Προς το περιεχόμενο

Απλό αντίγραφο κλειδιού αυτοκινήτου


b00mb00m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, NikosKallithea είπε

Εγω δεν κατάλαβα σε τι θα χρησιμεύσει όλο αυτό και ποια είναι τα υπερ και τα κατά;

 

8 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Και άμα χάσεις και αυτό μετά πως θα ανοίξεις το αμάξι για να μπεις αφού το κανονικό κλειδί θα είναι μέσα? 

το θέμα βασικά δεν είναι το να μη χαθεί. Γιατί αν είναι να χαθεί, τι να χαθεί το κανονικό, τι το άλλο. Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα θα μου δημιουργήσει. Θα πρέπει να μου στείλουν (ή να πάω να πάρω) από το σπίτι το 2ο.

Το θέμα είναι μη γίνει ζημιά λόγω του νερού. Φέτος κατέστρεψα ένα κινητό, άλλη χρονιά είχε καταστρέψει ένας φίλος που ήταν μαζί μου ένα. Δεν είναι το κολύμπι, όπως είπα κάνω και κωπηλασία. Έχω αδιάβροχο σάκο αλλά βλακείες γίνονται. Αν λοιπόν απομακρυνθείς με κάποιο κανό, δε μπορείς να αφήσεις τα πράγματα έξω. είναι επειδή την έχω πατησει και φοβήθηκα. Ξέρω, θα μπορούσα να βάλω το κλειδί-κινητό σε μια αδιάβροχη θήκη μέσα στον αδιάβροχο σάκο

Σε κάθε περίπτωση δε νομίζω να χάνω κάτι όπως το σκέφτηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, b00mb00m είπε

 

το θέμα βασικά δεν είναι το να μη χαθεί. Γιατί αν είναι να χαθεί, τι να χαθεί το κανονικό, τι το άλλο. Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα θα μου δημιουργήσει. Θα πρέπει να μου στείλουν (ή να πάω να πάρω) από το σπίτι το 2ο.

Το θέμα είναι μη γίνει ζημιά λόγω του νερού. Φέτος κατέστρεψα ένα κινητό, άλλη χρονιά είχε καταστρέψει ένας φίλος που ήταν μαζί μου ένα. Δεν είναι το κολύμπι, όπως είπα κάνω και κωπηλασία. Έχω αδιάβροχο σάκο αλλά βλακείες γίνονται. Αν λοιπόν απομακρυνθείς με κάποιο κανό, δε μπορείς να αφήσεις τα πράγματα έξω. είναι επειδή την έχω πατησει και φοβήθηκα. Ξέρω, θα μπορούσα να βάλω το κλειδί-κινητό σε μια αδιάβροχη θήκη μέσα στον αδιάβροχο σάκο

Σε κάθε περίπτωση δε νομίζω να χάνω κάτι όπως το σκέφτηκα

Ωραιαααα αν λυσεις λοιπον το προβλημα ενεργοποιήσεις του συναγερμού καντο, τι να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...