Προς το περιεχόμενο

Την ενοικίαση έναντι 36 δολαρίων το μήνα εκτυπωτών που ελέγχει η ίδια προτείνει η HP


Axlmon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η καλύτερη λύση για αυτούς που  τυπώνουν αρκετές σελίδες  είναι να αγοράσουν μπουκάλες του λίτρου. Εγώ πριν 4 χρόνια είχα αγοράσει έναν HP εκτυπωτή μαζί με  4 λίτρα(4000ml) μελάνη με 90€ και δεν χρειάστηκε να ξανά αγοράσω μελάνη από τότε. Η ίδια η HP πουλάει το αντίστοιχο μελάνη 23€ τα 8,5ml !!!!!

  • Like 3
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έναν laser αγόρασα της συγκεκριμένης εταιρείας για να εκτυπώνω περιστασιακά χαρτιά όταν χρειάζομαι και τα τελευταία 4 χρόνια μελάνι άλλαξα δεν με νοιάζει καθόλου έχω εκτυπώσει πάνω από 1000 σελίδες δεν χρειαζόμαστε άλλα συνδρομητικά πακέτα φτάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οικιακή χρήση δεν πρόκειται ποτέ να συμφέρει συνδρομή...

Για χρήση γραφείου υπάρχει εδώ και χρόνια μοντελο Leasing και σε πολύ πιο αξιόπιστες μαρκες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, gerrybezhani said:

Υπάρχουν ακόμα καταναλωτές που αγοράζουν hp ?

Τι μάρκες αγοράζουν σε εκτυπωτές; hp ψωνίζουν οι περισσότεροι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν παρακολουθεί και το περιεχόμενο της εκτύπωσης πάλι καλα. Ενρίκε ρικε είσαι έδω; Φέρε μου τον έλεγχο σου να σου βαλω άριστα

  • Thanks 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, speedman_26 είπε

Τι μάρκες αγοράζουν σε εκτυπωτές; hp ψωνίζουν οι περισσότεροι 

Epson eco tank μοντέλο Α3 εκτύπωση και έχω ξεχάσει το κόστος.επισης τον έχω κοντά 4 χρόνια και ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα. Εκτύπωση full page A3 ημερολόγια φωτογραφίες ...με κλασικό εκτυπωτή θα είχα ξοδέψει δυσανάλογα τεράστια ποσά .

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, didakos said:

Και αυτό σωστό είναι. αν αυτό είναι το target group με τόσες διαθέσιμες υπηρεσίες ποσά να δώσει κανείς;
Netflix
Disney+
youtube premium
Amazon Prime
Microsoft 365
One Drive
Google One
iCloud
Online gaming συνδρομές 

και πάει λέγοντας.......
θα έλεγε κανείς ότι ήδη υπάρχει κορεσμός απo subscribed services

Μην ξεχάσεις τη συνδρομή για τα θερμαινόμενα καθίσματα στη bmw σου

Επεξ/σία από uesugi1989
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την υπηρεσία την είχε χρόνια η Xerox σε Laser και αν θυμάμαι καλά χωρίς εξωφρενικές χρεώσεις. Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω το mail πόσο χρέωναν. Πάντως θυμάμαι ότι σύμφερε οικονομικά σε επίπεδο επιχείρησης σε σχέση με την αγορά toner.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη τελευταια εχω μπλεξει πολυ με τονερ-τυμπανα-εκτυπωτες καινουριους που μασανε χαρτια αν μου εδινε 5000 σελιδες το μηνα +αναλωσιμα+service κλπ με καμια 15αρια ευρω θα ηταν ζαχαρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Conan2046 είπε

Φαντάζομαι απευθύνεται σε αυτούς που βάζουν ούτως ή άλλως γνήσια, (αλλιώς μάλλον δεν θα έπελεγαν HP), ωραία και η υποστήριξη και όλα αυτά αλλά φαντάζομαι ο μόνος λόγος να επιλέξει την συνδρομή είναι αν εκτυπώνεις ένα τέτοιον αριθμό σελιδών κάθε μήνα σε σταθερή βάση που σε συμφέρει σε σχέση με το να αγόραζες τα μελάνια μόνος σου δεδομένου και της ρήτρας αν φύγεις νωρίτερα. 

Αλλά βγάζεις ένα πακέτο συνδρομητικό, αναρωτιέμαι, δεν θα έπρεπε να περιλαμβάνει και την συντήρηση και επισκευή του; 

Έχουν βγει εκτυπωτές που παίρνουν υγρό μελάνι πλέον

7000+ σελίδες που τις έχεις με τη αγορά του εκτυπωτή

Με 12€ γνήσιο μπουκάλι βγάζεις άλλες 7000

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, bazzil said:

Αφού δεν παρακολουθεί και το περιεχόμενο της εκτύπωσης πάλι καλα. Ενρίκε ρικε είσαι έδω; Φέρε μου τον έλεγχο σου να σου βαλω άριστα

Μην το δενεις οτι δεν το κάνει..

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cghera είπε

printing as a service, cooking as a service, car as a service, cleaning as a service, WC as a service, baby as a service... κ.λπ κ.λπ

wife/hour !

  • Thanks 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...