Προς το περιεχόμενο

Μην ανοίγεις την πόρτα. 25/4 Unboxholics


dreaming123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την έβγαλαν 4 μέρες πριν την μεγάλη εβδομάδα

Το χειρότερο marketing που μπορείς να κάνεις

Επεξ/σία από firepc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/4/2024 στις 4:00 ΜΜ, elessar86 είπε

Προφανώς ρε παιδιά η ταινία θα είναι μέτρια αφού μιλάμε για την πρώτη ταινία απο παιδιά χομπιστες που η "παραγωγή" ήταν 6 άτομα που κανένας δεν ήξερε απο κινηματογράφο άρα κ αξιοπρεπής να είναι η ταινία είναι επίτευγμα....το απίστευτο είναι αυτό που γίνεται στους κινηματογράφους δεν θυμάμαι άλλη ταινία ούτε καν στα Αβαταρ να έχουνε μπει τόσες αίθουσες και να συνεχίζουν να βάζουν κ άλλες γιατί είναι γεμάτες. Τα village μόνο στο Μαρούσι το έχουν σε 5 απο τις 7 αίθουσες, στον Άγιο Δημήτριο σε 3 απο 5, στο Ρέντη σε 7 αίθουσες....πραγματικά παίζει την πρώτη βδομάδα να σπάσουν σίγουρα κάποιο ρεκόρ....

Το ότι είναι γεμάτες οι αίθουσες δεν σημαίνει ότι είναι γεμάτες για την ταινία, αλλά για το όνομα που έχουν χτίσει οι unboxholics σαν unboxholics και από τα fanboys που θα πήγαιναν να τους έβλεπαν ακόμα και αν έκαναν vlog από την τουαλέτα τους, τον σκοπό τους τον έχουν πετύχει ούτως η άλλως, να βγάλουν λεφτά που θα βγάλουν, από κει και πέρα προφανώς και δεν έδωσαν τρομερό budget στην ταινία, γνωρίζοντας ότι θα πουλήσουν ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ και εκεί σταματάει το θέμα περί αξιολόγησης της ταινίας και πόσο καλή είναι και παρόμοια μπαρμπούτσαλα.

Επεξ/σία από lp_fan_1
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, firepc said:

Την έβγαλαν 4 μέρες πριν την μεγάλη εβδομάδα

Το χειρότερο marketing που μπορείς να κάνεις

ακριβως οταν κλεινουν τα σχολεια για πασχα, οταν δηλαδη εχει "κενο" το 99% του κοινου τους.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, koutsis said:

Αν δεν μπορείς/θες  να πας σινεμά τι  θα κάνεις; 

Από τα λίγα καλά που είχε η ταινία ήταν τα πλάνα και η φωτογραφία. Σε τέτοια ποιότητα θα χάσεις πάρα πολλά που αξίζουν.

Πιστεύω θα το τσιμπήσει αν όχι Netflix (ψάχνουν ελληνικές παραγωγές με το τουφέκι), το cinobo σίγουρα σε κάποιους μήνες.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, thomasG4 said:

Από τα λίγα καλά που είχε η ταινία ήταν τα πλάνα και η φωτογραφία. Σε τέτοια ποιότητα θα χάσεις πάρα πολλά που αξίζουν.

Πιστεύω θα το τσιμπήσει αν όχι Netflix (ψάχνουν ελληνικές παραγωγές με το τουφέκι), το cinobo σίγουρα σε κάποιους μήνες.

 

Εγώ που μένω Αγγλία δεν μπορώ να τη δω πουθενά. Άρα αν δεν θέλω νε περιμένω 3-4 μήνες για το αν θα παίξει κάπου online θα την τσεκάρω αν βγει σε cam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσυ που μενεις Αγγλια, αφου εισαι fan, οποτε εχεις κενο παρε αεροπλανακι και ελα να την δεις... 

Οταν βγηκε το DBS Broly πηγα Αγγλια και το ειδα, βγηκε κανα 250αρι το κοστουμι αλλα ειμαι fan δεν θα περιμενα μισο χρονο να βγει οπουδηποτε σε καλη ποιοτητα για να την δω.

Επεξ/σία από omghi2u
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, omghi2u said:

Εσυ που μενεις Αγγλια, αφου εισαι fan, οποτε εχεις κενο παρε αεροπλανακι και ελα να την δεις... 

Οταν βγηκε το DBS Broly πηγα Αγγλια και το ειδα, βγηκε κανα 250αρι το κοστουμι αλλα ειμαι fan δεν θα περιμενα μισο χρονο να βγει οπουδηποτε σε καλη ποιοτητα για να την δω.

Πίστεψε με, δεν είμαι και τόσο μεγάλος fan ώστε να πάρω αεροπλάνο για να δω την ταινία των unboxholics 🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, koutsis είπε

Πίστεψε με, δεν είμαι και τόσο μεγάλος fan ώστε να πάρω αεροπλάνο για να δω την ταινία των unboxholics 🤣

Παω πασο τοτε ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Kostasspil said:

Μπορει καποιος να κανει σποιλερ την ταινια; Σε σποιλερ ταγκ obv αν και αμα κρινω απο τα σχολια, δε θα νοιαστει και κανενας

κανε ναι αν εχει πλακα ειδικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η καλυτερη κριτικη που εχω να κανω για την ταινια ειναι οτι πηγα με ατομο που με κερασε το εισιτηριο λογω youth pass και εγω μετα την κερασα και την "κερασα".

υ.γ. ενταξει η ταινια ηταν ενα τιμιο 1.5/5 λογω φωτογραφιας κυριως,αλλα υπηρχαν πραγματικα στιγμες που φωναζε απο μακρια οτι δεν εχουν σχεση με το αντικειμενο,σε σημειο παρωδιας

Επεξ/σία από greengr21
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...