Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε LG OLED TV - Plaisio - Kotsovolos (Έληξε)


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.312badcdfefb613d8279ff8c2848b83c.png

Οι προσφορές λήγουν σήμερα 29/2/2024

 Σειρά B

55 ίντσες

LG OLED TV 55B36LA 55" 4Κ Ultra HD | Plaisio 824,25 ευρώ

LG OLED 55B36 55" Τηλεόραση Smart 4K | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr 818 ευρώ + 30 ευρώ δωροεπιταγή + Apple TV+

Skroutz από 999

65 ίντσες

LG OLED TV 65B36LA 65" 4Κ Ultra HD | Plaisio 1199,25 ευρώ

LG OLED 65B36 65" Τηλεόραση Smart 4K | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr Στα 1198 ευρώ + 50 ευρώ δωροεπιταγή + Apple TV+

Σκρουζ από 1469

77 ίντσες

LG OLED 77B36 77" Τηλεόραση Smart 4K | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr στα 1868 ευρώ + 100 ευρώ δωροεπιταγή + Apple TV+

LG OLED TV 77B36LA 77" 4Κ Ultra HD | Plaisio Στα 1874,25 ευρώ
Skroutz από 2498 ευρώ

 

image.png.5427b635a46f548a6ea0e2a302fd60e3.png

Σειρά C

55 ίντσες:

LG OLED TV 55C36LC 55" 4Κ Ultra HD | Plaisio 1049,25 + δώρο πενταετής Premium εγγύηση

LG OLED evo 55C36 55" Τηλεόραση Smart 4K | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr  1038 ευρώ + δώρο πενταετής εγγύηση + 30 ευρώ δωροεπιταγή + Apple TV+

Skroutz από 1159 ευρώ

65 ίντσες

LG OLED TV 65C36LC 65" 4Κ Ultra HD | Plaisio - 1499,25 + Πενταετής εγγύηση δώρο

LG OLED evo 65C36 65" Τηλεόραση Smart 4K | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr -  Στα 1499 ευρώ τελική Πενταετής εγγύηση δώρο + 50 ευρώ δωροεπιταγή + Apple TV+ 

Σκρουζ από 1735 ευρώ

77 ίντσες:

LG OLED TV 77C36LC 77" 4Κ Ultra HD | Plaisio - 2174,25 ευρώ + Πενταετής Premium εγγύηση δώρο 

LG OLED evo 77C36 77" Τηλεόραση Smart 4K | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr - 2168 ευρώ Πενταετής εγγύηση δώρο + 300 ευρώ δωροεπιταγή + Apple TV+ στα 2174,25

Σκρουζ από 2799 ευρώ

Φυσικά το ίδιο ισχύει και για άλλα μοντέλα άλλων εταιριών απλά έβαλα σαν παράδειγμα τις OLED της LG πoυ είναι value for money μοντέλα. Ειδικά η σειρά B είναι λουκούμι.

1920x480_netvolution.png 

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με την 42αρα δεν το έχω καταλάβει. Στι πλαισιο είναι πιο ακριβή από την ίδια τηλεόραση σε 55". Μου διαφεύγει κατι; Είναι τόσο δημοφιλής σαν οθόνη υπολογιστού και κρατάει η τιμη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, drade είπε

Αυτό με την 42αρα δεν το έχω καταλάβει. Στι πλαισιο είναι πιο ακριβή από την ίδια τηλεόραση σε 55". Μου διαφεύγει κατι; Είναι τόσο δημοφιλής σαν οθόνη υπολογιστού και κρατάει η τιμη;

εχει να κανει με το μεγεθος του γυαλιου και αλλα τεχνικα ζητηματα στο κοψιμο του και στην παραγωγη του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Dcmpaira είπε

εχει να κανει με το μεγεθος του γυαλιου και αλλα τεχνικα ζητηματα στο κοψιμο του και στην παραγωγη του.

Δηλαδή η 42 άρα είναι πιο ακριβή στο κόστος παραγωγης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, drade είπε

Δηλαδή η 42 άρα είναι πιο ακριβή στο κόστος παραγωγης;

Νομιζω εχει να κανει με το οτι ειναι "νεο" μεγεθος για να εξυπηρετησει τους gamers (μαζι με την 48αρα) και χρησιμοποιουν κομματια απο πιο μεγαλα panels και τα κοβουν. Ασε που αφορουν πιο συγκεκριμενο κοινο (δυσκολα θα παρεις <55 για σαλονι), οποτε και για αυτο οι τιμες.

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψάχνομαι να πάρω για μικρό δωμάτιο 10 τετραγωνικά σκεφτόμουν το πολύ 55άρα.

επίσης έλεγα να πάρω philips.

δεν έχω ιδέα δεν έχω κοιτάξει καθόλου τιμές και τεχνολογία.

ήθελα απλά να είναι αληθινά 100 hertz. και να έχει hbbtv.

Με το λειτουργικό τώρα τι παίζει?

Ποια θεωρείτε γρηγορότερη και μας αφήνει να κάνουμε ευκολότερα εγκαταστάσεις πέρα απο store?

τι μου προτείνετε για ποιότητα αλλά και 2η πρόταση value for money αν δεν γίνεται να συνδυάσουμε ποιότητα και χαμηλότερη τιμή?

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, giorginho είπε

@Armoral apple TV <> apple TV+ 😉

 

Έχεις δίκιο, δεν είχα δει ότι είναι Apple TV+. Διορθώθηκε, ευχαριστώ πολύ.

15 λεπτά πριν, drdedus είπε

ψάχνομαι να πάρω για μικρό δωμάτιο 10 τετραγωνικά σκεφτόμουν το πολύ 55άρα.

επίσης έλεγα να πάρω philips.

δεν έχω ιδέα δεν έχω κοιτάξει καθόλου τιμές και τεχνολογία.

ήθελα απλά να είναι αληθινά 100 hertz. και να έχει hbbtv.

Με το λειτουργικό τώρα τι παίζει?

Ποια θεωρείτε γρηγορότερη και μας αφήνει να κάνουμε ευκολότερα εγκαταστάσεις πέρα απο store?

τι μου προτείνετε για ποιότητα αλλά και 2η πρόταση value for money αν δεν γίνεται να συνδυάσουμε ποιότητα και χαμηλότερη τιμή?

Panasonic LED TX-55MX600E 55" Τηλεόραση Smart 4K | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr

Panasonic TX-65MX600E 65" LED Τηλεόραση Smart 4K TV | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr

Επεξ/σία από Armoral
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, SUBZOULOU είπε

Καλημέρα, αξίζει η χρηματική διαφορα για την σειρά c από την b της  lg; 

Για ποια διαγώνιο; Στην 77άρα ας πούμε τα 300 ευρώ της διαφοράς στα δίνει σε δωροεπιταγή για αγορά διπλάσιας αξίας.

8 ώρες πριν, drade είπε

Αυτό με την 42αρα δεν το έχω καταλάβει. Στι πλαισιο είναι πιο ακριβή από την ίδια τηλεόραση σε 55". Μου διαφεύγει κατι; Είναι τόσο δημοφιλής σαν οθόνη υπολογιστού και κρατάει η τιμη;

Αγοράζεις την Panasonic στα 649 και είσαι οκ. Αλλιώς βρίσκεις άλλους δύο και την αγοράζετε με 1 στις 3 δώρο από Public η σε αντίστοιχη προσφορά.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η Panasonic είναι vestel?

(άσχετο, βλέπω στον Κωτσόβολο χρεώνουν 14,90 την τηλεφωνική υποστήριξη συσκευών τεχνολογίας.. μου θυμίζει κάτι παλιά ανέκδοτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα ποτέ LG τηλεόραση,οι προτάσεις στις 55 ιντσες , φαίνονται αξιολογοτατες με καλή τιμή,το μονο που με απασχολεί λίγο είναι το ότι δεν έχει android αλλά web os 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, SUBZOULOU είπε

Για απόσταση θέασης στα 3m πιστεύω 65. Οι lg σειρά c με ψήνουν εκτός αν αξίζει κάτι διαφορετικό. 

Μια χαρά είναι αλλά αν έχεις τη δυνατότητα πήγαινε στις 77 έστω και στη σειρά B.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...