Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε το iOS 17.4 που αλλάζει για πάντα το iPhone...στην Ευρώπη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειλικρινά, τι σημασία έχει για εσάς που δεν είστε μέτοχοι εαν και ποιό κινητό / εταιρία έχει τις περισσότερες πωλήσεις;
Πάρτε το κινητό που σας εξυπηρετεί και enjoy.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τώρα που κλείνει η Apple σύμφωνα με τους ειδικούς του Insomnia μήπως να αγοράσω μετοχές της για να διπλασιάσω σε μια 5ετία τα  λεφτά μου;
Η αλήθεια είναι περιμένω να ανέβει από Ιούνιο αλλά φοβάμαι μην αρχίσει νωρίτερα με το φημολογούμενο IPad Pro OLED.

  • Like 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, leonidas_ είπε

Altstore από day one που έχω iPhone, έχω φορτώσει ότι εφαρμογή με ενδιαφέρει, κάνω ένα refresh με altserver κάθε 7 μέρες κ είμαι υπέρ καλυμμένος.

καλυτερα sideloadly με refresh /7 ημερες... αλλα αμα δωσεις 32€ παιρνεις appdbplus και δεν χρειαζεται να ξανα κανεις refresh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, velvetia είπε

Καλημέρα σας,

Είμαι χρήστης android πολλά πολλά χρόνια. Κατά καιρούς αγόραζα iPhone γιατι μου αρεσουν τουλαχιστον αισθητικα αλλά με τρόμαζε κάθε φορά η "στεγανοτητα" του λειτουργικου. Κάτοχος τώρα του εξαιρετικου S24 ultra. Με τρώει όμως η επιθυμία να δοκιμάσω τώρα το ios 17.4 αγοράζοντας το iphone 15 pro max. Νομίζετε ότι στο άμεσο μέλλον θα ήταν δυνατόν να λειτουργήσει το sideloading με τέτοιο τρόπο (ποικιλία και ευκολια third parties apps) όπως στο android;

Σας ευχαριστω.

Τρελάθηκες; Θα γυρίσεις 5 χρόνια πίσω. Κάτσε όπως είσαι. 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Whiteyez είπε

Μέσω του web stremio πχ από safari (κάνε και ένα add to Home Screen να το έχεις άμεσα σαν εικονίδιο/εφαρμογή ), κατεβάζεις και το VLC πας στα settings και βάζεις Play in external player : VLC.  Ότι βίντεο θες θα στο ανοίγει εκεί, ακόμα και στην τηλεόραση μου LG το ίδιο κάνω που δεν υποστηρίζει/δεν υπάρχει εφαρμογή και παίζει τέλεια.

Δεν λειτουργεί ο τρόπος που λες φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω μεχρι την 17.3  δηλαδη μεχρι και εχθες σε 15 pm ειχα περασμενο το retroarch επαιζε απροβληματιστα και με την 17.4 παπαλα.. 

το ειχα κατεβασει απο safari και επαιζε κανονικοτατα ουτε altstore ουτε τιποτα...

τεσπα ... τωρα ψαχνω τροπο να το ξαναβρω αλλα δεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με ξεπερνάει στην Apple είναι ότι δεν ενδιαφέρεται ούτε κατά περίπτωση να ικανοποιήσει τις ανάγκες του πελάτη. Σε μία εποχή που οι δυνατότητες των mobile συσκευών ολοένα και αυξάνονται, ο ανταγωνισμός τεχνολογικής καινοτομίας και δυνατοτήτων μεγαλώνει, η apple συνεχίζει να λανσάρει και να πουλάει μόνο αυτό που θέλει (και ελέγχει οικονομικά) η ίδια, όχι αυτό που τελικά έχει ανάγκη ο χρήστης του 2024.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

Απουσία δακτυλικού αποτυπώματος….. ενταξει σταμάτησα να διαβάζω.

Γιατί? δεν είναι σημαντικό αυτό? Μη σου πω και απουσία Physical keyboard. Στα τάρταρα

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το μόνο ενδιαφέρον στοιχείο της 17.4 είναι πως ανοίγει η χρήση του NFC reader σε τρίτους, οπότε θα δούμε σύντομα apps που θα το εκμεταλλεύονται. :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζει κανείς πως διαφοροποιούνται οι χρήστες Ε.Ε. από τους υπόλοιπους; Με βάση το app store account να υποθέσω; Δεν έχει σχέση δηλαδή από που έχεις αγοράσει τη συσκευή. Εγώ έχω αγοράσει από Ελλάδα αλλά αναρωτιέμαι αν δημιουργηθεί θέμα με συσκευή που αγοράστηκε π.χ. από Αμερική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, cghera είπε

γνωρίζει κανείς πως διαφοροποιούνται οι χρήστες Ε.Ε. από τους υπόλοιπους; Με βάση το app store account να υποθέσω; Δεν έχει σχέση δηλαδή από που έχεις αγοράσει τη συσκευή. Εγώ έχω αγοράσει από Ελλάδα αλλά αναρωτιέμαι αν δημιουργηθεί θέμα με συσκευή που αγοράστηκε π.χ. από Αμερική.

Λογικα απο εκει θα λαμβανει την πληροφορια (app store) , οχι με βαση την αγορα της συσκευης.

Επεξ/σία από doctor_pin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, cghera είπε

γνωρίζει κανείς πως διαφοροποιούνται οι χρήστες Ε.Ε. από τους υπόλοιπους; Με βάση το app store account να υποθέσω; Δεν έχει σχέση δηλαδή από που έχεις αγοράσει τη συσκευή. Εγώ έχω αγοράσει από Ελλάδα αλλά αναρωτιέμαι αν δημιουργηθεί θέμα με συσκευή που αγοράστηκε π.χ. από Αμερική.

Από εκεί που είναι το account id σου μαζί με στοιχεία τοποθεσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...