευρω.

Να ναι καλα το ινσομνια!

Πιάνει δηλαδή και εμάς που είχαμε ενεργοποιήσει το δωρεάν δίμηνο τώρα Γενάρη; Μπορούμε με τον ίδιο λογαριασμό ή θέλει άλλον; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Rebirth είπε

Πιάνει δηλαδή και εμάς που είχαμε ενεργοποιήσει το δωρεάν δίμηνο τώρα Γενάρη; Μπορούμε με τον ίδιο λογαριασμό ή θέλει άλλον; 

Όταν λήξει αυτό που έκανες τον Γενάρη και αν είσαι εντός της προθεσμίας κάνεις νέο δίμηνο.

Και τέτοια προσφορά βγαίνει πολύ συχνά λόγω του launch νέων show

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Dcmpaira είπε

Όταν λήξει αυτό που έκανες τον Γενάρη και αν είσαι εντός της προθεσμίας κάνεις νέο δίμηνο.

Και τέτοια προσφορά βγαίνει πολύ συχνά λόγω του launch νέων show

Άψογα, ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2024 στις 9:54 ΜΜ, vassilis018 είπε

και τελείωνε η συνδρομή σε 2 μέρες. Κουτί έκατσε να δω όλο το Masters of the Air :D

Χθες μου έληξαν οι δωρεάν 3 μήνες. Δεν θα χρειαστεί να βρω από τον θείο το Masters of the air επισηςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήθελα να μπω στο λογαριασμό για να κάνω unsubscribe από τώρα αλλά ξέχασα τον κωδικό μου. Στην αλλαγή κωδικού ζητάει ημερομηνία γέννησης που είχα βάλει άκυρη 😅 Είμαι συνδεδεμένος μόνο στην τηλεόραση αλλά δεν έχει κάποιο χρήσιμο στοιχείο. Μόνο με mail στο support λύνεται τώρα?

Edit: Άκυρο, γίνεται να ακυρώσεις και από την τηλεόραση βλέπω.

Επεξ/σία από Dimitris156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γιατι ενώ έχει λήξει η δωρεάν 2μηνη συνδρομή μου απο τις 24/2 (δεν έκανα unsubscribe, απλέ πέρασε το χρονικό διάστημα της προσφοράς) μπορώ και βλέπω ακόμα περιεχόμενο?

Επίσης μου ήρθε email απο την apple οτι θα πρέπει να κανω update τα στοιχεία μου για να πληρώσω 9.90€ (Δεν είχα δώσει ποτέ μου στοιχεία κάρτας) .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dionisis777 είπε

Παιδιά γιατι ενώ έχει λήξει η δωρεάν 2μηνη συνδρομή μου απο τις 24/2 (δεν έκανα unsubscribe, απλέ πέρασε το χρονικό διάστημα της προσφοράς) μπορώ και βλέπω ακόμα περιεχόμενο?

Επίσης μου ήρθε email απο την apple οτι θα πρέπει να κανω update τα στοιχεία μου για να πληρώσω 9.90€ (Δεν είχα δώσει ποτέ μου στοιχεία κάρτας) .

 

Δίνει 1 εβδομάδα περίπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι σίγουρος ότι δεν είχες δώσει ποτέ στοιχεία κάρτας;

νομίζω θέλει να έχει συνδεμένη κάρτα με το Apple ID σου για να ενεργοποιηθούν αυτές οι προσφορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...