Προς το περιεχόμενο

Μην ανοίγεις την πόρτα. 25/4 Unboxholics


dreaming123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@smpan123 μα από την αρχή το είπα 😁

Καταλαβαίνω τι θέλει να πει αλλά μάλλον εσύ δεν κατάλαβες ότι σε φαγητό παίζει θέμα υγείας αν δεν είναι καλό σε ταινία απλά θα χάσεις χρήμα και χρόνο.

Εννοείται ο καθένας έχει την γνώμη του και είναι σεβαστή.

Πάω να κλείσω εισιτήριο να ξανά πάω το βράδυ να την δω ✌️

 

  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, Charismo said:

Έλα πείτε την αλήθεια! Ποιος από εσάς το έκανε?

https://www.imdb.com/review/rw9764305/?ref_=tt_urv


"I haven't watched the movie to be honest but it must be great."

Μεγάλο troll 🤣

  • Like 2
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω λιωσει στο γελιο

κριμα που αν τα βλεπουν αυτα δεν θα γελανε γιατι θα χουν παρει πολυ στα σοβαρα την φαση τους

ο αλεκος ειδικα βγαζει ενα image ΄΄γνωστη΄΄ οποτε δεν αυτοσαρκαζονται

Επεξ/σία από managermono
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, dreaming123 είπε

@smpan123 μα από την αρχή το είπα 😁

Καταλαβαίνω τι θέλει να πει αλλά μάλλον εσύ δεν κατάλαβες ότι σε φαγητό παίζει θέμα υγείας αν δεν είναι καλό σε ταινία απλά θα χάσεις χρήμα και χρόνο.

Εννοείται ο καθένας έχει την γνώμη του και είναι σεβαστή.

Πάω να κλείσω εισιτήριο να ξανά πάω το βράδυ να την δω ✌️

 

Τι; Τι παίζει θέμα υγείας σε φαγητό λες;  Ένα παράδειγμα έδωσε ο άνθρωπος, στο οποίο έκανε έναν ξεκάθαρο παραλληλισμό του όλου θέματος με ένα εστιατόριο που οι σεφ του δεν είναι καλοί και σε ρωτάει αν αυτό θα το δικαιολογούσες με πρόφαση την προσπάθεια που κατέβαλαν. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην τρολάρεις. 

Πάνε δες την ξανά. Αν θες δες την και δέκα φορές. Αφού δεν σου πληρώνω εγώ τα εισιτήρια το μόνο που έχω να πω είναι καλό κουράγ... εεε καλή προβολή.

Επεξ/σία από smpan123
  • Like 4
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, smpan123 είπε

Τι; Τι παίζει θέμα υγείας σε φαγητό λες;  Ένα παράδειγμα έδωσε ο άνθρωπος, στο οποίο έκανε έναν ξεκάθαρο παραλληλισμό του όλου θέματος με ένα εστιατόριο που οι σεφ του δεν είναι καλοί και σε ρωτάει αν αυτό θα το δικαιολογούσες με πρόφαση την προσπάθεια που κατέβαλαν. Δεν δεν υπάρχει περίπτωση να μην τρολάρεις. 

Πάνε δες την ξανά. Αν θες δες την και δέκα φορές. Αφού δεν σου πληρώνω εγώ τα εισιτήρια το μόνο που έχω να πω είναι καλό κουράγ... εεε καλή προβολή.

double down, για καθε εναν απο εδω που βαση κριτικης γνωστων/φιλων/συνφορουμιτων κτλ δεν θα παει να την δει... θα παει ο dream τοσες φορες ακομα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dreaming123 είπε

@smpan123 μα από την αρχή το είπα 😁

Καταλαβαίνω τι θέλει να πει αλλά μάλλον εσύ δεν κατάλαβες ότι σε φαγητό παίζει θέμα υγείας αν δεν είναι καλό σε ταινία απλά θα χάσεις χρήμα και χρόνο.

Εννοείται ο καθένας έχει την γνώμη του και είναι σεβαστή.

Πάω να κλείσω εισιτήριο να ξανά πάω το βράδυ να την δω ✌️

 

"απλα χρημα και χρονο" εσυ δεν εισαι απλως Large εισαι 3XL :P

περα απο τη πλακα ποσο συχνα εχει περισιο χρημα και χρονο ο μεσος ελληνας για ταινια? μια φορα το μηνα? (ρωταω, δε ξερω). γιατι να μην κριθει η ταινια για τη ποιοτητα της και οχι αν αυτος που πρωταγωνιστει ειναι καλο παιδι ή αν ειναι ελληνικη ή ερασιτεχνικη ή οτι αλλο, ωστε να μπορει να αποφασισει καποιος αν αξιζει να τη δει ή οχι με αντικειμενικα κριτηρια και οχι φανμποιλικια?

ΥΓ παντως το παραδειγμα ηταν σωστο. δε παιζει κανενα θεμα υγειας αμα το φαι ειναι ανοστο, παραβρασμενο ή τελος παντων η γευση ειναι για το π3ο, αλλα σιγουρα μονο καλη αποψη δε θα χεις για το εστιατοριο που σου το σερβιρε.

Επεξ/σία από Chachanoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά χρήμα και χρόνο σε σχέση να παίξεις κορώνα γράμματα με την υγεία σου.

Εγώ 2 φορές το μήνα μια τη Πέμπτη που πήγα και μια σήμερα το βράδυ που θα ξανά πάω.

Δεν παίζει αν δεν έχει ψηθεί το κοτόπουλο εντάξει μια σαλμονέλα δεν είναι τίποτα 😂

Εντάξει μην βγαίνουμε συνέχεια εκτός θέματος.

Εσείς πήγατε την είδατε;

Για εμένα αξίζει 10'.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, flexpick είπε

μεγαλη εβδομαδα εκλεισαν τα σχολεια.

Ξεκινά ecdl για να βάζεις σωστά παραθέσεις γιατί έψαχνα να δω τι έκανες.

Ναι κλειστά τα σχολεία την επόμενη εβδομάδα ανοίγουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και την είδα σήμερα τη ταινία αν και με χαμηλές προσδοκίες τελικά έφυγα αρκετά ικανοποιημένος καθώς μιλάμε για μια από τις καλύτερες horror-μυστηρίου της Ελλάδας. 

Μέχρι σήμερα η όποια προσπάθεια από Ελληνικής πλευράς σε αυτό το είδος ήταν τελείως της πλάκας.

Εδώ έχουμε μια υποβλητική ταινία με μια διαρκή απειλή, βοηθάνε τα κοντινά πλάνα η απίστευτη μουσική, πολύ καλή φωτογραφία και γενκά το όλο στήσιμο της ταινίας.

Βοηθάει νομίζω και το θέμα της για να βγει ένα τόσο καλό αποτέλεσμα συν το χειμερινό βορειοελαδίτικο? τοπίο που δένει απόλυτα.

Mπράβο!

  • Like 5
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...