Προς το περιεχόμενο

Apple Tv 2 Μηνες δωρεαν [ΕΛΗΞΕ]


Dcmpaira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω TS. Πριν μια βδομαδα μου εληξε η προηγουμενη δωρεαν περιοδος.

Εδω και 2 χρονια εχω δει ο,τι ηθελα στο Apple TV χωρις να δωσω ουτε 1 ευρω.

Να ναι καλα το ινσομνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σου πω και μετα το διμηνο ,εμενα εληξε 22 του μηνος και ακομη παιζει απο την προηγουμενη προσφορα με ακυρωση συνδρομης αμεσως με την εγγραφη και αφαιρεση καρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, louben είπε

Μπορω να ακυρώσω τη συνδρομη αμέσως ή σε ένα μήνα?

 

 

30 λεπτά πριν, androu είπε

αν κάνεις αμέσως ακύρωση συνδρομής συνεχίζει και δουλεύει μέχρι να λήξει  το δίμηνο ;; 

 

Στην ουσια ακυρωνεις την αυτοματη πληρωμη μετα το περας τον δυο μηνων που πηρες δωρεαν.

Αυτό ισχύει σε οποιαδηποτε Online συνδρομή κάνεις. Ακυρώνεις απευθειας για να μη το ξεχασεις και σε χρεώσει, εκτός και αν βαλεις καμια αδεια χρεωστική καρτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Apple Tv 2 Μηνες δωρεαν
  • Moderators
1 ώρα πριν, SergioX είπε

Μπράβο ρε apple με τις συνεχείς προσφορές σου:εχω δει τα πάντα χωρίς να εχω πληρώσει ευρώ.Εύγε και στα παιδιά που ποστάρουν τις προσφορές

 

Και εγω εχω συνεχεια με τα δωρεαν, αλλα δεν εχω δει τιποτα. :) Χρονο χαριζει κανεις;

(ΥΓ αν και τωρα που το σκεφτομαι, για το αμαζον tv βρισκω χρονο, αρα ισως φταιει το μηλο - μονο σε μηλοπιτες μου αρεσουν και ωμα 😛 )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν αθροίσω τα δωρεάν 2μηνα, πρέπει να βγάζω 8 μήνες τουλάχιστον το χρόνο χωρίς να πληρώσω ευρώ. Και έχω δει αρκετές ταινίες/σειρές. Πάμε για Constellation τώρα.

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, matrixxx said:

Και εγω εχω συνεχεια με τα δωρεαν, αλλα δεν εχω δει τιποτα. :) Χρονο χαριζει κανεις;

(ΥΓ αν και τωρα που το σκεφτομαι, για το αμαζον tv βρισκω χρονο, αρα ισως φταιει το μηλο - μονο σε μηλοπιτες μου αρεσουν και ωμα 😛 )

Τι,βγάζει προσφορές και το αμαζον tv?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή είμαι λίγο άσχετος, ζητώ τη βοήθειά σας : η συνδρομή έχει να κάνει με τον λογαριασμό, σωστά; Έχω ipad και iPhone, αλλά προφανώς θέλω να βλέπω από το 1ο. Ενεργοποιώ από το τηλέφωνο και ισχύει και για το tablet; 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, MauroPaltoudias είπε

Επειδή είμαι λίγο άσχετος, ζητώ τη βοήθειά σας : η συνδρομή έχει να κάνει με τον λογαριασμό, σωστά; Έχω ipad και iPhone, αλλά προφανώς θέλω να βλέπω από το 1ο. Ενεργοποιώ από το τηλέφωνο και ισχύει και για το tablet; 

Από την στιγμή που θα το ενεργοποιήσεις μπορείς να βλέπεις όπου θέλεις,αρκεί να το υποστηρίζει η συσκευή 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...