Προς το περιεχόμενο

Τι θα συμβεί σήμερα το βράδυ στο Skroutz;


JPaxilleas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Εγώ βλέπω 280 ανάμεσα σε 2 τιμές του ίδιου σάητ. Έγραψα ότι ανέφερα 2 τυχαία προϊόντα που βρήκα μπροστά μου, δε θα κάτσω να κάνω ψαχτική σε όλο το ίντερνετ.

Μάλλον και το σκρουτζ κατέφυγε σε πρακτικές Κώτσου 😄

Άσε που απ' ότι βλέπω είναι αποκλειστική τιμή για Skroutz Plus μέλη

Το έλαβα αλλά δεν ανήκω στα Skroutz Plus μέλη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, Nabuko είπε

για

 

7 λεπτά πριν, Exorgistis είπε

Πάντως για όσους ξέρουν να χρησιμοποιούν το Skroutz, έχει μερικά καλά

https://www.skroutz.gr/s/46868433/Corsair-CPU-Water-Block-iCUE-LINK-XC7-RGB-ELITE-CPU-Water-Block-Leyko-CX-9010022-WW.html

Άκυρο 

Επεξ/σία από Rebelos2018
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δεν ηρθε σε μας αυτο.

Μου ήρθε το πρώτο και μετά από 15 λεπτά το δεύτερο μήνυμα για προσφορά μεταξύ 22:00 και 02:00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, JPaxilleas είπε

Μου ήρθε το πρώτο και μετά από 15 λεπτά το δεύτερο μήνυμα για προσφορά μεταξύ 22:00 και 02:00.

Εδω ακομα τιποτα. Ειμαι skroutz plus μελoς. Πιστευω οτι παει σε καποια mails και οχι ολα. Ουτε παιζει ρολο αν εισαι skrouz plus μελος η οχι. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Εδω ακομα τιποτα. Ειμαι skroutz plus μελλον. Πιστευω οτι παει σε καποια mails και οχι ολα. Ουτε παιζει ρολο αν εισαι skrouz plus μελος η οχι. 

Ναι και εγώ αυτό πιστεύω. Πιθανολογώ ότι πήρα τα εν λόγω μηνύματα γιατί αγόρασα κάτι πρόσφατα. 

 

Επεξ/σία από JPaxilleas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JPaxilleas είπε

Ναι και εγώ αυτό πιστεύω. Πιθανλογώ ότι πήρα τα εν λόγω μηνύματα γιατί αγόρασα κάτι πρόσφατα. 

 

Εγω συνεχεια αγοραζω πριν 3 ωρες αγορασα tablet 330 ευρω αλλα δεν μου ηρθε κατι. Δεν γνωριζω πως διανεμουν αυτα τα mails. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εγω συνεχεια αγοραζω πριν 3 ωρες αγορασα tablet 330 ευρω αλλα δεν μου ηρθε κατι. Δεν γνωριζω πως διανεμουν αυτα τα mails. 

Ή με κάποιο κριτήριο πραγματοποιείται η όποια επιλογή (αλλά χωρίς έχτρα πληροφορία δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα) ή είναι απλά τυχαία. Πιστεύω όμως το πρώτο, γιατί δε νομίζω ότι αυτά γίνονται στην τύχη αλλά βάσει κάποιου marketing πλάνου.   

Επεξ/σία από JPaxilleas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, JPaxilleas είπε

Το έλαβα αλλά δεν ανήκω στα Skroutz Plus μέλη. 

 

15 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εδω ακομα τιποτα. Ειμαι skroutz plus μελoς. Πιστευω οτι παει σε καποια mails και οχι ολα. Ουτε παιζει ρολο αν εισαι skrouz plus μελος η οχι. 

Αναφέρομαι στις εκπτωτικές τιμές για τα skroutz plus μέλη και όχι στην "προσφορά" με το κουπόνι των 20 ευρώ που ήρθε σε random χρήστες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, Danterious said:

image.jpeg.7ef0e2c21b73ac931840e02d996867e5.jpeg

Δεν μπορώ να γνωρίζω φυσικά αν είναι θέμα μάρκετινγκ ή τυχαία η επιλογή αλλά να αναφέρω ότι δεν έχω κάνει καμία αγορά μέσω της πλατφόρμας.Αφορούσε ,όπως ανέφερε σε  ψιλά γράμματα, όντως συγκεκριμένους εγγεγραμμένους (όχι στο skroutz plus υποχρεωτικά από ότι φαίνεται) και δυστυχώς δεν μεταβιβάζεται η προσφορά - κουπόνι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως από τότε που έδωσε free συνδρομή skroutz plus δεν το έχω χρησιμοποιήσει πάνω απο μια φορά ως τώρα. Το ξεφτιλησε στις τιμές. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...