Προς το περιεχόμενο

3 μήνες Spotify Premium με Freenow διαδρομή


gregdel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.spotify.com/gr/ppt/freenow/

 

Απόκτησε το Spotify Premium, 3 μήνες δωρεάν

Μόνο 7,99 EUR/μήνα στη συνέχεια. Ακύρωσε ανά πάσα στιγμή.

ΞΕΚΙΝΑ ΤΗ ΔΩΡΕΑΝ ΔΟΚΙΜΗ
 

Ακύρωσε ανά πάσα στιγμή. Η προσφορά μπορεί να εξαργυρωθεί μέχρι τις 30 Νοεμβρίου 2025. Ισχύει μόνο για χρήστες που δεν έχουν δοκιμάσει ξανά το Spotify Premium. Ισχύουν όροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα πρέπει να έχεις freenow λογαριασμό? γιατί στο επόμενο βημα ζητάει κωδικό (Για να επικυρώσεις την προσφορά σου, εισήγαγε τον κωδικό που έλαβες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Nickfoxjr είπε

Η free now να αφήσει το Spotify και να κοιτάξει τις κρυφές χρεώσεις 1,2€ / διαδρομή 

Δεν είναι κρυφή, έστειλαν ενημέρωση. Θα ανέβει επίσης 

Επεξ/σία από feelihipo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, feelihipo είπε

Δεν είναι κρυφή, έστειλαν ενημέρωση. Θα ανέβει επίσης 


Εμένα με χρέωσαν 2 φορές extra 1,2€ για διαδρομές που έκανα μαζί τους.

 

Φυσικά η τράπεζα με δικαίωσε γιατί δεν είχα δώσει έγκριση για τα επιπλέον ποσά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, txcellas said:

Εμείς που βρισκόμαστε.. Ινδία δεν μπορούμε να το πάρουμε.. 😄

Spotify στην Ινδία; Δεν σου επηρεάζει τα recommendations;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, user2163 είπε

Spotify στην Ινδία; Δεν σου επηρεάζει τα recommendations;

Εννοείται ότι τα επηρεάζει αλλά έχω μεταφέρει όλες τις Playlists που είχα και τα podcast οπότε δε με ενοχλεί ιδιαίτερα. Να πω την αλήθεια δεν είχα μπει ποτέ να δω τα ελληνικά recommendations και πιο πριν οπότε είναι οκ από εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να ήταν το μόνο με τη FREENOW...

Εμένα "έκλεισε από μπαταρία" το κινητό του οδηγού. Αποτέλεσμα κατέβηκα κανονικά στον προορισμό μου, ο οδηγός πάτησε ότι ολοκληρώθηκε η διαδρομή 20+ λεπτά μετά, σε καμιά δεκαριά χιλιόμετρα πιο μακριά και με χρέωσε για διαδρομή που δεν έκανα. Στην απόδειξη γράφει την ώρα που έκλεισε ο οδηγός τη διαδρομή και όχι την ώρα που κατέβηκα καθώς και την διεύθυνση που βρισκόταν όταν την έκλεισε. Όχι το πραγματικό drop off point.

Με το support καμία συννενόηση, μου στέλνουν τυποποιημένες απαντήσεις και μου λένε ότι ήταν μέσα στο εύρος τιμής που θα μπορούσα να χρεωθώ.

Απαράδεκτοι. Προσωπικά την πάω για κατάργηση την εφαρμογή τους.

  • Sad 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, salmp7 είπε

και να ήταν το μόνο με τη FREENOW...

Εμένα "έκλεισε από μπαταρία" το κινητό του οδηγού. Αποτέλεσμα κατέβηκα κανονικά στον προορισμό μου, ο οδηγός πάτησε ότι ολοκληρώθηκε η διαδρομή 20+ λεπτά μετά, σε καμιά δεκαριά χιλιόμετρα πιο μακριά και με χρέωσε για διαδρομή που δεν έκανα. Στην απόδειξη γράφει την ώρα που έκλεισε ο οδηγός τη διαδρομή και όχι την ώρα που κατέβηκα καθώς και την διεύθυνση που βρισκόταν όταν την έκλεισε. Όχι το πραγματικό drop off point.

Με το support καμία συννενόηση, μου στέλνουν τυποποιημένες απαντήσεις και μου λένε ότι ήταν μέσα στο εύρος τιμής που θα μπορούσα να χρεωθώ.

Απαράδεκτοι. Προσωπικά την πάω για κατάργηση την εφαρμογή τους.

Καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή και στο υπουργείο μεταφορών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για 5 ευρώ; βαριέμαι τόσο πολύ τη διαδικασία. Δυσφήμιση αναφέροντας το περιστατικό, αποχώρηση από την εφαρμογή και ανάλογες αξιολογήσεις τις εφαρμογής. Δεν κάθομαι να κάνω διαδικασίες με συνήγορο.

Πάντως καταλήγω ότι ο οδηγός σκέφτηκε αυτή την απατεωνιά , ο οποίος εν το μεταξύ ήρθε με όχημα με διαφορετική πινακίδα από αυτή που έλεγε η εφαρμογή (στο κινητό όμως έγραφε τα στοιχεία μου). Τους το ανέφερα και αυτό και μου είπαν ότι θα το εξετάσουν, χωρίς να έχω φυσικά κάποια περαιτέρω ενημέρωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, salmp7 είπε

για 5 ευρώ; βαριέμαι τόσο πολύ τη διαδικασία. Δυσφήμιση αναφέροντας το περιστατικό, αποχώρηση από την εφαρμογή και ανάλογες αξιολογήσεις τις εφαρμογής. Δεν κάθομαι να κάνω διαδικασίες με συνήγορο.

Πάντως καταλήγω ότι ο οδηγός σκέφτηκε αυτή την απατεωνιά , ο οποίος εν το μεταξύ ήρθε με όχημα με διαφορετική πινακίδα από αυτή που έλεγε η εφαρμογή (στο κινητό όμως έγραφε τα στοιχεία μου). Τους το ανέφερα και αυτό και μου είπαν ότι θα το εξετάσουν, χωρίς να έχω φυσικά κάποια περαιτέρω ενημέρωση.

Ναι, για 5€.

Αν δίνουμε έτσι κάθε μέρα 5€ κοροϊδία, τη βάψαμε πολύχρωμη.

Spoiler

Είχα κάνει καταγγελία σε κατάστημα με μπαταρίες αυτοκινήτου γιατί μου τη χρέωσε 5€ πάνω από την τιμή που είχε στο eshop του και την είδα μετά.

Τα πήρα πίσω χωρίς πολλά πολλά.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...